Jump to content
Dogomania

Wątek POMOCOWY psiaków pod opieką ŁTOnZ PROSIMY O POMOC W OGŁASZANIU!


Temida

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beataczl']tez zapisze - dorzuce sie do karmy choc 30 zl.[/QUOTE]

Beataczl czy chcesz wpłacić na konto czy np dołożyć swoją wpłątę do karmy i kupić ze mną? Może ktoś jeszcze dołoży się do karmy to mogłabym zakupić w Krakvecie i podesłać gdzie trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Słuchajcie patrzyłam w Krakvecie za karmami dla Tolusia Fiabianka i Ramzesa. Taką dostałam informację od Temidy, że te psiaki potrzebują specjalnej karmiy
Temida:
A już mówię:
Ramzesek BRIT Care Salmon & Potato 12kg [COLOR=#008000][B]149 PLN
[/B][/COLOR]Fabian ROYAL CANIN Intestinal Gastro 14kg [B][COLOR=#008000]145 PLN
[/COLOR][/B]i Toluś ROYAL CANIN Intestinal Gastro Low Fat 12kg [COLOR=#008000][B]145 PLN
[/B][/COLOR]
ogólnie lipa, a kupować trzeba bo naprawdę się dobrze czują :-(

To są duże kwoty ale może ktoś chciałby się dołożyć i kupić ze mną na spólkę taki worek i podesłać psiakowi? Więcej osób też mile widzianych :-)[/QUOTE]

a te ceny ROYAL CANIN Intestinal Gastro 14 kg to są rynkowe ? bo ja wszędzie widzę po ponad 230-240 zł ...

Link to comment
Share on other sites

Andagavenko myślałam raczej o tym, aby prywatnie zebrać kwote i zakupić w Krakvecie i posłać już karmę. Dlatego zadałam pytanie powyżej.
Np.
wujek i ciocia 20,00
beataczl 30,00
secia 40,00

Niestety karmy poszukiwane przez są karmami specjalistycznymi dlatego takie drogie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Andagavenko myślałam raczej o tym, aby prywatnie zebrać kwote i zakupić w Krakvecie i posłać już karmę. Dlatego zadałam pytanie powyżej.
Np.
wujek i ciocia 20,00
beataczl 30,00
secia 40,00

Niestety karmy poszukiwane przez są karmami specjalistycznymi dlatego takie drogie[/QUOTE]

mi chodzi o to, że podane przez Was ceny są niższe o około 100 zł niż te rynkowe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Beataczl czy chcesz wpłacić na konto czy np dołożyć swoją wpłątę do karmy i kupić ze mną? Może ktoś jeszcze dołoży się do karmy to mogłabym zakupić w Krakvecie i podesłać gdzie trzeba.[/QUOTE]
tak-doloze sie do karmy i prosze konto na pw bo jutro wplacam przelewy na poczcie i mogloby juz isc...

Link to comment
Share on other sites

kochani, myślę że najlepiej byłoby jakbyście wpłacili na konto, a ja zamówię bo mamy jako TOZ 5 % rabatu w KrakVecie.

[B]Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
ul. Piotrkowska 117
90-430 Łódź

Konto 18 1090 2705 0000 0001 1606 1967
[/B]

Link to comment
Share on other sites

No niestety tak dobrze to nie ma. A co do tego psiaczka bez ogonka z pierwszej strony to jest już po amputacji.
Jest tak kochanym, młodym psiakiem że zadecydowałam jednak że nie damy go do schroniska w Radomsku tylko będzie w hoteliku.
W piątek pojadę w odwiedziny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...