Jump to content
Dogomania

teacher

Members
 • Content Count

  1,389
 • Joined

 • Last visited

About teacher

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Środa Wlkp.
 1. [quote name='Macia'] Był wielokrotnie ogłaszany i nigdy nie było najmniejszego zainteresowania. [/QUOTE] A Kasia Sz.? Chciała adoptować Kurta,kazałyście jej czekać na kastracje,miałyście się z nią skontaktować,zrobić wizytę,dziewczyna się nie doczekała.....Poza tym Kurt najpierw uzyskał pomoc od dziewczyny z Primy,to ona podała namiary na hotel.Prawdą jest,że trafił tam dość niespodziewanie,ale to z winy opiekuna.Proszę nie róbcie z siebie jedynych zbawicielek psa,wiele osób mu pomagało i dlatego o niego się dopytują.Czy wolą zmarłej właścicielki psa było okrycie jego życia tajemnicą? I jeszcze jedno...tak trudno wstawić zdjęcia psa?
 2. teacher

  Dopadła nas choroba Cushinga

  Czytam uważnie Wasze wypowiedzi i ...nic mi nie pasuje. Wyniki Wondera nie wskazują Cushinga,ale objawy w postaci wielkich łysych placków,dużej ilości wypijanej wody i długiego sikania są dość charakterystyczne. Podpytam weta o tą moczówkę,ale z drugiej strony skąd te łyse miejsca? Przykro mi z powodu Waszych psiaków [*]....jednak ważne,że były u Was szczęśliwe.
 3. teacher

  Dopadła nas choroba Cushinga

  [quote name='malawaszka']jak robiliście test hamowania i wyszedł negatywny to trzeba chyba poszukać innej przyczyny, picie i sikanie to też może być moczówka prosta - wykluczał wet?[/QUOTE] Nie przypominam sobie...wyniki nerek zawsze miał dobre. Mamy wizytę za 2 tygodnie,to zapytam o tą moczówkę.
 4. teacher

  Dopadła nas choroba Cushinga

  Wyniki z 4.04 cw - 1,010 pH - 7 leukocyty,azotyny,białko,ketony-nieobecne cukier,urobilinogen,bilirubina,erytrocyty- w normie nabłonki- pojedyncze leukocyty- 0-1 śluz- skąpy
 5. teacher

  Schronisko w Swarzędzu.

  Czy mówicie tu o tym samym miejscu? [url]http://www.facebook.com/events/338442856261844/339082259531237/?notif_t=event_mall_reply[/url] Przytulisko ma być zlikwidowane 15 marca.
 6. teacher

  Czekoladowy labek w Mysłowickiem schronie

  Pamiętamy o labku.....
 7. http://www.dogomania.pl/forum/threads/230289-włazić-)-Hity-dla-kobity-do-24-08-2012-do-godz-22

  zapraszamy - wszystko prawie mamy - zbieramy na operacje łapki Diabełka

  - książki kulinarne i inne

  - firanki

  - markowe ubrania

  - kolczyki

  zapraszamy

 8. Zapraszamy do odwiedzenia 12-letniego połamanego Marianka, którego niedługo czeka operacja, a którego szanse na nowy domek są bliskie zeru :-(

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...michelle04-%29

  Zapraszamy także na bazarek dla trzech psich nieszczęść- połamanego Marianka, ślepego Badiego i staruszka Amisia- ponad 180 fantów, a nuż znajdziesz coś dla siebie ;-) DZISIAJ OSTATNI DZIEŃ

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-godz-20-00

 9. Zapraszam na bazarek horoskopowy . Poznasz cechy charakteru Twoich bliskich ,znajomych ,moze przyszłego partnera(ki).

  Wystarczy wybrać drzewo ,które związane jest z datą urodzenia. Ty dowiesz się czegoś wiecej o innych ,a przy okazji pomożesz psiakom.

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/228585-HOROSKOP-CELTYCKI-Zajrzyj-nie-pożałujesz-Do-12-07-22-00

  MILE WIDZIANE PODNOSZENIE

 10. http://www.dogomania.pl/forum/threads/228045-UWAGA-TANIEJ-!!-Dla-każdego-coś-fajnego-na-olkuskie-psiaki-do-16-06-12-do-g-22-00

  serdecznie zapraszam na bazarek dla piesków wyciągniętych z mordowni w Olkuszu, od dziś przeceny !!!!

×