Jump to content
Dogomania

Smycz automatyczna


Melka

Recommended Posts

[quote name='Bura']A, polskie czyli szajs, a no to rozumiem. Już mam jasność. Przy zaprzęgowcach Flexi nie wytrzymuje dłużej niż 2-3 lata. Wiem, bo na początku pierwszą smycz miałam właśnie Flexi. Dla mnie to snobizm i tyle. Tak się okazuje że przez 11 lat miałam chyba 3 polskie smycze (obecna jest 4). A smycz dla mojej suki flexi to koszt 100-120 złotych. Jak dla mnie to za tą kasę wolę jej kupić coś dobrego na stawy.[/QUOTE]

Powiem tak, za JAKOŚĆ się PŁACI to tak jak z karmą dla psów.. ;] ja już nie wiem ile lat mam flexi którą dał mi Olek, ale nic się z nią nie dzieje, a kilka razy mój pies na niej fruwał :lol:
Miałam kiedyś smycz rozciągana polskiej produkcji to wytrzymała jakiś czas, pies kuzynki raz na niej pociągnał to sie rozleciała... wiec nie wiem jaki sens kupowanie takich smyczy (ok.20 zł na małego psa) i kupować takie coś raz na rok... :shake: i jeszcze nie miec pewności kiedy to sie rozpadnie :lol:

A co do dużych psow, ja flexi bym nie używała ale tylko dlatego że jest to za duże.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...