Jump to content
Dogomania

Czy nie znajdzie się nikt kto zaopiekowałby się ślepą sunią z cukrzycą????


Yorija

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yorija']to ja napisałam do Magdy Hejdy - tylko nie umiem ustalić czy ten program nadal jest na antenie, czy miał wakacyjną przerwę...
Misia- czas już do szkoły, od poniedziałku już koniec wakacji
ech jak to szybko poszło[/QUOTE]


a mi w naszych regionalnych zlizeniach pokierowali zeby zadzwonic do krakowskiego odpowiednika czyli kroniki, na ich kontakt opisac i czy by zrobili reportaz. Co Wy na to dziewczyny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musiaczek']a mi w naszych regionalnych zlizeniach pokierowali zeby zadzwonic do krakowskiego odpowiednika czyli kroniki, na ich kontakt opisac i czy by zrobili reportaz. Co Wy na to dziewczyny?[/QUOTE]

ja jestem za
tylko co to kronika
no i Alinka musi się wypowiedzieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok']Misia ma zrobione wyroznione ogloszenie na:[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/98811/Suczka-niewidoma-z-cukrzyca-czy-ma-szanse-na-dom/[/URL] ostatnio z tego portalu mam sporo odpowiedzi moze i ktos Misie wypatrzy:roll:[/QUOTE]

trzymam kciuki
słyszałam, że masz dobrą rękę do znajdowania domów
może trzeba właśnie jednego sensownego ogłoszenia Twoją ręką :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorija']trzymam kciuki
słyszałam, że masz dobrą rękę do znajdowania domów
może trzeba właśnie jednego sensownego ogłoszenia Twoją ręką :-)[/QUOTE]

hehe faktycznie przez wakacje sporo pieskow ode mnie znalazlo domki ale Misi tez caly czas robilam ogloszenia i nic.
Na gumtree miala tez wyroznione i ponad 400wejsc i ani pol telefonu:(
No ale trzeba myslec pozytywnie na Morusku wyroznione na pierwszy raz, wiec moze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok']Misia ma zrobione wyroznione ogloszenie na:[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/98811/Suczka-niewidoma-z-cukrzyca-czy-ma-szanse-na-dom/[/URL] ostatnio z tego portalu mam sporo odpowiedzi moze i ktos Misie wypatrzy:roll:[/QUOTE]
:loveu: też dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Iwonka ma bardzo dobrą rękę do znajdowania domków i wielkie serce do zwierzaków
Sunia znajdzie dom, na pewno !

[quote name='Yorija']trzymam kciuki
słyszałam, że masz dobrą rękę do znajdowania domów
może trzeba właśnie jednego sensownego ogłoszenia Twoją ręką :-)[/QUOTE]

[quote name='hotelamok']hehe faktycznie przez wakacje sporo pieskow ode mnie znalazlo domki ale Misi tez caly czas robilam ogloszenia i nic.
Na gumtree miala tez wyroznione i ponad 400wejsc i ani pol telefonu:(
No ale trzeba myslec pozytywnie na Morusku wyroznione na pierwszy raz, wiec moze....[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

jeszcze raz do mikropsiaków napisałam
tym razem na fb i Misia ma u nich album
pozwoliłam sobie zdjęcia z hoteliku również wysłać - na nich jest informacja stosowna więc mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone
[URL]http://www.facebook.com/?ref=logo#!/media/set/?set=a.425398697497176.85716.167056143331434&type=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musiaczek']mam pytanie, w jakich godzinach mozna odwiedzac Misie, do kogo ewentualnie dzwonic.
Nie wiem czy pojade w gory zalezy od pogody ale chcialabym sie doinformowac[/QUOTE]
Musiaczek, wydaje mi się, że będzie to niestety bardzo bardzo trudne.... bo wszystko na to wskazuje, że Misia ma dom!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorija']ino tak po cichutku tupiemy z radości, żeby nie zapeszyć[/QUOTE]


ojej jak sie ciesze, oby trafila na kochajacych ludzi, az lezka mi sie zakrecila w oku,
ja jade od 17 wrzesnia juz mam ustalony termin, szkoda ze jej nie poznam a zarazem sie ciesze ze ma domek
napiszcie cos wiecej jak to sie udalo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Zebrało się koleżance na żarty, czy co? :roll:[/QUOTE]
No właśnie nie!:)
Yorija założyła suni wątek na miau. No i na tym właśnie wątku wypatrzył Misię domek!
Rozmawiałyśmy już parokrotnie i wszystko wskazuje na to, że adopcja dojdzie do skutku. Państwo ją bardzo chcą, to jest świadomy dom, fajny dom... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alinka6']No właśnie nie!:)
Yorija założyła suni wątek na miau. No i na tym właśnie wątku wypatrzył Misię domek!
Rozmawiałyśmy już parokrotnie i wszystko wskazuje na to, że adopcja dojdzie do skutku. Państwo ją bardzo chcą, to jest świadomy dom, fajny dom... :)[/QUOTE]

Ja chyba zemdleję! :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alinka6']No właśnie nie!:)
Yorija założyła suni wątek na miau. No i na tym właśnie wątku wypatrzył Misię domek!
Rozmawiałyśmy już parokrotnie i wszystko wskazuje na to, że adopcja dojdzie do skutku. Państwo ją bardzo chcą, to jest świadomy dom, fajny dom... :)[/QUOTE]

a widzieli juz Misie na zywo?polubila ich?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...