Jump to content
Dogomania

ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom


ania >

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Cóż w jednym zdaniu to: Starość nie radość. Zdziś cały czas człapie sobie powolutku ale niestety tylne łapy są w naprawdę złym stanie. Cały czas dostaje tabletki jakie dostałam ze schroniska, podaję mu połówkę na dobę ale coraz częściej zastanawiam się czy mu nie zwiększyć dawki. POza tym strasznie linieje i nie lubi wyczesywania ucieka jak tylko zobaczy szczotkę. Niestety w ostatnim czasie bardzo schudł pomimo, że cały czas je swoją karmę i dostaje tabletki. Ostatnio stał się smakoszem wszelkiego typu owoców spadających z drzew, zjada wszystkie jabłka i śliwki a ja potem muszę to sprzątać :mad: BO można sobie wyobrazić jaki jest efekt końcowy. NIe mogę go upilnować zawsze gdzieś się tak zakręci, że uda mu się coś zjeść. Poza tym humor dobry, apetyt dobry. Porobię mu może jakieś zdjęcia to tutaj wstawię.

Link to comment
Share on other sites

Ze Zdzisiem niedobrze, dzisiaj rano znalazłam go leżącego na podłodze bo nie mógł się podnieść. Musiałam go wynieść na dwór, w ogóle nie potrafił chodzić ale to może by wynikiem tego, że umęczył się jak próbowała wstawać. Podjadę z nim dzisiaj do weta zobaczymy co powie. Po raz pierwszy naprawdę się o niego boję.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, przed chwilką rozmawiał z Ulą - niestety Zdziś już dzisiaj sam postanowił nas opuścić i odejść za Tęczowy Most :-( Bardzo nagle to wszystko się stało, a z drugiej strony nie cierpiał, wczoraj jeszcze normalnie zjadł, jeszcze chodził, a dzisiaj taki kryzys :-( Bardzo bardzo mi przykro, ale też się cieszę, że Zdziś miał Ulę, miał swoich psich przyjaciół i nie odchodził samotny, a szczęśliwy i kochany, chociaż niby bezdomny, to tak na prawdę bezdomny nie był.
Bardzo dziękujemy Ci Ulu za wszystko co dla Zdzisia zrobiłaś, trzymaj się dzielnie!

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisała Mysia, Zdziś już biega za TM. Jest do dla mnie bardzo smutne wydarzenie, tym bardziej, że wcale się go nie spodziewałam. Oczywiście zdawałam sobie sprawę, że Zdziś ma już swój wiek ale jeszcze wczoraj było wszystko dobrze, zjadł kolację a rano śniadanie. Byliśmy około 22 na ostatnim spacerze gdzie sobie dreptał obok mnie. A dzisiaj taka zmiana. Ranek był zły ale po południe mnie w ogóle dobiło. Poszłam do niego przed południem dostał tabletkę, a potem po południu już go nie było. Leżał sobie na swoim posłaniu jakby spał i na początku tak myślałam, niestety nie chciał się obudzić. Jest mi bardzo smutno bo przecież w lutym było by trzy lata jak był u mnie. To był super grzeczny psiak. Miałam nadzieję, że jeszcze lato i jesień jakoś sobie spokojnie pożyje. Bardzo się martwię również o Horkę, ona była bardzo zżyta ze Zdzisiem, jak on poszedł na spacer to ona szczekała i była bardzo niespokojna. Teraz leży na miejscu gdzie było posłanie Zdzisia i jest bardzo, bardzo smutna. Mam nadzieję, że jej to niedługo minie. Mam nadzieję, że był u mnie szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo nam smutno ale Zdzisiu miał się na prawdę super z Ulką :) Trzeba się cieszyć, że tak cudownie udało mu się spędzić ostatnie lata życia i przede wszystkim, że odszedł w tak łagodny sposób.. Dziękujemy serdecznie Ulu za wspaniałą opiekę oraz wszystkim, dzięki którym pobyt Zdzisia mógł być opłacany przez tak długi czas - na prawdę mieliśmy bardzo solidnych i sumiennych darczyńców! DZIĘKUJEMY!

PS. do końca tego tygodnia uzupełnię wszystkie rozliczenia Zdzisława

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty zostały ostatecznie uzupełnione :) Bardzo proszę o kontrolę czy wszystko się zgadza

Ulu, czy jesteśmy Ci jeszcze winni za coś?

I jeszcze raz bardzo chciałam wszystkim podziękować za regularne wpłaty - na prawdę takich jak Wy to ze świeczką szukać.. tyle czasu a jedynie nieliczni deklarowicze się wykruszyli - WIELKIE DZIĘKI :)!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jeśli nikt się nie zgłasza to ja chętnie przyjmę grosik dla Pimpka bo chłopak ma deficyt na koncie, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpu%C5%9B-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT%21%21-Pilnie-szuka-DS-%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpu%C5%9B-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT%21%21-Pilnie-szuka-DS-%21[/URL]

może ktoś chciałby przenieść swoją deklarację na Pimpusia?

Link to comment
Share on other sites

jeśli nikt się nie zgłasza to ja chętnie przyjmę grosik dla Pimpka bo chłopak ma deficyt na koncie, [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpuś-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT!!-Pilnie-szuka-DS-![/URL]

może ktoś chciałby przenieść swoją deklarację na Pimpusia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...