Jump to content
Dogomania

Chorzów 16.09.2007r. - Krajowa


Collieland

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Generalnie - do końca roku - Gusio będzie na Klubówce. A tak to chyba nigdzie. Ale jeżeli będzie zapotrzebowanie - tylko daj sygnał.:lol: Mogę go wziąć do Chorzowa, Wrocławia...
Pzdr.[/quote]
A więc mam nadzieje ze na klubowej będzie okazja miec go w lapkach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']To jeszcze ich nie zgłosiłaś?!?!?!
O, Ty, niedobra, Ty!
Pzdr.[/quote]

Do zgłoszenia obecnie mam tylko jedną sucz :cool3: Niestety ani sędzia mi nie odpowiada (sio z kotami!), ani pora (cycuszki nie zdążą zniknąć i sierść nie zdąży odrosnąć), ale mogę przyprowadzić moje dziecko 3 miesięczne (na tamten czas), to ją poznacie :cool3: o ile mnie nie cofną na wejściu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to weź Maleństwo!!! I co Cię mają cofnąć. Ale byłoby fajosko!!!
Wejdziesz, wejdziesz...
Pzdr.[/quote]

No dobra ;) Przekonałaś mnie ;) Tylko, że to Maleństwo będzie większe od Twoich dorosłych :evil_lol: Tylko jak ja się zabiorę z ciastem, psem i jeszcze TZ? :evil_lol::loveu:

Czy może jednak Oddział zmieni Kota na innego sędziego? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']No dobra ;) Przekonałaś mnie ;) Tylko, że to Maleństwo będzie większe od Twoich dorosłych :evil_lol: Tylko jak ja się zabiorę z ciastem, psem i jeszcze TZ? :evil_lol::loveu:

Czy może jednak Oddział zmieni Kota na innego sędziego? :cool3:[/quote]
TZ-owi daj ciasto, sama zajmij się Maleństwem, a Kota to chyba już nie zmienią...:cool1:
Howgh!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']TZ-owi daj ciasto, sama zajmij się Maleństwem, a Kota to chyba już nie zmienią...:cool1:
Howgh!
Pzdr.[/quote]

Nie zmienią? Eeech..... No szkoda ;) To w takim razie wystawowo zawitamy w Chorzowie za rok :) O ile sędzia dopisze ;)
Asiaczku, myślałas już nad tym jakie upieczesz ciasto? :cool3: Bo ja myślę, czy mojego murzynka marmoladką przekładać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Co tu się tak wyciszyło? Czemu nie ma zwykłego gwary przedwystawowego?
HALO!
Informuję że na pewno będę na tej wystawie i moim celem jest aby Magia nie przyniosła nam wstydu (czyt. Nie była ostatnia w stawce)[/quote]

tylko trzymaj nerwy na wodzy i nie panikuj tak jak przed każdą wystawą, co?

Link to comment
Share on other sites

Wiem że do wystawy jeszcze 1,5 miesiąca, ale zazwyczaj 3 miesiące przed wystawą jest już 40 strona wątku...
[B]panienkobubu[/B]- postaram się trzymać nerwy na wodzy. Obiecuję się poprawić i więcej Was nie irytować:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...