Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostaliśmy wiadomość na pw, się postaramy wpaść, nie możemy na długo, jak da radę to może na dzień lub dwa- sobie cuś zorganizujemy do spania.
A przy Karilce jest pier Dolar/ to od pierdoły:razz::diabloti:/, widziałem ale nie wyglądał tak pierdołowato- no cóż pozory mylą/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']Atkaaaa(na 70% na razie) + Raymond + może os. tow (Gdynia) ;))[/QUOTE]Agatko przytulę Cię do pjersi i znowu córką nazywać będę, tylko przyjedz na 100% no :loveu:

[quote name='Shilomaniak']Dostaliśmy wiadomość na pw, się postaramy wpaść, nie możemy na długo, jak da radę to może na dzień lub dwa- sobie cuś zorganizujemy do spania.
A przy Karilce jest pier Dolar/ to od pierdoły:razz::diabloti:/, widziałem ale nie wyglądał tak pierdołowato- no cóż pozory mylą/[/QUOTE]A nie wiem czemu pier dolar, Karilka tak zapisałą ja skopiowałam :cool3:
Zapraszamy, zapraszamy :cool3:

[quote name='faith35']Czy osoba niepełnoletnia też może pojechać na zlot? ;)[/QUOTE]
Oczywiście ;) Jeśli tylko rodzicie Ciebie puszczają i wiedzą, że opiekunów tutaj nie ma, to nie widzę problemu :)
Zawsze jeździły osoby niepełnoletnie :cool3:
Tylko zaznaczam- nikt za nikogo odpowiedzialności nie bierze. Co kto robi, pije itd. to jego osobista sprawa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Tylko zaznaczam- nikt za nikogo odpowiedzialności nie bierze. Co kto robi, pije itd. to jego osobista sprawa :diabloti:[/QUOTE]
Hahaha :evil_lol: A gdzie to jest dokładnie i koło jakiego dużego miasta? Problemem jest to, że jadę pociągiem i jakoś będę musiała się dostać na zlot :razz:

Link to comment
Share on other sites

Kochani!
Dokonałam pewnych zmian w pierwszych postach.
Jestem właśnie po rozmowie z właścicielem ośrodka, i tak:
Do 15 lipca będę zbierała zaliczki, ponieważ muszę wpłacić zaliczkę właścicielowi :smile:
Zaliczka wynosi - 100 zł od osoby.
Całość 210 zł od osoby i 30 zł psa.
Numer konta podany zostanie później.

Za psa płacimy 5 zł za dobę, przy czym kolejny pies tego samego właściciela/ pary - 2,5 zł za dobę.



To udało mi się na dzień dzisiejszy wytargować :)

Pan zaproponował zorganizowanie nam spływu kajakowego- czy ew. będą chętni? Bo ja bardzo, ale potrzebuję jeszcze conajmniej kilku osób :)

Termin mamy przyklepny, bez względu na ilość osób , zlot się odbędzie i cena to 35 zł za dobę. Jeśli zajmiemy tyle miejsca ile szacuję- może uda się, że ośrodek będzie tylko dla nas, mimo, że zajmiemy tylko 2/3 miejsc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Hahaha :evil_lol: A gdzie to jest dokładnie i koło jakiego dużego miasta? Problemem jest to, że jadę pociągiem i jakoś będę musiała się dostać na zlot :razz:[/QUOTE]Faith35, z Jelenia najbliżej jest do Szczecinka i tam pociągi kursują :)
To nie jest daleko, ja będę załatwiać auto na zlot, bo nie uśmiecha mi się jechać z 3ma psami pociagiem tyle godzin..... (pociągiem 5 godzin, autkiem 2,5). No i dlatego biorę siostre- ja nie mam prawka, a młoda tak lubi jeździć, to niech się wykaże :diabloti:

Jeśli mi się uda, to albo my, albo poproszę kogoś innego z autem będzie kursował do Szczecinka.
Kiedyś kierowcą to zawsze był Komarek, ale nie wiem czy znowu da się w to wrobić :eviltong:
PKSy tam nie jeżdżą, więc coś wymyślę, kogoś uproszę, albo wydam polecenie- Elizie np :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Hahaha :evil_lol: A gdzie to jest dokładnie i koło jakiego dużego miasta? Problemem jest to, że jadę pociągiem i jakoś będę musiała się dostać na zlot :razz:[/QUOTE]
Koło Szczecinka. Nic się nie martw, dużo osób pojedzie pociągiem, jakoś dojazd do ośrodka wykombinujemy. :)
Ile masz lat? Ja pierwszy raz pojechałam na zlot mając ich 13, to była najlepsza decyzja w życiu. :loveu: Na pewno nie pożałujesz!

[quote name='Estera']
Za psa płacimy 5 zł za dobę, przy czym kolejny pies tego samego właściciela/ pary - 2,5 zł za dobę.
[/QUOTE]
[B]Blebluchozaurus[/B], nasze psy mają wspólną parę właścicieli, co nie? :evil_lol:

Trochę szkoda, że zaliczkę trzeba tak szybko wpłacić. Jak wpłacimy to potem będzie jeszcze możliwość dopisania czy się czy już nie? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Faith35, z Jelenia najbliżej jest do Szczecinka i tam chyba pociągi kursują :)
To nie jest daleko, ja będę załatwiać auto na zlot, bo nie uśmiecha mi się jechać z 3ma psami pociagiem tyle godzin..... (pociągiem 5 godzin, autkiem 2,5 ). No i dlatego biorę siostre- ja nie mam prawka, a młoda tak lubi jeździć, to niech się wykaże :diabloti:

Jeśli mi się uda, to albo my, albo poproszę kogoś innego z autem będzie kursował do Szczecinka.
Kiedyś to zawsze był Komarek, ale nie wiem czy znowu da się w to wrobić :eviltong:
PKSy tam nie jeżdżą, więc coś wymyślę, kogoś uproszę, albo wydam polecenie- Elizie np :diabloti:[/QUOTE]
Estera a jakbym ja się dotelepała do was do Bydzi i z wami pojechała na zlot?



Basiu, no jasne, bo my jesteśmy parą :diabloti:
btw, chyba sobie zmienię nick :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Koło Szczecinka. Nic się nie martw, dużo osób pojedzie pociągiem, jakoś dojazd do ośrodka wykombinujemy. :)
Ile masz lat? Ja pierwszy raz pojechałam na zlot mając ich 13, to była najlepsza decyzja w życiu. :loveu: Na pewno nie pożałujesz!


[B]Blebluchozaurus[/B], nasze psy mają wspólną parę właścicieli, co nie? :evil_lol:

Trochę szkoda, że zaliczkę trzeba tak szybko wpłacić. Jak wpłacimy to potem będzie jeszcze możliwość dopisania czy się czy już nie? :hmmmm:[/QUOTE]
Estercia już coś wymyśli z tym transportem :loveu:

Tak sobie myślę, że te psy to głupia sprawa. Wszyscy zaczną i tak kombinować, więc zaraz zmienię - 3,75 zł za psa, to chyba sprawiedliwiej, co? :D
Basiulku, jakie szybko? Zawsze zbierałam/wpłacałam zaliczkę dużo wcześniej. Więcej czasu było do zlotu. Tylko za organizację tego późno się zabrałam, to i czasu mniej na myślenie :lol: Ale czasu od wpłąty zaliczki- do zlotu tyle co zazwyczaj :)
Jeśli będą miejsca- będzie można się zapisać :)
[quote name='Unbelievable']Estera a jakbym ja się dotelepała do was do Bydzi i z wami pojechała na zlot?

Basiu, no jasne, bo my jesteśmy parą :diabloti:
btw, chyba sobie zmienię nick :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]jeśli starszy załatwi nam to auto, które obiecał, to nie ma problemu! Będzie wesoło :cool3:

[quote name='basia bonnie']Też kcę z Wami jechać! :-(


Haha, zmień, i tak na zlocie dla wszystkich będziesz 'Unbebabable' czy jak to było :evil_lol:[/QUOTE]No to zapraszamy, zapraszamy :cool3:
Powiedziałam tacie, że ma to być bydle z dużą dupą- na psy :lol: Wezmę Ci transporter na chomika, coby siedziała w bagażniki z moimi na dupie :diabloti: i ich nie zeżarła :roll:


Dla mnie Martynka, będzie zawsze Martynką- przez Basię :lol:

Link to comment
Share on other sites

3,75 za psa i wszyscy co jadą są parami? :evil_lol:
W sumie racja, zawsze zapisy były już w zimie i dłuuugie odliczanie, teraz mniej czasu więc i zaliczka szybciej. Pewno będzie mniej osób niż zawsze, ale i tak będzie świetnie, bo z Wami. :loveu:
Dobra, to przyjade też do Bydzi. Chomiś pójdzie do klaaatki, do klaaaatki, najlepiech niech z Gramisiem, to przecież best friendy. :loveu: Już widzę to wesołe autko.. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']3,75 za psa i wszyscy co jadą są parami? :evil_lol:
W sumie racja, zawsze zapisy były już w zimie i dłuuugie odliczanie, teraz mniej czasu więc i zaliczka szybciej. Pewno będzie mniej osób niż zawsze, ale i tak będzie świetnie, bo z Wami. :loveu:
Dobra, to przyjade też do Bydzi. Chomiś pójdzie do klaaatki, do klaaaatki, najlepiech niech z Gramisiem, to przecież best friendy. :loveu: Już widzę to wesołe autko.. :evil_lol:[/QUOTE]

Tak same pary na zlocie :lol:

Myślę, że zdecydowanie będzie mniej ludzi- ze względu na to, że to wrzesień, a ludzie wolą urlopy brać latem :)
Ale będzie fajnie, zobacz już konkretna grupka się zebrała :loveu:

Biedna Eliza, ona lubi spokój jak jedzie :diabloti:
Fajnie będzie, o ile to auto starszy nam pożyczy/załatwi, cokolwiek :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']
Fajnie będzie, o ile to auto starszy nam pożyczy/załatwi, cokolwiek :roll:[/QUOTE]

Spoko ja też liczę że auto sobie załatwię/naprawię. Nie wyobrażam się tłuc kilka h pociągami z Prośkiem a nie daj bozsz jak bym Kell jeszcze miała brać -.-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Pan zaproponował zorganizowanie nam spływu kajakowego- czy ew. będą chętni? Bo ja bardzo, ale potrzebuję jeszcze conajmniej kilku osób :)[/QUOTE]
Ja jestem chętna na spływ! U nas w okolicy też organizują, ale jakoś ciągle mi tam nie po drodze, to może chociaż w Jeleniu się uda. :cool3:

[quote name='basia bonnie']Trochę szkoda, że zaliczkę trzeba tak szybko wpłacić. Jak wpłacimy to potem będzie jeszcze możliwość dopisania czy się czy już nie? :hmmmm:[/QUOTE]
Basieńko dla Ciebie zawsze znajdzie się miejsce. :p


A mnie kto przygarnie do autka? Komarku znajdzie się odrobinka miejsca dla mnie i złotka obok szanownej gitarrry? :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']
Basieńko dla Ciebie zawsze znajdzie się miejsce. :p


A mnie kto przygarnie do autka? Komarku znajdzie się odrobinka miejsca dla mnie i złotka obok szanownej gitarrry? :grins:[/QUOTE]
Aś, ja o siebie się nie martwię, wpłacę w terminie, tylko w sumie to już za miesiąc, więc po prostu mniej ludzi zdąży, ale to nieważne, bo i tak będzie cudownie. :loveu:

Komcio pojedzie samochodem?! I od początku zlotu? Ohohoho, to ja w takim razie jednak u Komcia miejscówę biorę i to z Asią :loveu: łatwiej będzie mi do Wro wcześniej przyjechać niż do Bdg. ;)

[quote name='Mysia_']jejku, jak cudnie :loveu:
Bardzo bardzo chcę! :multi: ale muszę jakoś to wszystko ogarnąć :oops: Urlop planowałam inaczej, ale w sumie mam jeszcze zaległy, więc powinno się udać.... Dam znać najszybciej jak będę mogła :cool3:[/QUOTE]
Mysia! :loveu: MUSISZ być! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Aś, ja o siebie się nie martwię, wpłacę w terminie, tylko w sumie to już za miesiąc, więc po prostu mniej ludzi zdąży, ale to nieważne, bo i tak będzie cudownie. :loveu:

Komcio pojedzie samochodem?! I od początku zlotu? Ohohoho, to ja w takim razie jednak u Komcia miejscówę biorę i to z Asią :loveu: łatwiej będzie mi do Wro wcześniej przyjechać niż do Bdg. ;)[/QUOTE]
Komcio pisał tylko, że może być do 21 września, czyli chyba może być od początku. A czy jedzie autem nie wiem, ale gdyby tak, to ja się wpraszam, jeśli gitarrra się posunie. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Spoko ja też liczę że auto sobie załatwię/naprawię. Nie wyobrażam się tłuc kilka h pociągami z Prośkiem a nie daj bozsz jak bym Kell jeszcze miała brać -.-[/QUOTE]witam w klubie :cool3:

[quote name='ulvhedinn']Zapiszcie mnie tak wstępnie, po pirwsze nie wiem, jak z urlopem, po drugie nie wiem jak z kasą, a po trzecie, nawet jeśli dwa pierwsze wypalą, to moge byc góra do 20, bo 21-23 mam zawody ;)[/QUOTE]Dobrze, mimo wszystko zapisuję :cool3:

[quote name='rose'][B]3./4. Rose + os. tow. + 2 psy, kot, chomik, mama :roll: (Skórzewo)
Błąd!!!
Ja z mamusią mieszkam w Skórzewie, ale Patryczek w Murowanej Goślinie!!!! no.[/B][/QUOTE]no. i tak nie zmienię :cool: :loveu:

[quote name='Asia & Ginger']Ja jestem chętna na spływ! U nas w okolicy też organizują, ale jakoś ciągle mi tam nie po drodze, to może chociaż w Jeleniu się uda. :cool3:


Basieńko dla Ciebie zawsze znajdzie się miejsce. :p


A mnie kto przygarnie do autka? Komarku znajdzie się odrobinka miejsca dla mnie i złotka obok szanownej gitarrry? :grins:[/QUOTE]Asiulek, to jakby co, same sobie popłyniemy, o . Będzie fajnie, będą nam zazdrościć :cool3:

[quote name='Mysia_']jejku, jak cudnie :loveu:
Bardzo bardzo chcę! :multi: ale muszę jakoś to wszystko ogarnąć :oops: Urlop planowałam inaczej, ale w sumie mam jeszcze zaległy, więc powinno się udać.... Dam znać najszybciej jak będę mogła :cool3:[/QUOTE]Mysia, mnie nie obchodzi czy możesz czy nie, MUSISZ być :cool: Zapisuję Cię kochana :loveu:

[quote name='basia bonnie']
Komcio pojedzie samochodem?! I od początku zlotu? Ohohoho, to ja w takim razie jednak u Komcia miejscówę biorę i [b]to z Asią[/b] :loveu: łatwiej będzie mi do Wro wcześniej przyjechać niż do Bdg. ;)
[/QUOTE]Zabrzmiało to tak, jakbyś nami gardziła :(

[quote name='Asia & Ginger']Komcio pisał tylko, że może być do 21 września, czyli chyba może być od początku. A czy jedzie autem nie wiem, ale gdyby tak, to ja się wpraszam, jeśli gitarrra się posunie. :cool3:[/QUOTE]Komcio będzie od początku, innej opcji nie ma :cool3:
Pierwsza na miejscu i tak będę ja i "moja samochodowa ekipa" :cool3: Gorzej, jak będę musiała iść na pieszo :roll: :lol:

[quote name='komar']Gitarra bardzo chętnie zosotanie "posunięta":D i może nie tylko ona;P[/QUOTE]KOMAR!!! Tu są dzieci, zachowuj się :cool3: Jako organizator trzeba dawać przykład, no :roll: :lol: Ale Ty ciągle zapominasz... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...