Jump to content
Dogomania

Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD


Buńka

Recommended Posts

[quote name='Franca81']Mam nadzieje, ze mnie Bunka do sadu nie poda za kradziez fotki :shake:[/QUOTE]

Wszystkie organy ścigania już powiadomione o kradzieży:diabloti: Szykuj się że ci wtargną do domu i aresztują:evil_lol:
A z wiedźmą trafiłaś bo to symbol świętokrzyskiego:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy pamiętacie moją rozpacz o wiatraczku który miał dziwną wtyczkę i był pęknięty? No bo po tak długim czasie, pisaniu reklamacji, wysyłaniu zdjęć wkońcu mi przysłali to co chciałam:multi: I nawet działa:cool3::evil_lol: Własnie się przy nim chłodzę:eviltong:
Przysłali w samą porę bo w niedziele u nas zapowiadają do 34 stopni a na naszym zapupiu pewnie dobije do 40:diabloti:
Z dnia moich psów to powiem że mam bandę idiotów... no Rokulec jeszcze w miarę normalny:evil_lol:
Leokadia dzisiaj przeżywała ciężki stres jak za płotem ujrzała kombajn:shake: chciała uciekać ale wymyśliłyśmy że pojedziemy sobie na stawy i tak ja mamunia i leo się dzisiaj relaksowałyśmy nad wodą :eviltong: Oczywiście tak jak martwiła się o mnie i szczekała podczas opalania tak samo nie dawała mi dzisiaj pływać i cały czas była koło mnie aż wkońcu chciała wejść mi na plecy i mnie troszku podtopiła:mad: A ja pływać doskonale nie umiem i dobrze że nie było naprawdę głęboko:mad:
Wieczorem psy puszczone na podwórko a tu nagle jakiś hałas w piwnicy . . . (?) W domu tylko ja i mama, wystraszyłyśmy się jak nie wiem... No to idę sprawdzić co to. Wchodzę a tam Murzyn siedzi na węglu i tylko mu się oczy świecą:-o Na początku go nie zauważyłam a potem aż krzyknęłam:D A ten głupek się cieszy:shake: Otwarł sobie sam okienko (JAK NA BOGA???) i siedział w kopie węgla:mdleje:
Rokulec natomiast dzisiaj tylko podarł mi wkładki w butach:mad:
Także ten tego... miałam ochotę dzisiaj klikać raz za razem a szczyt instynktu mordercy sięgnął u mnie zenitu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']Poszczuje te organy swoim psem. :diabloti:

A widzisz jak ladnie na dogo reklamuje swietokrzyskie? :cool3:[/QUOTE]

No nie wiem czy Sintra coś zdziała:evil_lol:
A reklama jak marzenie, symbol świętokrzyskiego na zdjęciu świętokrzyskiej dogomaniaczki:evil_lol:
Trzeba to dać do gazet, mediów . . .!!! :D:evil_lol::D

Link to comment
Share on other sites

Jak narzekamy na swoje psy to wszyscy. Wykąpałam wczoraj psa, muszę odczekać 3 dni, aż go zakropie nowymi kropelkami na kleszcze, a ten mały idiota wziął się wpakował do najgłębszej, najbrudniejszej kałuży i się w niej uwalił:angryy: Śmierdzi jak cholera i znowu muszę go kąpać:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Jak narzekamy na swoje psy to wszyscy. Wykąpałam wczoraj psa, muszę odczekać 3 dni, aż go zakropie nowymi kropelkami na kleszcze, a ten mały idiota wziął się wpakował do najgłębszej, najbrudniejszej kałuży i się w niej uwalił:angryy: Śmierdzi jak cholera i znowu muszę go kąpać:shake:[/QUOTE]

A ja mam pieska idealnego i nie będę na niego narzekać.
Dziś przeżywam wzloty i upadki, i akurat w tym momencie mam wzlot ( ciekawe kiedy spadnę z hukiem...")

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']A ja mam pieska idealnego i nie będę na niego narzekać.
Dziś przeżywam wzloty i upadki, i akurat w tym momencie mam wzlot ( ciekawe kiedy spadnę z hukiem...")[/QUOTE]

A myślałam że nikt kto ma idealne psy/psa mojej galerii nie odwiedza:diabloti:

[quote name='leónowa']Jak narzekamy na swoje psy to wszyscy. Wykąpałam wczoraj psa, muszę odczekać 3 dni, aż go zakropie nowymi kropelkami na kleszcze, a ten mały idiota wziął się wpakował do najgłębszej, najbrudniejszej kałuży i się w niej uwalił:angryy: Śmierdzi jak cholera i znowu muszę go kąpać:shake:[/QUOTE]

Jak nasze pupile kochają sprawiać pańciostwu takie niespodzianki . . .:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']Nie chwal dnia przed zachodem słońca :diabloti: Aż czekam na info jak to Walduś ukradł pełną pieluchę. :razz:[/QUOTE]

Słońce zaszło i nic nie nabroił. Ha, widzisz, nie czekaj na jego potknięcie, psy idealne nie mają wpadek ;) Waldek dziś doczeka się chyba spaceru z bobiną i mało tego na tym spacerze będzie idealnie grzeczny ( i nie pójdzie galopem za kotem ani nie obszczeka pana w różowej koszulce:roll:) :P

Link to comment
Share on other sites

nie no wszystkie mamy idealne psy,tylko czasem sie potkna,ale to sie nie liczy:evil_lol:
Bella dzisiaj zezarla i rozwalila po calym mieszkaniu papier toaletowy:roll:
a dwa dni wczesniej ukochane klapki z Polski od mojej Viktorii zezarla:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ehhh nigdzie prawie dzisiaj nie zaglądałam i już coś czuję że będzie nadrabiania . . .:roll:
Odezwał się dzisiaj u mnie ból kręgosłupa i cierpię straszliwie wręcz...:shake:
Psy chciały iść nad rzekę a ja nie dałam rady... jak chodzę po prostej podłodze to jeszcze OK ale schody i wszelkie nierówności dzisiaj były nie do pokonania i z psami spacerowała mama, wielkie dzięki jej za to:loveu:
Ogólnie źle się czuje . .. diabelnie gorąco dzisiaj po południu w cieniu było 31 stopni.
Dzisiaj wogóle mam jakiś depresyjny nastrój i jestem nie do życia:-( Mam bardzo niskie ciśnienie bo 95/60 . . .
Jeszcze jutro muszę się wybrać do miasta bo myszeczką się karemka skończyła. A jeśli o nich mowa to Mysia Mamcia też się źle czuje:sad:
Musiałam ją oddzielić od Angeli i Zołzy bo ją Zołzia gryzła... mam nadzieję że to chwilowe i rano zastanę ją wesolutką...:roll:
W dodatku jakiś pajac skasował mi rower pod sklepem... pokrzywione pedało, koło i zaciśnięte na amen hamulce...:shake::mad:

Link to comment
Share on other sites

Z takim wsparciem to rano wstanę jak nowo narodzona:loveu: mam nadzieję . . .:roll:
Na dogo cały dzień nie wchodziłam bo jak już zeszłam na dół tak na góre po laptopa musiała bym się chyba windom wybrać a takiej w domu nie posiadamy:evil_lol:
Mama stwierdziła że jednodniowy odwyk dobrze mi zrobi ale teraz musiałam wejść chociaż na chwilę . . . bo zaraz zmykam, plecy mi nie wytrzymają siedzenia:shake:
Jutro wstawię jakieś fotki...
O Mamcie się martwię bo jest naprawdę fajną mychą... jak odejdzie to będę płakać:placz: Może to przez ten upał? już sama nie wiem... Psy też dzisiaj nie w sosie i spacery były tylko nad rzeczkę;)
A jutro ma być jeszcze goręcej... Masakra

Link to comment
Share on other sites

Wiem co to znaczy kolka u małego brzdąca bo moja bratanica miała ataki kolki . . .
Współczuję naprawdę, masowanie brzuszka, kropelki, kompiele... a mimo wszystko guzik...:roll: Karince nic nie pomagało.
Takie małe dzieciaczki a już dostają bolesne lekcje od życia . . .:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...