Jump to content
Dogomania

Roki, ma dom, ale pilnie szukamy mu nowego, takiego, który będzie ODPOWIEDZIALNY...


Recommended Posts

A ja mam pytanie - kto diagnozował psiaka? Od zabiegu pectinectomii odchodzi się.

Jakiś czas temu miałam na tymczasie labradora - 6 miesięcznego z dysplazją. W Toruniu weterynarze kazali mu zrobić pectinectomię obustronną właśnie i to jak najszybciej, kazali podawać preparaty na stawy. Przesłałam zdjęcia rtg do jednego z najlepszych psich ortopedów w Polsce - dr Janickiego, potem zbadał psiaka. Oczywiście Dragon żadnej operacji nie musiał mieć i nie zapowiada się że kiedykolwiek jej będzie potrzebował. A preparaty na stawy które mu zalecono, zaburzyły mu tylko gospodarkę wapniowo-fosforową.

Może warto skonsultować się jeszcze z jakimś innym weterynarzem? Np. doktorem Janickim?

edit: nasz Dragon ma dysplazję zarówno w bioderkach jak i łokciu

Link to comment
Share on other sites

Pieska badała w KLINICE WETERYNARII Pani doktor Monika Zawolik , specjalista chirurg. Pytaliśmy się czy to konieczne ona powiedziała że tak, nawet na zdjęciu widać że pieska kość nie jest "włożona" w torebkę stawową, przez co może mu wypaść całkowicie. Ja 4 dni temu musiałam to maleństwo podnieść za pupkę bo nie potrafił się podnieść i piszczał okropnie :( A nasza druga Pani weterynarz potwierdziła to , jak już napisałam tutaj, nie ma problemu by skontaktować się z lekarzami Rokusia

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, dziękuję za zaproszenie, jak będę miała trochę gotówki to postaram się pomóc.
Co do zbiórki pieniędzy, to wydaje mi się,że powinny być one bezpośrednio przelewany na konto kliniki.Tak rozlicza się większość podobnych akcji.I można ponegocjować z kliniką nt. kosztów.
Gdyby był organizowany bazarek,to chętnie przekażę fanty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teacher']Dzień dobry, dziękuję za zaproszenie, jak będę miała trochę gotówki to postaram się pomóc.
Co do zbiórki pieniędzy, to wydaje mi się,że powinny być one bezpośrednio przelewany na konto kliniki.Tak rozlicza się większość podobnych akcji.I można ponegocjować z kliniką nt. kosztów.
Gdyby był organizowany bazarek,to chętnie przekażę fanty :)[/QUOTE]

Niestety bazarek nie może zostać zorganizowany, z tym ciężej odnośnie zebrania pieniążków. Jednorazowe wpłaty odnośnie operacji dałoby się zapewne uzbierać, ale z tego co zrozumiałam potrzebne byłyby stałe deklaracje odnośnie dalszej rehabilitacji i leków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saphira18']ciotki ja się nie orientuje, ale może skoro bazarki odpadają (szkoda!) to jakieś allegro cegiełkowe... tylko tak jak piszę nie orientuję się w tym temacie[/QUOTE]
Też myślałam nad allegro cegiełkowym, jednak nie wiem jak to wygląda, czy można zbierać kasę na allegro dla psa, który ma dom? Może jest ktoś, kto wie jak to wygląda?
Prosimy o zrobienie wydarzenia na fb :modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...