Jump to content
Dogomania

Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD


Buńka

Recommended Posts

Marysiu wierszyk, wierszyk bo czas mija:evil_lol:
A pracy powiedziała bym że bardzo dużo... Lea jest z nami od 7 czerwca także już troszkę czasu minęło. Ale do tej pory nikt specjalnie nie zwracał uwagi na to że czegoś się boi:shake: Dzisiaj na domiar złego dnia spadła mi konewka w garażu na beton i była znowu akcja łapania bo znowu wpadła w panike... dobrze że podwórko "pozamykane" bo by nawiała. Od jutra spacery tylko na smyczy bo boje się że czegoś się wystraszy i znowu ucieknie:roll: Siedziałyśmy z mamą na podwórku i przyszedł mój kolega to latała jak szalona w koło i bała sie do nas podejść aż w końcu siadła jakieś 5 metrów od nas i obserwowała ze strachem...
Nigdy bym nie powiedziała i dała bym sobie kończyny poodcinać że Leośka się czegokolwiek boi... Dziewczyny z hoteliku również. Od incydentu z tym węglem mam wrażenie że boi się własnego cienia... może jak była bezdomna to rzucali w nią petardami czy coś?:niewiem:
Jeszcze dzisiaj po tej akcji z konewką mama zaczęła Leośkę pocieszać i uspokajać głaszcząc i przytulając... najgorszy błąd jaki może być, bo można powiedzieć że ją utwierdziła w tym lęku. Teraz wie że jak się boi to jest OK bo mnie głaszczą i przytulają... a powtarzałam żeby tego nie robiła:mad: jak grochem o ścianę "no bo ona sie tak boi że trzeba ją poprzytulać żeby się czuła kochana":flaming:
I cała moja praca idzie na marnę:roll: Nie wiem kogo najpierw mam szkolić, Leośkę czy rodziców:diabloti:
A ojciec też już cierpliwość traci i coś marudzi że psa to najlepiej od szczeniaka brać a nie już dorosłego bo tak to się samemu wychowa itd a tak to same problemy wychodzą....:mad:Ręce mi opadają:mdleje:
Pierwszy krok to na pewno spacery w bardziej zaludnione miejsca bo do tej pory to tak bardziej właśnie pola, łąki, lasy... od jutra chodzimy do centrum wsi:cool3: Zobaczymy jak to się wszystko będzie rozwijać...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Tutaj też zaznaczałam, że nic na siłę;)[/QUOTE]
Dobra dobra, nie tłumacz się, i tak już za późno, wszyscy wiedzą że jesteś brutalem który się znęca nad przestraszonymi pieskami :evil_lol:
A tak serio - wieeeem ;) Spoko loko ;P Nic ci (mam nadzieję ) nie doklejam, jedynie napisałam że trzeba delikatnie, bo czasem się psa bardzo łatwo zrazi byle głupstwem. Litować też się nie ma co, najgorzej psa pocieszać i "bać się" razem z nim, ale też nie można być bezlitosnym. Zresztą ja myślę że Buńka wie co robić, nawet jak jej każda z nas da swoją złotą radę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Dobra dobra, nie tłumacz się, i tak już za późno, wszyscy wiedzą że jesteś brutalem który się znęca nad przestraszonymi pieskami :evil_lol:
A tak serio - wieeeem ;) Spoko loko ;P Nic ci (mam nadzieję ) nie doklejam, jedynie napisałam że trzeba delikatnie, bo czasem się psa bardzo łatwo zrazi byle głupstwem. Litować też się nie ma co, najgorzej psa pocieszać i "bać się" razem z nim, ale też nie można być bezlitosnym. Zresztą ja myślę że Buńka wie co robić, nawet jak jej każda z nas da swoją złotą radę ;)[/QUOTE]
Wasze złote rady, kochane, naprawdę są złote:loveu: Dziękuje że doradzacie:)
Zawsze to jakieś fajne nowe pomysły, można po debatować;)

Link to comment
Share on other sites

Myśmy tak Amora zepsuli. Tuliło się go , przeżywało razem z nim, tata z nim siedział i mu powtarzal " dobry piesek" żeby go uspokoić... a pies jak zagrzmiało to dostawał obłędu i właził pod wanne, do szaf, był nieobliczalny - na wsi jeszcze burza nie nadeszła, słońce świeciło, a on już próbował pod siatką się wydostać i obłędzie pędzić przed siebie...
Z Waldkiem już wiedziałam jak trzeba i jak lało to poświęcałam wszystko i szłam się z nim bawić piłeczką czy biegać. Nigdy nie odczuł że coś jest nie tak. To samo w sylwestra, był z nami na imprezie, bawił się z mnóstwem ludzi, mimo że docelowo mieliśmy zostać z nim w domu bo baliśmy się jak zareaguje. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']i


A co Ty tak sie na ten wierszyk uwzięła? Czyżby mary miała jakieś umiejętności poetyckie?

Żeby dziecko nie płakało to ja ci na szybko wierszyk skleciłam ;D

Pewnego razu na pewnym portalu,
spotkały się psiary - i nie w realu,
tylko fikcyjne nawiązywały relacje
i wszystkie twierdząc że mają rację,
o psach zawzięcie dyskutowały,
tak że im nawet blogi pozakładały,
i umieszczając tam dużo fotek,
chwaliły się strasznie że piesek czy kotek,
je prosto z miski i robi fikołki,
a jeden to nawet kopie w ogródku dołki.
Codziennie na swoje blogi wpadały,
i różne historie tam wypisywały,
aż wkońcu zaczęły tworzyć rysunki,
z reklamą pieseczków i spółki.
I tak właśnie spółka powstała,
która się szybko porozwijała.
Bo każdy chciał w tej spółce być
coś znaczyć i w świecie psim żyć.
Koniec :D

heheh, masakra ;D[/QUOTE]

Odpowiem tutaj. Ma zdolności poetyckie ale twoich nie przebije:evil_lol::diabloti:
Majeczka:loveu: Wiwat i brawa dla Majeczki!!!!!:loveu::multi: Mamy spółkowy wierszyk:sweetCyb::bigcool::cunao::laola:
Piękny:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']ojej :oops:A ja się zmartwiłam że mojego wierszyka nie zauważyłąś :Dhehe dałam czadu, nie ma co, stara a głupia :evil_lol:[/QUOTE]

Co ty opowiadasz... jaka stara(:mad:) i jaka głupia(:mad:) ! Wiersz jest cudny:loveu: Naprawdę mi się podoba!
Tak szybko wymyślić coś takiego to trzeba mieć łeb:evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

pokazałam to tżtowi to mnie wyśmiał :D
Ale potem nawet pochwalił. I powiedzial ze wiersze o pointerach powinnam pisać:evil_lol: Heheh, o Amorku napisalam kiedyś piosenkę, po latach znalazłm tekst i powiem szczerze że była świetna :D Ale i tak moja poetyckość uważam że jest licha ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']Co ty opowiadasz... jaka stara(:mad:) [/QUOTE]
Stara jak świat jestem :D Jeszcze trochę i (jak to mawiała ciotka tżta) Salve Regina. Cokolwiek to znaczy to mi się strasznie podoba :P ( mam nadzieję że to tylko jakaś bogobojna łacina :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Stara jak świat jestem :D Jeszcze trochę i (jak to mawiała ciotka tżta) Salve Regina. Cokolwiek to znaczy to mi się strasznie podoba :P ( mam nadzieję że to tylko jakaś bogobojna łacina :evil_lol:)[/QUOTE]
I lepiej dalej nie wnikaj :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']I lepiej dalej nie wnikaj :evil_lol:[/QUOTE]

o kurcze... coś niestosownego to znaczy? :evil_lol:
To ja przepraszam ;)

[quote name='Franca81']ojej ale sie fajnie wierszyk czytalo! jeszcze jeden! jeszcze jeden! :diabloti:[/QUOTE]

Już mi głowa pada, słowa mi się zaczynają już plątać. Nakarmiam jeszcze młode pokolenie i idę w kimonko. Jutro jak mnie wena dopadnie to wam coś wymyślę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']o kurcze... coś niestosownego to znaczy? :evil_lol:
To ja przepraszam ;)
[/QUOTE]
Zaspokoję twoją ciekawość;) Salve Regina znaczy po łacinie Witaj Królowo:cool3:
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]W Sandomierzu[/FONT][/COLOR][FONT=sans-serif][COLOR=#000000] jedno ze wzgórz i ulica noszą nazwę Salve Regina.[/COLOR][/FONT]
[FONT=sans-serif][COLOR=#000000]Miałam spotkanie z wujkiem Google i mi wszystko ładnie wytłumaczył[/COLOR][/FONT]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Będą foteczki w kolcach;) I to chyba jeszcze dziś... Mam dziwne obawy że mi akumulatorki siądą w aparacie a ładowarkę zabrała bratowa... Oby jeszcze jedną sesję wytrzymałay:roll:
A mądrości sie sypią bo to bardzo inteligentny blożek jest:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Macie i nie płaczcie . . .:roll:[CENTER][IMG]http://imageshack.us/a/img580/4563/jaq4.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img854/2981/i0s4.jpg[/IMG]

I przyduszanie:diabloti:

[IMG]http://imageshack.us/a/img580/6498/enpr.jpg[/IMG]

Mam nadzieję że nie będziecie mieć traumy i od komputerów nie pouciekacie:oops::roll:

A teraz wyczekiwane przez niektórych kolce:sg168::evilbat:

[IMG]http://imageshack.us/a/img59/5228/a2py.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img607/3102/07hh.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Twój naturalny kolor własów, bo to taki jaki chciałabym mieć, ale wiem, że mi nie będzie pasować:shake: A ogólnie to bardzo ładna jesteś;)

Kolce:loveu:[/QUOTE]

Ten kolor który mam teraz to po farbowaniu, już nie pamiętam ale cuś z orzechem chyba...:niewiem:
Naturalny mam dużo jaśniejszy i jak to powiedziała na którymś wątku Kasia, taki mysi...:roll: Dlatego sięgnęłam po radykalne metody i farbnęłam;)
Miałam ochotę na rudy ale w rodzinie pojawił się sprzeciw... a ja uwielbiam takie ogniste kolory:loveu:
Dziękuję:loveu: A już myślałam że tylko zobaczycie fotki i bez żadnego komentarza offline:evil_lol:
KOLCE:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...