Jump to content
Dogomania

Chorzów 16.09.2007r. - Krajowa


Collieland

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Elitesse']o rany a chcialam w tym roku pierwszy raz zawitac do Chorzowa ....[/quote]

[quote name='Elitesse']yhm bo troche pan sedzia mi malo odpowiada :shake: ale zobaczymy - wszyscy znajomi chwala ta wystawe ... pozcekam jeszcze na obsade zielonej gory bo jest w tym samym zcasie a odleglosc podobna[/quote]

[quote name='Błyskotka']Kurcze Semik na V grupę :angryy:. Mam dość jak widze tę sędzinę. Mimo że pojadę z innym psem nie ciesze się na tę wystawę :placz:. A tak bardzo chciałam jechać :placz:.[/quote]

[quote name='cockermanka']Do licha...ja tak lubię chorzowskie wystawy ... ale czemu taki sędzia ???:shake:
Do kitu...:roll:[/quote]

[quote name='flashka-g']ja tez mowie do kitu:( i to podwojnie:roll:[/quote]

[quote name='Agasia']Dokladnie.. a tak lubie te wystawy... :shake: Ale owczarkow to beda miec duzo :D[/quote]

[quote name='pierozek_monika']Kurcze mi też sędzia nie odpowiada :([/quote]

[quote name='cockermanka']pierozek_monika - witaj "w klubie"...hihi...pozostaje nadzieja,że cos się jeszcze zmieni....ja tak lubię tę wystawę.....buuuu....[/quote]

[quote name='Jagoodka'][B]cockermanka[/B] widzę, że mamy podobne zdanie...
Taka fajna wystawa, a taki sędzia na spaniele grrrr:angryy:
Chyba w takim razie zaoszczędzę trochę kasiurki i pojawię
się tylko towrzysko z weterankiem Elroyem...[/quote]

[quote name='Asiaczek']Ja w tym roku , tradycyjnie, też chciałam przyjechać do Chorzowa, ale - z uwagi na sędzinę - niestety [B]nie jedziemy[/B]. Zupełnie nie rajcuje mnie sędziowaie p. M. Semik.
Szkoda. Lubi[I]e [/I]tę wystawę, atmosferę, teren, o, i Pana Prezesa!;)
[I]Pzdr.[/I]
[/quote]

[quote name='Błyskotka']Asiaczek to tak samo jak Ja :placz:.
A nie można czegoś zrobić aby zmienić te sędzinę. Wiem że skoro sędzia nie odpowiada to nie trzeba do niego jechać ale może da się coś zrobić ?[/quote]

[quote name='kasia.gie']Ja wymienie p.Kota na p.Semik, co Wy na to?:lol:[/quote]

:shake: :shake: :shake: :shake: :shake:

u nas Kot :shake: :shake: :shake: :shake: tak bardzo chciałam jechać na tą wystawę, bo mam miłe wspomnienia z przed roku i w ogóle bardzo fajnie zorganizowana wystawa, dużo cienia dla dużych ras i w ogóle.... A tu taka 'niespodzianka' :shake: :shake: :shake:

Asiaczek, zazdroszczę zmiany sędziego no :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']:shake: :shake: :shake: :shake: :shake:

u nas Kot :shake: :shake: :shake: :shake: tak bardzo chciałam jechać na tą wystawę, bo mam miłe wspomnienia z przed roku i w ogóle bardzo fajnie zorganizowana wystawa, dużo cienia dla dużych ras i w ogóle.... A tu taka 'niespodzianka' :shake: :shake: :shake:

Asiaczek, zazdroszczę zmiany sędziego no :shake: :shake:[/quote]

Wie ktoś coś o A.Stępińskim??? Bo widzę że ósma grupa nie jest zachwycona...
Bo jak zły sędzia to nie jadę!;)
A cieczka... No jak wypadnie, to wypadnie... najwyżej nie pojedziemy...
Choć byłam na jednej chorzowskiej wystawie i nawet fajnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']:shake: :shake: :shake: :shake: :shake:

Asiaczek, zazdroszczę zmiany sędziego no :shake: :shake:[/quote]
Ja mam nadzieję, że ta zmiana sędziego na baski to już jest "na stałe". Ciekawe, jakie jeszcze rasy będzie sędziowała p. Marie Eli Klepp z Norwegii?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Gdyby nie pare dni, to bysmy byli Waszą szczeniaczą konkurencją... :diabloti:
Mam nadzieje ze na samej wystawie się pojawie :)[/QUOTE]

Lilo będzie miał 5 miesięcy wiec jeszcze za młody na klase szczeniąt, ale przyjedzie towarzysko wspierać Ravena i uczyć się "przebywania" na wystawach :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Lilo będzie miał 5 miesięcy wiec jeszcze za młody na klase szczeniąt, ale przyjedzie towarzysko wspierać Ravena i uczyć się "przebywania" na wystawach :diabloti:[/quote]
Po jakich rodzicach jest Lilo...? :)

[QUOTE]Agasia, a może zrobimy taki deal, jak w ub.roku? Co o tym myślisz?
[/QUOTE]

Bardzo chętnie. Jestem otwarta na wszelkie propozycje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja będę (no chyba że Magii wypadnie cieczka).
Słyszałam że Stępińki dobrze sędziuje, ostro i kompetentnie. Przekonamy się z Magią na własnych doświadczeniach. Może znowu będzie bardzo dobra, ale to mnie jakoś nie wzrusza!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...