Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

[quote name='Romek-Zamość']Szczeniory w niedzielę [B]kończą 6 tygodni[/B], Zanzara nie może się doczekać [B]i zabiera Brutusa w środę[/B]. Będzie miała jazdę na całego! :evil_lol:[/quote]
Ja rozumiem, ze mozna wczesniej szczeniaki oddawac kiedy matki brak ale karygodne jest aby oddawac szczeniaki tak mlode kiedy jest matka! One powinny byc z matka do 8-9 tygodnia, nie po to aby je karmila cycem bo juz je nie karmi ale po to aby je UCZYŁA, socjalizowała a to jest BARDZO WAZNE dla szczeniat i przyszłych opiekunow. Jak mówi się A to i sie mowi B, prawidłowa opieka nad suką i szczeniętami. Nie wspomnę juz o pierwszych szczepieniach w domu z którego szczenieta wychodzą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AZ-IWONA']Arka masz rację ale jeśli Zanzara tak postanowiła :roll: / może ją przekonasz na pw /[/quote]

Też jestem tego zdania . Maluchy uczą się od matki pewnych zachowań w stadzie . Potem w ludzkim stadzie jest o wiele łatwiej prowadzić takiego malca .Wiele problemów jakie maja właściciele psów wynika właśnie z tego , że psiak nie wie co mu wolno , i na ile może sobie pozwolić . Czasem pomocne są inne psy lub nawet koty jakie posiadamy już w domu . Od nich maluch też może sie pewnych rzeczy nauczyć ,pod warunkiem , że nie mają spaczonych zachowań .Dobrze jest pozwalać na spacerach bawić się maluchowi z dorosłymi , nieagresywnymi psami . Czasem włąsciciela serce boli , jak jego pupilek większosć spaceru odbywa do góry kołami , ale to dla jego dobra . Jeśli nie ma bezwzglednej konieczności natychmiastowego oddania maluszków , to lepiej poczekać .

Link to comment
Share on other sites

Tak się składa, że to nie ja wyrzucam Brutusa, u mnie może zostać ile potrzeba.
Nie dziwię się też dziewczynie, że nie może się doczekać i chce mieć malca u siebie. Poznałam Zanzarę i wiem, że będzie dbała o malucha, w innym przypadku bym jej go nie oddała . Termin odbioru malucha muszę pozostawić do jej decyzji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Tak się składa, że to nie ja wyrzucam Brutusa, u mnie może zostać ile potrzeba.
Nie dziwię się też dziewczynie, że nie może się doczekać i chce mieć malca u siebie. Poznałam Zanzarę i wiem, że będzie dbała o malucha, w innym przypadku bym jej go nie oddała . Termin odbioru malucha muszę pozostawić do jej decyzji.[/QUOTE]
Rozmawiałam z Asia, przekonała mnie zeby Brutusik został jeszcze troche z nimi.Tak bedzie dla niego lepiej, wkoncu liczy sie jego dobro.Tyle juz czekalam,że wytrzymam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zanzara']Rozmawiałam z Asia, przekonała mnie zeby Brutusik został jeszcze troche z nimi.Tak bedzie dla niego lepiej, wkoncu liczy sie jego dobro.Tyle juz czekalam,że wytrzymam;)[/quote]
Kochana , mądra Cioteczka :loveu:
Ja wiem , że ręce sie rwą do głaskania , a serce do kochania . :p
Jednak taki maluszek powinien pobyc jeszcze troszkę z mamą
Z Tobą będzie do końca życia , a psiej mamy już nigdy nie bedzie miał .Niech się jeszcze nią nacieszy :lol:

Link to comment
Share on other sites

W końcu dotarłam, jak ja czasem nie cierpię komputera:comp26:
ze dwie godziny albo i więcej zajęło mi założenie 2 wątków, dawno wklejałam zdjęcia,wyszły za małe, radziłam się Marty, potem nie chciały mi się wkleić, coś się zawieszało, komp chodził wolniej niż żółw :comp26:

a teraz przejdę do przyjemniejszych tematów :p
miło mi było w końcu Was poznać, oby więcej było takich osób w Zamościu jak Wy :loveu:
byłam zauroczona taką gromadą psiaków, jak będę kiedyś miała domek z ogródkiem też tak chcę :cool3: wszystkie mają taki domek że niejeden psiak mógłby pozazdrościć. Ogromne wilczyce a obok maluchy a najmniejszy z nich wszystkich Brutusik, wielkości nosa wilczycy :lol:

Brutusek najpiękniejszy, to mój chrześniak więc proszę się tu na mnie nie obrażać, sama niewinność i słodycz :loveu: kruszynka :loveu: pseśliczny :loveu:

może uda mi się zaraz wkleić zdjęcia Brutuska i pozostałej gromadki

Link to comment
Share on other sites

Brutus
[IMG]http://img484.imageshack.us/img484/1079/img0852vg7.jpg[/IMG]

Bianka
[IMG]http://img484.imageshack.us/img484/6486/img0851yu3.jpg[/IMG]

Tsuki
[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5884/img0853iq7.jpg[/IMG]

chciałam jeszcze wkleić zdjęcie całego towarzystwa ale niestety się nie udało

Link to comment
Share on other sites

agusiazet jutro postaram się wkleić, próbowałam wielokrotnie zwłaszcza to ostatnie, całej gromadki
kiedy byłam dziś u Marty zdjęcia wklejały się moment, u mnie to strasznie wolno idzie albo wcale nie chce, wyświetla mi się nie można wyświetlić strony i koniec, może sieć przeciążona w sobotę bo ja jestem w takiej blokowej i dużo osób korzysta i dlatego, jutro spróbuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Tak patrzę na te małe czarne kulki i myślę, że tak musiała wyglądać mała Jetka, Zadra, Zulka i Gina! Czy czasem te sunie nie rozmnażają się w schronisku, podobieństwo jest zdumiewające![/quote]
Jetka i Gina od szczeniaka były i sa w schronisku, Zadra nie wiadomo a Zula trafiła do schronu z ulicy. Ale byc moze ktos rozmnaza takie psy u siebie, a potem konczą na ulicy. Pare dni temu byłam na rowerku i spotkałam dziewczyne z identyczna sunią jak Zula. I wiecie co? W rozmowie dowiedziałam się ze znalazła ją jako szczeniaka ok 5 lat temu!!! A Zula tez ma ok 5 lat:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AZ-IWONA']A więc tak:
1. Zanzara jesteś mądrą kobitką :multi:
2. Arka - jak widzisz z nami to "za rekę i do baru" :razz:
3. Tsuki - przystojny brunet :loveu: / oczywiście 2 po mojej Bianeczce :evil_lol: /
4. Asiu - :thumbs: :Rose:[/quote]

nie zgadzam się z pkt 3 :mad: najpiękniejszy jest Brutusek :loveu: widziałam na żywo to wiem :eviltong:
ale wszystkie też są prześliczne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

zapomniałam napisać, Tsuki to już taki mężczyzna rośnie szpakowaty, młode panny będą się za nim uganiały :cool3:

a Bianeczka to tak z mamuśką walczyła tylko jedno warczenie było słychać jak się bawiły, charakterek po mamuśce Zadziorce :p

Link to comment
Share on other sites

Swoją drogą, to coraz truniej jest zdrobić zdjęcie wszystkim razem.
Jak dzisiaj zaczynała się burza, to nie mogłam ich pozbierać do koszyczka. Jak jedno włożyłam, to dwoje mi uciekło, a trzcie w tym czasie obgryzało mi buta :mad: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...