Jump to content
Dogomania

PON-y PON-y sezon wystawowy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Kamilapon

Recommended Posts

Aniu, Volcker , Pepe - OGROMNE GRATULACJE :laola:
To jest ogromny sukces. :lol: :lol:
Dziękuję również za wspaniały dom dla Pepe i Wasz wspaniały handling i groming.cały swój czas jaki poświeciliście aby Pepe był w tak doskonałej formie.
Raz jeszcze OGROMNE GRATULACJE :angel: :angel:

pozdrawiam Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Wyniki z Westmnstera znajdziecie tutaj [URL="http://www.westminsterkennelclub.org/2006/results/breed/pons.html"]http://www.westminsterkennelclub.org/2006/results/breed/pons.html[/URL] oraz filmik i zdjecia. Gratulacje dla Ani i Poprada:) Szczerze to bardziej mi sie podobał od Zw. BOB:] ale ja widze tylko zza szybki;]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Spoznione ale szczere podziekwoania za wszystkie gratulacje dla nas po Westminster :loveu::lol:
Przepraszam :oops: ale ja tu juz dwno nie bylam...........uzaleznilam sie od innego forum, stad taaakkkie opoznienie :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

A czy wybiera się ktoś na wystawę pasterskich i zaganiających do Wroclawia, 10.06.2006.r., termin jeszcze poza 20.05.2006.r.

[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B][U]SĘDZIOWIE:[/U][/B][/COLOR][/SIZE]

– [B]Ildiko Muzslai (Węgry)[/B]: bearded collie, owczarek staroangielski bobtail, owczarek szkocki długo- i krótkowłosy, owczarek szetlandzki, welsh corgi pembroke, welsh corgi cardigan,
– [B]Sándor Szabó (Węgry)[/B]: owczarek francuski briard i beauceron, border collie, owczarki belgijskie, owczarek australijski, rasy węgierskie,
– [B]Ewa Bukład (Polska)[/B]: polski owczarek nizinny, owczarek podhalański, australian cattle dog, československý vlčak, bouvier des Flandres, biały owczarek szwajcarski, pozostałe rasy
– [B]Tomasz Pecold (Polska)[/B]: Próba Instynktu Psa Pasterskiego (PIP).

[B][I]Organizator zastrzega sobie prawo zmiany obsady sędziowskiej.[/I][/B]


[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PRÓBA INSTYNKTU PSA PASTERSKIEGFO (PIP):[/COLOR][/SIZE][/U]

[/B]Podczas Wystawy organizowana będzie Próba Instynktu Psa Pasterskiego (PIP) dla psów i suk z grupy psów zaganiających w wieku powyżej 9 miesięcy</STRONG>. Sędzia: Tomasz Pecold (Polska).


[B][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][U]OPŁATY ZA ZGŁOSZENIA:[/U][/COLOR][/SIZE][/B]

– [B]za pierwszego psa (z katalogiem)[/B] – 60,00 ZŁ (w dniu Wystawy - 90,00 ZŁ),
– [B]za każdego następnego (bez katalogu)[/B] – 50,00 ZŁ (w dniu Wystawy - 90,00 ZŁ),
– [B]za zgłoszenie do klasy szczeniąt[/B] – 30,00 ZŁ (w dniu Wystawy - 50,00 ZŁ),
– [B]zgłoszenia do klasy baby[/B] – 20,00 ZŁ (w dniu Wystawy - 30,00 ZŁ)
– [B]zgłoszenia do klasy weteranów[/B] – bezpłatne,
– [B]Próba Instynktu Psa Pasterskiego[/B] – 40,00 ZŁ (w dniu Wystawy – 50,00 ZŁ.


[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][U]OPŁATY ZA ZGŁOSZENIA DLA WYSTAWCÓW ZAGRANICZNYCH:[/U][/COLOR][/SIZE][/B]

– [B]za pierwszego psa (z katalogiem)[/B] – 20,00 EURO,
– [B]za każdego następnego (bez katalogu)[/B] – 20,00 EURO,
– [B]za zgłoszenie do klasy szczeniąt[/B] – 15,00 EURO,
– [B]zgłoszenia do klasy baby[/B] – 10,00 EURO,
– [B]zgłoszenia do klasy weteranów[/B] – bezpłatne,
– [B]Próba Instynktu Psa Pasterskiego[/B] – 15,00 EURO.
[I]Wyższe opłaty w dniu Wystawy dotyczą tylko psów polskich wystawców zgłoszonych w terminie, przyjętych na Wystawę i ujętych w katalogu.[/I]
[I]Każdy zgłoszony pies podlega opłacie bez względu na to, czy zostanie wystawiony czy nie.[/I]



[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]OPŁATY ZA OGŁOSZENIA I REKLAMY:[/COLOR][/SIZE][/U][/B]

– [B]hodowlane czarno-białe, 1 strona[/B] – 50,00 ZŁ,
– [B]hodowlane, czarno-białe, 1/2 strony[/B] – 30,00 ZŁ,
– [B]niehodowlane, czarno-białe, 1 strona[/B] – 100,00 PLN.



[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]OPŁATY ZA OGŁOSZENIA I REKLAMY DLA WYSTAWCÓW ZAGRANICZNYCH:[/COLOR][/SIZE][/U][/B]

– [B]hodowlane czarno-białe, 1 strona[/B] – 15,00 EURO,
– [B]hodowlane, czarno-białe, 1/2 strony[/B] – 10,00 EURO,
– [B]niehodowlane, czarno-białe, 1 strona[/B] – 30,00 EURO.



[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ:[/COLOR][/SIZE][/U][/B]
[B]Zgłoszenia, ogłoszenia i reklamy prosimy przesyłać do dnia 20.05.2006.
[/B]Wszelkie zmiany w zgłoszeniach, np. przesunięcia do innej klasy, są możliwe tylko w terminie przyjmowania zgłoszeń, tj. do 20.05.2006.
[B]Nie gwarantujemy przyjęcia zgłoszeń nadsyłanych faksem oraz przez e-mail.[/B]



[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B][U]ADRES I KONTO ORGANIZATORA:[/U][/B][/COLOR][/SIZE]
[CENTER][B]Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział we Wrocławiu
ul. Leszczyńskiego 7, 50-078 Wrocław
[/B]tel./fax 071/343-25-22, 071/342-13-41
[url]www.zkwp-wroclaw.org.pl;[/url] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected]
[/COLOR][/EMAIL][B][COLOR=#333333]Konto bankowe[/COLOR]: PKO BP IV O/Wrocław, 34 1020 5242 0000 2602 0019 8408[/B].[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzien Dobry

moze najpierw przedstawie się
nazywam się Marta i jestem wlascicielka "wyajtkowego czarnego" yorka. i pewnie każdy teraz pomysli ze pomyliłam działy i ze tutaj sa PONy a nie yorki, ale juz przechodzę do sedna sprawy.

Rok temu stałam się ( a wlsciwie moj tata się stał) wlaścicielem PONki - ponieważ my jesteśmy już posiadaczami yorkusi - Fifi z przerażeniem pomyśleliśmy o tak duzym psie.
Szczęsciem w nieszczesciu było to że mojej cioci umarł owczarek niemiecki i szukała dla siebie towarzysza, a poniewaz juz wczesniej hodwała PONa to wiedzieliśmy gdzie się pon powinien znalezć.

I teraz pośrednio zajmuję się PONką Bajką, ale ponieważ moją pasja sa yorki a w ponowej tematyce jestem "zielona" postanowiłam ( odwazyłam się) poszukac pomocy tutaj :)

LIcze na ciepłe przyjęcie i na pomoc. z waszej strony.
Bajka była na pierwszej wystawie w Łodzi i u p. sędzi Chwalibóg dostała ocene doskonała. Mam nadzieje że uda się z Bajką jeszcze trochę osiągnąc :)

Pozdrawiam poniastą brać :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...