Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

[FONT=Arial][SIZE=3]Dzwoniła Karolinka, bardzo chce zaopiekować się Tsukim, ale ja jednak czekam na telefon od jej rodziców. Rozmawiała dzisiaj z Panem z Wrocławia, któremu przesłałam zdjęcia dwóch wolnych suniek. Pan powiedział, że porozmawia z córką i ma się ze mną skontaktować. Jeżeli Pan by się zdecydował, na którąś panienkę, wówczas została bym z jedną suńką. W tej chwili czekam na telefon od Pana z Wrocławia i rodziców Karolinki. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIGA']Skoro Brutusik tak nie ma ochoty na to żarełko, które szamają pozostałe, tylko woli mleczko mamuśki, to może spróbujcie mu podać na początek troszkę kleiku ryżowego - takiego, jaki się daje niemowlakom - tylko ja moim zalewałam nie mlekiem, tylko wodą. To jest jednak bardziej podobne do mleczka matk. Może akurat zaskoczy z samodzielnym jedzonkiem:p[/quote]

[FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Próbowałam karmić Brutusa , kupionym w lecznicy, specjalnym mleczkiem dla papików, ale on zdecydowanie nie chce go pić. Dzisiaj i tak zrobił pewien postęp, bo próbował jeść gotowaną, posiekaną pierś z kurczaka. Marnie to jego jedzenie wyglądało, ale przynajmniej próbował. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Pozwólcie, że zmienię troszkę temat i pokażę Wam jak nasze suczydła lubią się chłodzić! :eviltong: :eviltong:

[IMG]http://img162.imageshack.us/img162/5067/img2956uu0.jpg[/IMG][/quote]
Ale im zazdroszczę :placz:

Link to comment
Share on other sites

A ja to sobie myślę, że czas przestać się cackać z Brutuskiem... Wiem, że to po części wasze dziecie... ale musi zrobic ten ktok w dorosłość :evil_lol:
Odstawiłabym go od maminych cycuchów i trochę przegłodziła. Jestem pewna, że jak porządnie zgłodnieje to w 5 minut nauczy się jeść z miseczki mięseczko. A jak zatrybi, to go potem nic nie zatrzyma...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Niestety Pan z Wrocławia jeszcze nie dzwonił. Obiecał, że się odezwie, więc pewnie dotrzyma słowa. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Powiem Wam, że ja nie muszę odstawić Brutusa od mamusinych cysiów , Zadra ucieka teraz od małych jam może najdalej. Owszem zagląda do nich, wylizuje je, nosi im swoje jedzenie, a potem szybciutko ucieka. Szczeniorki robią się coraz bardziej zębate i to pewnie dlatego. Najbardziej gryząca jest Adelka i Negra , wystarczy do nich wejść , a one już siedzą i obgryzają mi pięty. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Odrobaczanie będzie dopiero po tej niedzieli, weta ze względu na Brutusika dał im dodatkowy tydzień. Zobaczymy może wtedy będą miały większy apetyt. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Brutusik może nie mieć apetytu właśnie ze względu na robale... Jeśli zarobaczony psiak coć zje, robale zaczynaja w nim dziki taniec i przez to odbierają apetyt. Przerabiałam to. Moja gadzina nic nie jadła przez dwie doby a po odrobaczonku, jak sie złapał za michę, to trzeba mu ją było odbierać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Pozwólcie, że zmienię troszkę temat i pokażę Wam jak nasze suczydła lubią się chłodzić! :eviltong: :eviltong:

[IMG]http://img162.imageshack.us/img162/5067/img2956uu0.jpg[/IMG][/quote]


Są piękne, kiedyś, jako dziecko, miałam pięknego owczarka niemieckiego Apacza, odszedł na raka i teraz gustuję w kundelkach, bo jakoś ich się nic nie ima!!!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=4]Właśnie rozwiązał się temat adopcji Tsukiego przez Karolinę. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4]Jak wiecie do tej pory czekałam na telefon od rodziców Karoliny, oczywiście bezskutecznie. Dzisiaj zaprzyjaźniona warszawska dogomaniaczka zadzwoniła do Karoliny, celem umówienia się na spotkanie z jej rodzicami. Dziewczyna odmówiła, więc niestety moje obawy okazały się jak najbardziej uzasadnione. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4]Dla przypomnienia wklejam zdjęcia szczeniorków czekających na odpowiedzialne domy. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Tsukuś jest taki piękny, ale chyba jakiś pechowy. :roll:
To już druga jego adopcja, która nie wypaliła. :shake:[/quote]

A ja wierzę w to, że nic sie nie dzieje bez przyczyny i beżcelowo.
Miałam szczeniaczki i ostatni czekał u mnie na nowy domek aż 8 miesięcy. Juz byłam załamana, bo kto dzwonił, to pytał o suczki. A on był taki wspaniały i kochany i najgrzeczniejszy z wszystkich. Kilka osób było go oglądać, ale jakos nikt sę nie decydował. Już się przyzwyczajałam do mysli,że Asterix zosatnie z nami na zawsze. Aż znalazła nas pewna rodzina z Chrzanowa. I okazało się, że tak miało być! Młody nie mógł lepiej trafić!!! On po prostu czekał na ten dom. I tak będzie z Waszymi maluszkami. Wierzę w to święcie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']A ja wierzę w to, że nic sie nie dzieje bez przyczyny i beżcelowo.
Miałam szczeniaczki i ostatni czekał u mnie na nowy domek aż 8 miesięcy. Juz byłam załamana, bo kto dzwonił, to pytał o suczki. A on był taki wspaniały i kochany i najgrzeczniejszy z wszystkich. Kilka osób było go oglądać, ale jakos nikt sę nie decydował. Już się przyzwyczajałam do mysli,że Asterix zosatnie z nami na zawsze. Aż znalazła nas pewna rodzina z Chrzanowa. I okazało się, że tak miało być! Młody nie mógł lepiej trafić!!! On po prostu czekał na ten dom. I tak będzie z Waszymi maluszkami. Wierzę w to święcie :loveu:[/quote]
I ja tak myślę. Kazde wydarzenie ma jakis sens. Widocznie ten jedyny domek jeszcze sie nie odezwał.
A psiaczki sa tak cudne ze na pewno ktos sie zakocha:loveu:
Potrzeba moze wiecej czasu

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam ,że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. :shake: Maluchy muszą mieć szczęśliwe życie daleko od schroniska. :loveu: Lepiej poczekać na odpowiedzialne domy. Wiadomo że młode osoby nie stanowią same jeśli mieszkają z rodzicami. Są przecież wakacje wyjazdy, choroby. To wszyscy muszą być zdecydowani na psa. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=3]Ja też jestem zdania, że to bardzo dobrze, że się dzisiaj wszystko wyjaśniło.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Jestem bardzo wdzięczna dogomaniaczce , która mi pomogła. Sama ze względu na odległość miałam ograniczone możliwości. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Przyznam szczerze, że poczułam wręcz ulgę, bo czułam, że coś jest nie tak. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...