Jump to content
Dogomania

KOŃSKI TARG w BODZENTYNIE - 10-miesięczny piesek z wybitym okiem, skrajnie zagłodzony


Ginn

Recommended Posts

[quote name='Sarunia-Niunia']Dla Bafiego walentynkowe całuski i serduszka
[IMG]http://www.beruska8.cz/laska/kvalentynovi2/64.gif[/IMG][IMG]http://www.beruska8.cz/laska/kvalentynovi2/64.gif[/IMG][IMG]http://www.beruska8.cz/laska/kvalentynovi2/64.gif[/IMG][IMG]http://www.beruska8.cz/laska/kvalentynovi2/64.gif[/IMG][IMG]http://www.beruska8.cz/laska/kvalentynovi2/64.gif[/IMG][/QUOTE]

:D :D :D jemu to się należą gorące serca nowych właścicieli ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Dziękujemy Lara i pozdrawiamy:) Obrerwując Bafiego od kiedy jest u mnie, a chłopak już siedzi ok. 8 msc. dotarło do mnie jaką krzywdę ludzie robią szczeniakom zabierając za wcześnie od matki albo potem izolując je od innych psów. Bafi nie potrafi się bawic, nie zna psiego języka. Uczy sie wszystkiego od początku. W tym sensie pies jest powaznie okaleczony i resocjalizacja takiego psa może potrwać bardzo długo a przede wszystkim wymaga dużo zrozumienia od przyszłych opiekunów psa. Kiedy ktoś dzwoni w jego sprwie, i słyszę tą lekkość tonu głosu, to mnie szlag trafia. Ludzie często pytają czy będzie pilnował domu. No niestety nie oddam nikomu takiemu psa, znajac jego potrzeby i problemy. Jak juz sie trafi jakis fajny człowiek, to się okazuje,że może sobie z nim nie poradzić, bo ma małe dzieci,mieszka w bloku a Bafi w pewnym sensie jest jak dziecko, dla którego trzeba mieć czas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam maila o Bafiego chyba z mazowieckiego:-)
Kobieta pyta o stosunek Bafiego do dzieci i kotów-ma dzwonić.Bafi z kotami miał parę dni kontakt,a do dzieci nie podejrzewam,żeby miał negatywny stosunek-w sumie zależy od wieku dzieci;-)Na wszelki wypadek wysłałam jej też parę psiaków kotolubnych na 100%,choć myślę,że chodzi jej o wielkiego,miśkowatego psa,bo takie są najlepsze do dzieci;-)Sporo matek szuka właśnie wielkoludów do domu z dziećmi-bo np.nie zostaną rozdeptane:evil_lol:
Jutro po południu jest transport z Wąchocka/Starachowic do Warszawy:-)

Link to comment
Share on other sites

Jesli będą to małe dzieci, to nie polecam Bafiego, bo on nie za bardzo da się pieścić gdzie popadnie, może się odwinąć. Kiedyś dał sobie czyścić łapy a teraz już nie, kiedyś był wyczesywany kiedy jeszce był bardzo niepewny i zagubiony, zwyczjnie nieruchomiał ze strachu, a dzisiaj z tego samego powodu ucieka i próbuje złapać rękę zębami. Broni sie przed czymś czego sie obawia. Bafi cały czas przechodzi transformacje, coś zanika coś nowego się pojawia w zależności od bodźców zewnętrznych. Nadążyć za nim nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

strego,wysłałam Ci na pw maila od tej Pani.Ona ma 11letniego kota oswojonego z psami.Dzieci nie ma,ale odwiedza ją ktoś z rodziny kto ma 1,5roczne dziecko.Kontakt z psem ogranicza się do podania zabawki lub pogłaskania psa pod kontrolą.Generalnie kobieta wydaje się poważna i widzę,że zależy jej akurat na Bafim,choć wysłałam jej inne psiaki kotolubne.
Nie wiem co tam uradzicie,ale awaryjnie mam szczeniaka ON-suczkę 2mies. [url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/dzoja-8tyg-owczarek-niemiecki-mieszaniec-adopcja-470909933[/url] -wychowuje się z kotami,fajna,przyjazna,ale jak to szczeniak-nic nie umie i angażuje max uwagi,a tej pani chyba zależy na ukształtowanym już psie;-)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam już z ta Panią dobre pół godziny. Wreszcie jakiś sensowny kontakt.To młoda osoba, mieszka z mama , która jest na emeryturze, w bardzo bliskiej odległości od domu są 2 parki, poza tym maja duży dom z ogrodem. Byłby w domu i oczywiście na ogrodzie. Przesłałam jej jeszcze kilka zdjęć. Chciałaby przyjechać po niego osobiscie aż z Wrocławia!!! Oczywiście jestem za! Mogliby się wcześniej poznać, byłoby mu łatwiej zmienić dom. Jeżeli się zdecydują,to tym razem oddam go,bo czuje,że mógłby mieć dobry dom, a ja mogłabym spać spokojnie. Teraz czekamy cierpliwie na wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Aha,jednak z Wrocławia:crazyeye::evil_lol:Dziś ogłaszałam go na Warszawę,więc myślałam,że z tych okolic kobieta:evil_lol:
Jak dla mnie brzmi bardzo fajnie,ale jak zawsze martwi mnie odzew aż z takich odległych regionów,więc może zrobimy wizytę PA?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Aha,jednak z Wrocławia:crazyeye::evil_lol:Dziś ogłaszałam go na Warszawę,więc myślałam,że z tych okolic kobieta:evil_lol:
Jak dla mnie brzmi bardzo fajnie,ale jak zawsze martwi mnie odzew aż z takich odległych regionów,więc może zrobimy wizytę PA?:roll:[/QUOTE]Oczywiście,że wizyta przedadopcyjna jest niezbędna. Wrażenia innych osób są też ważne i ocena warunków w jakich miałby mieszkac Bafi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gratulujemy Bafiemu DS:multi:
strego,ja wszystkich ogłoszeń od razu nie usunę-będą sobie powoli wygasać;-)Jak byś mogła przekierowywać dzwoniących do agi38 i Ginn,to tam się na pewno znajdzie dla każdego jakiś duży czy ONkowaty;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strega']Bafi pozdrawia dziewczyny i chce się podzielić dobrą wiadomością. Znalazł dom stały u stregi:) Decyzja podjeta! Zostaje! Prosimy więc o nieodnawianie ogłoszeń I dziekujemy wszystkim za zaangażowanie.[/QUOTE]

A ja ostatnio odnowiłam, hehe :) Super decyzja :D :D :D


Przy okazji - pomóżcie cioteczki!!! Psi szkielet, który może trafić do umieralni :( :( :(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242684-Szkielet-z-lasu-szuka-domu[/url]

Link to comment
Share on other sites

Napiszę tylko jeden komentarz do kilku ostatnich wypowiedzi. Rzeczywiście Bafi ma szczęście ,że zostaju definitywnie u mnie bo jest moim 7 psem i ja tez czułam ,że tylko jego mi do szczęścia brakowało:) Ostatnio zrobił się bardzo przytulaśny, grzeczny,fajnie zaczyna się uczyć,zmienił stosunek do innych psów.Mój rezydent tymczasowy Jakob uczy go zabawy. Bafi nie ma wyjścia, bo Jakob nie odpuszcza, jest namolny ale dało to efekty. Dwa dni temu Bafi włazł mi do kojca Lapusia- owczarek kaukaski, bo nie mógł sie doczekać swojej miski wieć postanowił zając sie cudzą. Lapo zdezorientowany obecnościa Bafiego ( ja zreszta też) na środku jego ogromnego boksu nawet nie zaszczekał o dziwo merdnął ogonem i wziął się do zawierania znajomości zgodnie z etykieta dobrego wychowania. Zuzka przeslę Ci zdjęcie Bafiego z prosba o wstawienie na dogomani, bo przecież ja nadal nie wiem jak sie wstawia zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...