Jump to content
Dogomania

Roki, ma dom, ale pilnie szukamy mu nowego, takiego, który będzie ODPOWIEDZIALNY...


Recommended Posts

[quote name='Alla Chrzanowska']Co dziś słychać u Rokiego?[/QUOTE]

Oj dzień dobry, dopiero wstaliśmy z Rokusiem :P Jego stylem budzenia jest przyjść i podgryzać końcówkę nosa potem lizać caaaaaaaaaaaaaaaaaałąąąąąąą buzię , dopóki nie otworze oczu:D następnie grzecznie kładzie się koło łóżka i koniecznie zaczepia łapką, by go smyrać po brzuszku. Więc, jak na razie jest wszystko w porządku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Cieszę się, że Maluch jest w dobrej formie psychicznej. I dziękuję za punkty w reputacji. Też nie wiedziałam, że coś takiego na dogo jest. Bystra jesteś:)[/QUOTE]

No za to ja też się cieszę, że nie chodzi smutny. Oj nie ma za co, należało się:) .Aaaa już grzebałam na tej stronie i tak znalazłam , ciekawiła mnie ta gwiazdka:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Mam nadzieję, że Bela znajdzie dziś chwilę czasu, by sprawdzić stan konta, żeby było wiadomo na czym stoimy i na kiedy można umawiać się na operację.[/QUOTE]

No właśnie się tak zastanawiałam , by Bela już mniej więcej powiedziała jaki stan mamy bo Rokuś może na drugi tydzień miałby operację:D!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Sprawdziłam rano konto i są nowe wpłaty dla Rokiego
p.Andrzej Z. - 100 zł
p.Anna P. - 20 zł
Bardzo serdecznie dziekujemy.:lol: Jesli stoją za tymi wplatami jakies nicki, to prosze sie przyznac.:lol:[/QUOTE]
Tak, prosimy się przyznać, bo ja muszę wszystko zanotować :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Sprawdziłam rano konto i są nowe wpłaty dla Rokiego
p.Andrzej Z. - 100 zł
p.Anna P. - 20 zł
Bardzo serdecznie dziekujemy.:lol: Jesli stoją za tymi wplatami jakies nicki, to prosze sie przyznac.:lol:[/QUOTE]


Oooo proszę jak ładnie :D !! dziękujemy ślicznie ;> . Bela a ile mamy ogólnie pieniążków już? Bo mama będzie dziś dzwonić do kliniki i jeżeli by niedużo brakowało to można go zapisać na wolny termin ?;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']Oooo proszę jak ładnie :D !! dziękujemy ślicznie ;> . Bela a ile mamy ogólnie pieniążków już? Bo mama będzie dziś dzwonić do kliniki i jeżeli by niedużo brakowało to można go zapisać na wolny termin ?;>[/QUOTE]
zaksięgowane na koncie jest aktualnie 220zł, ale myślę, że osoby, które zadeklarowały swoją pomoc finansową wpłaciły/wpłacą na dniach jakiś grosz i mam cichą nadzieję, że się uzbiera..:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']zaksięgowane na koncie jest aktualnie 220zł, ale myślę, że osoby, które zadeklarowały swoją pomoc finansową wpłaciły/wpłacą na dniach jakiś grosz i mam cichą nadzieję, że się uzbiera..:)[/QUOTE]

Aaaaa no to już bardzo ładnie :multi: ja też mam nadzieję że uzbieramy pieniążki dla malca :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']zaksięgowane na koncie jest aktualnie 220zł, ale myślę, że osoby, które zadeklarowały swoją pomoc finansową wpłaciły/wpłacą na dniach jakiś grosz i mam cichą nadzieję, że się uzbiera..:)[/QUOTE]

Faith, wpłaty lotem blyskawicy, to ida wtedy, gdy jest konto w tym samym banku. W innym przypadku moga przyjsc wpłaty po południu, albo jutro.
Bede sprawdzac i pisac na bieząco.
Ja chce wybrac sie do erudeo z Martika, ktora mieszka w Sosnowcu. Na pewno w najblizszych dniach to sie udA.
Aha, juz dawno mialam zapytac, czy Rokus mieszka na piętrze? Czy musi chodzic po schodach ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Faith, wpłaty lotem blyskawicy, to ida wtedy, gdy jest konto w tym samym banku. W innym przypadku moga przyjsc wpłaty po południu, albo jutro.
Bede sprawdzac i pisac na bieząco.
Ja chce wybrac sie do erudeo z Martika, ktora mieszka w Sosnowcu. Na pewno w najblizszych dniach to sie udA.
Aha, juz dawno mialam zapytac, czy Rokus mieszka na piętrze? Czy musi chodzic po schodach ?[/QUOTE]

Mieszkamy w bloku 11 piętrowym, my akurat na 10 piętrze, ale mamy dwie windy:) . Szczerze mówiąc to Rokuś boi się wchodzić po schodach, schodzi chętnie ale z wejściem jest problem. Tutaj akurat jest wygoda bo dwie windy mamy , także spokojnie nie musi forsować stawów na wchodzenie po schodach:)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][B]Słuchajcie słuchajcie !!!!!! Właśnie dzwonił mój chłopak , spotkał się ze swoim wujkiem , który ma swoją klinikę wet w Zawierciu. I mówił , że zrobił by Rokusiowi operację za 200 zł ! Tylko nie wiem co mam robić :([/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Belu, ja bym Ci w niedziele dała 20 zł w gotówce, bo nie mam jak zrobić przelewu (brakło mi kodów)...[/QUOTE]
Oczywiscie, nie ma problemu.:lol:
[quote name='arim']ja zapłacę dziś[/QUOTE]
Dziekujemy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Moze ktos z Sosnowca dysponuje autem i moglby was podrzucic na operacje. Musicie jednak pamietac ze operowac powinien najlepszy wet jakiego macie w okolicy, bez wzgledu na pieniadze.
I po operacji inny wet musialby Rokusia przejac. Ciagle jezdzenie do Zawiercia mogloby byc klopotliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Moze ktos z Sosnowca dysponuje autem i moglby was podrzucic na operacje. Musicie jednak pamietac ze operowac powinien najlepszy wet jakiego macie w okolicy, bez wzgledu na pieniadze.
I po operacji inny wet musialby Rokusia przejac. Ciagle jezdzenie do Zawiercia mogloby byc klopotliwe.[/QUOTE]

No właśnie mój chłopak by nas mógł zawieźć, już mówił. Mama mówi żeby lepiej do tej Pani Doktor Moniki Zawolik, bo ma b. dobre opinie , pomimo że jest droga, ale za dobrego fachowca trzeba płacić :). I raczej zostaniemy tutaj u tej Pani doktor, jak myślicie? Po prostu my jesteśmy przyzwyczajeni patrzeć na to co tańsze, bo na droższe nas nie stać, ale w przypadku Rokunia lepiej wybrać to droższe

Edited by erudeo
Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']No właśnie mój chłopak by nas mógł zawieźć, już mówił. Mama mówi żeby lepiej do tej Pani Doktor Moniki Zawolik, bo ma b. dobre opinie , pomimo że jest droga, ale za dobrego fachowca trzeba płacić :). I raczej zostaniemy tutaj u tej Pani doktor, jak myślicie?[/QUOTE]
Wiesz, moim zdaniem tutaj pieniądze to drugorzędna sprawa. Najważniejsze jest to, by zrobił to weterynarz dobry i zaufany, by nie było żadnych powikłań i niemiłych niespodzianek po operacji. Jednak wolałabym, by wypowiedział się ktoś jeszcze na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...