Jump to content
Dogomania

Wadim -z hodowli Immness & Rokuś nasz schroniskowy łobuziak (*)


Natussiaa

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, będzie Bliska czekoladowa labradorka :D
Prawdopodobnie będzie u mnie w piątek, problem tylko z transportem bo to 7,5 godz drogi w jedną strone :( Skąd wy jesteście? może się kiedyś na wystawach miniemy :D

Co do galerii, na labradorach pewnie będzie mieć, na dogo nie umiem się odnaleźć :D

u nas w rodowodzie jest LIRA GORIANA :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szalej']Tak, będzie Bliska czekoladowa labradorka :D
Prawdopodobnie będzie u mnie w piątek, problem tylko z transportem [B]bo to 7,5 godz drogi w jedną strone[/B] :( Skąd wy jesteście? może się kiedyś na wystawach miniemy :D

Co do galerii, na labradorach pewnie będzie mieć, na dogo nie umiem się odnaleźć :D

u nas w rodowodzie jest LIRA GORIANA :)[/QUOTE]

Myśmy po naszego szczyla jechali pociągiem i wracaliśmy pociągiem, w sumie ponad 15 godzin nam zeszło ;) A jechalibyśmy dalej, gdyby nie traf,że hodowczyni akurat jechała do Warszawy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ladys, ja też w ostateczności pojade pociągiem, ale to wcale nie takie fajne, też by się zeszło samej drogi 15 godzin nie mówiąc o czekaniu na pociągi etc... mnie tam nie przeszkadza, ale w takie gorąco jechać z taką dzieciną ;(
Moją iskierką nadziei jest to, że w weekend przyszły jest wystawa w warszawie, może akurat ktoś będzie jechał z okolic hodowli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szalej']Tak, będzie Bliska czekoladowa labradorka :D
Prawdopodobnie będzie u mnie w piątek, problem tylko z transportem bo to 7,5 godz drogi w jedną strone :( Skąd wy jesteście? może się kiedyś na wystawach miniemy :D

Co do galerii, na labradorach pewnie będzie mieć, na dogo nie umiem się odnaleźć :D

u nas w rodowodzie jest LIRA GORIANA :)[/QUOTE]

Czekoladowy labrador :loveu: Jestem z Katowic i po malucha jade w sobote, jednak do Warszawy ,nie do Olsztyna ;)
Troszkę mniej drogi przed nami ;) Mam nadzieje ,że na wystawach się spotkamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Myśmy po naszego szczyla jechali pociągiem i wracaliśmy pociągiem, w sumie ponad 15 godzin nam zeszło ;) A jechalibyśmy dalej, gdyby nie traf,że hodowczyni akurat jechała do Warszawy ;)[/QUOTE]

Ojej ponad 15 godzin.. Ale było warto :) Ciekawe jak nam minie podróż z maluchem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natussiaa']Ojej ponad 15 godzin.. Ale było warto :) Ciekawe jak nam minie podróż z maluchem ;)[/QUOTE]

W sumie to chyba my byliśmy najbardziej zestresowani, pies wszystko przespał, no ale on miał 6 miesięcy wtedy ;) Pewnie, że było warto - pies zresztą z Gang Staffu wzięty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']W sumie to chyba my byliśmy najbardziej zestresowani, pies wszystko przespał, no ale on miał 6 miesięcy wtedy ;) Pewnie, że było warto - pies zresztą z Gang Staffu wzięty :)[/QUOTE]

Mam nadzieję ,że w sobote chociaż połowę drogi prześpi łobuziak a najlepiej jak by całą przespał w co raczej nie wierze :)
6 miesiecy to troszkę dużo :) o to ładnie :) myślałam nad maluchem z tej hodowli ale wybór padł jednak na immness ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój szczeniak jest z za Legnicy, ja jestem z Wawy więc mam ponad 400 km :( Na szczęście umówiliśmy się na odbiór w piątek w "połowie drogi" przed opolem :) zaraz zrobie małej galerie i umieszcze link w podpisie :)

EDIT:
chyba nie umiem umieścić podpisu... w razie co galeria małej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229044-Mój-labrador-BLISKA-i-podobno-labradoro-HAKE-)?p=19326822#post19326822[/URL]

Edited by szalej
Link to comment
Share on other sites

Jestem jestem :)

Imie zostało zmienione :P
Z Rahima na Wadima :)

Zdjecia maluszka (niestety robione telefonem wiec nie za dobrej jakosci :oops:)

Wadimek 10 tygodniowy
[IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,13438333401902938567,mpid,3,uid,6a085f9bb5bab4af?f=Obraz 658.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...