Jump to content
Dogomania

PudLove czyli życie zwariowanego pudla i reszty gromadki


Aleksandrossa

Recommended Posts

[quote name='Chein']Ojooooj :<
Ale pudlowy kłak jest fajny![/QUOTE]
Nie zaprzeczę ale już taka łowieczka z niego :cool3:
A na zimę akurat odrośnie :)
Jak te upały były to widać było że mu gorąco, leżał tylko i ziajał, za to jak wsadziłam go do miski z wodą, zmoczyłam- od razu inny pies :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']ja Cie ale wielki już :o nie boisz się że kot walnie go pazurem w oko ? ;p[/QUOTE]
No troszeczkę mu się urosło :evil_lol:
A ich ,,zabawy" są nadzorowane, ogólnie rzadko kot go ,,trafia" bo zazwyczaj ucieka gdzieś gdzie pies go nie dosięga :)
[quote name='motyleqq']widzę że kot ma pogardę dla morelka :evil_lol: u nas też tak było jak mieliśmy kota na DT;)[/QUOTE]
No bo gdzie taki dzieciuch ją zaczepia :evil_lol:


:loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg690/scaled.php?server=690&filename=img0067yg.jpg&res=landing[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']kiedy z nim do fryzjera idziesz ? :p[/QUOTE]
W poniedziałek :cool3:

[quote name='motyleqq']jaką ona ma minę... :lol: 'czy długo jeszcze to coś będzie koło mnie siedzieć?' :lol:[/QUOTE]
Taa, pogarda dla całego świata :evil_lol:
Na szczęście młody wyrwany ze snu to siedział spokojnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jak go nauczyłaś tego, że kładzie łapy na twoje buty? :evil_lol:

W niedzielę będę miała cavaliera (przez bloga [B]cavalierkaa[/B] naczytałam się o rasie no i się zdecydowałam :loveu:) i zawsze mi się tego typu sztuczki podobały i mojego też chciałabym nauczyć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Jak go nauczyłaś tego, że kładzie łapy na twoje buty? :evil_lol:

W niedzielę będę miała cavaliera (przez bloga [B]cavalierkaa[/B] naczytałam się o rasie no i się zdecydowałam :loveu:) i zawsze mi się tego typu sztuczki podobały i mojego też chciałabym nauczyć :diabloti:[/QUOTE]
Hmm... Młody sam się nauczył :cool3:
Uczyłam go dawania łapki, podstawiłam stope i powiedziałam ,,łapa!" a młody zaczaił i położył :)
Gratuluję domownika :)

Dziękujemy za odwiedziny :)
Dziś jedziemy z Chico do weterynarza, niech obejrzy jego przepuklinę i zachipuje od razu :)
I młody pchełki złapał, trzeba coś kupić :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...