Jump to content
Dogomania

Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdola']Sluchajcie, a jak traktujemy te wplaty "poza" ? Bo nie wiem czy uwzgledniac w "rozpisce" ? :oops:[/QUOTE]

Jako wpłaty jednorazowe, uwzględniaj, bo stałych deklaracji za mało mamy na utrzymanie jamniczek w PDT, a dochód z PDT i tak na inne bidy idzie :) więc to taki niestandardowy PDT :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Bez bicia przyznaję, że nie czytałam całego wątku, tylko pierwszy post. One już po sterylkach?[/QUOTE]
A ja bez bicia przyznaję, że dawno nie aktualizowany - już po sterylkach, ale domków chętnych zero i deklaracji na PDT mamy za mało :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']A jak to z tymi deklaracjami jest? Bo widzę, że stałych jest na 155 zł, ale jednocześnie wpłaty za luty i marzec to jakaś porażka?[/QUOTE]
[B]magdola [/B]chyba musi uzupełnić co nieco, bo i zaległości za październik i wrzesień już zapłacone, a za luty i marzec przelewałam to co z miau się uzbierało na konto [B]magdoli[/B].

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][COLOR=#0000ff][B]Miłe dogomaniaczki, bo jest afera z zaproszeniami wysyłanymi jako zaproszenia. :([/B][/COLOR][/SIZE]:angryy::roll:[SIZE=2][COLOR=#0000ff][B]
Powstał wątek, gdzie mogą wpisać się te osoby co CHCĄ / NIE MAJĄ NIC PRZECIWKO ZAPROSZENIOM.
Gdyby któraś ciotka zechciała się wpisać - zapraszam na ów wątek :[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-można-wysyłać-zaproszenia[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu'][SIZE=2][COLOR=#0000ff][B]Miłe dogomaniaczki, bo jest afera z zaproszeniami wysyłanymi jako zaproszenia. :([/B][/COLOR][/SIZE]:angryy::roll:[SIZE=2][COLOR=#0000ff][B]
Powstał wątek, gdzie mogą wpisać się te osoby co CHCĄ / NIE MAJĄ NIC PRZECIWKO ZAPROSZENIOM.
Gdyby któraś ciotka zechciała się wpisać - zapraszam na ów wątek :[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-można-wysyłać-zaproszenia[/URL][/B][/QUOTE]

Głupota....jak ktoś nie chce to niech nie odpowiada na zaproszenia i tyle.... nie ma czasu na takie pierdoły....chyba się komuś wybitnie nudzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Głupota....jak ktoś nie chce to niech nie odpowiada na zaproszenia i tyle.... nie ma czasu na takie pierdoły....chyba się komuś wybitnie nudzi...[/QUOTE]

Są to głupoty. A nawet wredne zagrywki ludzi mega wygodnych i mędzących. Niestety administratorzy podzielają ich pogląd... Bo regulamin...
Eh.. nie piszę więcej, bo mnie zbanują nim się zdążę wypowiedzieć. A mam w planach jeszcze jakiś bazar zrobić..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Są to głupoty. A nawet wredne zagrywki ludzi mega wygodnych i mędzących. Niestety administratorzy podzielają ich pogląd... Bo regulamin...
Eh.. nie piszę więcej, bo mnie zbanują nim się zdążę wypowiedzieć. A mam w planach jeszcze jakiś bazar zrobić..[/QUOTE]

hehe :) widać z takimi jak ze skarbówką ;) mają swoją wizję ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Nie jest dopisane (z mojego konta):

12.03.2013 80 zł (z miau)
26.03.2013 40 zł (z miau)
za luty i marzec[/QUOTE]jest dopisane ale bez daty

170 zl Figunia ( październik, listopad, grudzień, styczeń )50 zl Kaerjot (październik)
20zł Cudak (listopad, grudzień, styczeń, luty)
[COLOR=#ff0000]290zł z Miau (listopad,grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecien[/COLOR])
250 zł kaerjot (listopad,grudzień, styczeń, luty,marzec)
30 zł Ryjonek (styczeń, luty, marzec)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']jest dopisane ale bez daty

170 zl Figunia ( październik, listopad, grudzień, styczeń )50 zl Kaerjot (październik)
20zł Cudak (listopad, grudzień, styczeń, luty)
[COLOR=#ff0000]290zł z Miau (listopad,grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecien[/COLOR])
250 zł kaerjot (listopad,grudzień, styczeń, luty,marzec)
30 zł Ryjonek (styczeń, luty, marzec)[/QUOTE]
A widzisz, bo wyżej miesiącami rozpisywałaś i nie zauważyłam...

[SIZE=3]Czyli jest[COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][FONT=Times][SIZE=4][SIZE=3][COLOR=#000000] 146,75 zł na koncie, a za marzec trzeba [SIZE=3]zapłacić[/SIZE] i zaraz za kwiecień po 400 zł...[/COLOR][/SIZE][B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][SIZE=3] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4]:([/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] Bardzo dużo brakuje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']A widzisz, bo wyżej miesiącami rozpisywałaś i nie zauważyłam...

[SIZE=3]Czyli jest[/SIZE][FONT=Times][SIZE=4][SIZE=3][COLOR=#000000] 146,75 zł na koncie, a za marzec trzeba [SIZE=3]zapłacić[/SIZE] i zaraz za kwiecień po 400 zł...[/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][SIZE=4]:([/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] Bardzo dużo brakuje :([/QUOTE]
Tak...wpłacila jeszcze Figunia , ale nie zapiasalam.... Jesli ktos chce moze przejac funkcje skarbnika, bo ja jestem ostatnio ograniczona z dogo, bo w pracy mi net bardzo muli i nie "wchodzi" dogo..... Ale staram sie ujzupelniac. Polowa kwietnia :(:(:(! Staram sie zalatwic jakies rzeczy na bazarek....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...