Jump to content
Dogomania

Chorzów 16.09.2007r. - Krajowa


Collieland

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']Zaraz zerknę na konto i na cennik i może się skuszę :cool3: a co tam :cool3:
Pomysł to ja mam! Na ciasto! Może murzynka przywiozę? Co wy na to? :cool3:[/quote]

Ja jestem za :multi:
też sie wprosze, a co :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Zaraz zerknę na konto i na cennik i może się skuszę :cool3: a co tam :cool3:
Pomysł to ja mam! Na ciasto! Może murzynka przywiozę? Co wy na to? :cool3:[/quote]
OK. To przywieź ciemne ciasto, a ja upiekę jakieś jasne. Będzie nam się dobrze komponowało...:evil_lol:

[quote name='aleb']Czyżby jakiś zlot dogomaniaków przy ringu basków się szykował? :razz: :evil_lol:[/quote]
Aleb, Marymek - ot, takie spotkanko dogomaniackie... Ale jakie przyjemne!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asia, ale ja mówię poważnie, przywiozę murzynka! :)

Marymek, zgłaszaj swojego wielkoluda, ja zgłosze moją i będziemy rządzić przy Baskach :evil_lol:
Szkoda, że Halszka do tego czasu się nie wykuruje po ciąży :(
Ale za to korci mnie na Zabrze, ale to i tak chyba za wcześnie.... Nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja też piszę poważnie: Ty upieczesz murzynka, a ja jakieś jasne ciasto, OK/ Umowa stoi?

Ale będzie sensacja: baski otoczone bernardynami...Już myślami robię fotkę takiej super grupce!:loveu:
pzdr.[/quote]

Załatw sobie porządny aparat, bo mój naprawde czasem się nie mieści w obiektywie :evil_lol:

Narobiłyście mi smaka na te ciasta i co?
Pylam zaraz do sklepu żeby sobie kupić bo piec nie umiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

No to musimy jechać jeszcze grek to nas nie sędziował:-) no i spotkanko a ja może będę mieć niespodziankę dla piesów;-)
No i chętnie sie "po latach " z Joasią zobaczę , ostatnio chyba podwójna cacib-ówka w Budapeszcie w 2004? jakoś tak

a miałby ktoś miejsce w autku na sobotę i niedzielę 1 osoba i 2 nieduże psiaki ?????????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Hmm jka nie da rady to chociaż na krajówkę bym się wybrała, da radę się zabrać z Wami ?? tylko ja z dwoma mudikami, małego nie wystawiam ale nie mam jak zostawić w domu samego więc jedzie towarzysko:-)[/quote]
Tylko jeszcze napisz, gdzie mieszkasz; miasto (bo w profilu nie widzę) i na PW - adres zamieszkania.

[quote name='Agasia']Asiaczku a uwzglednilas mnie w autku/busie?[/quote]
No pewnie!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja jestem chyba od 4 lat i wystawa w Chorzowie jest już na stałe wpisana w mój kalendarz...:lol:
Pzdr.[/quote]
Wlasnie sobie policzylam - i to tak samo jak ja ;) I chyba my sie poznalysmy w Chorzowie co..? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...