Jump to content
Dogomania

Sławków- amstaffka i jej szczeniak- głodzone i bite- pilnie potrzebne chociaż DT


Jenny19

Recommended Posts

W Sławkowie przebywa suka amstaffa z ok. 7 miesięcznym szczeniakiem z poprzedniego miotu.
Mają właścicieli, ale ci kompletnie nie zajmują się psami- są głodzone i bite, wyrywały jej suchy chleb z ręki.
Kobieta od kilku dni je dokarmia. Właściciele zgodzili się na oddanie psów. Przede wszystkim chodzi o szczeniaka, bo on bardziej przeszkadza.
Dzisiaj gdy kobieta przyniosła im jedzenie właściciel nie chciał jej wpuścić a plączącego się szczeniaka który wyrywał się do jedzenia na oczach kobiety skopał.
Jeśli chodzi o sunię ma ok. 2 lat, niedawno miała cieczkę więc jest duże prawdopodobieństwo że jest lub wkrótce będzie w kolejnej ciąży.
Psy są łagodne, wychowane z dziećmi.
Potrzebne pilnie chociaż DT, zwłaszcza dla szczeniaka.


Szczeniaczek, urodził się bez ogonka, prawdopodobnie niewiele ma z amstaffa
[IMG]http://i50.tinypic.com/142qa9.jpg[/IMG]

Mama:
[IMG]http://i49.tinypic.com/2eqe91k.jpg[/IMG]

Edited by Jenny19
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapisuję. dzięki Justyna, że się z Panią skontaktowałaś. Ja nie bardzo wiem już jak jej pomóc i co jej poradzić.
Jedyne co mogłam to powiedziałam, że przekażę na forum (przekazałam) i żeby zadzwoniła do schroniska, czy przyjmą psa ze Sławkowa. Bo suka też jest dość pilna jeśli jest w ciąży. trzeba ją wysterylizować zanim będą kolejne małe -.-

Link to comment
Share on other sites

No oni podobno zgodzili się, żeby zabrać psy. Tylko nie ma gdzie ich umieścić ! :(
Myślałam o schronisku, bo były jakieś przyjęcia ze Sławkowa chyba. Tylko nie wiem czy je przyjmą. Tam przynajmniej by miały opiekę weterynaryjną. Jedzenie, jakie by było takie by było, ale by nie były głodne i bite :\

Link to comment
Share on other sites

O wydarzenie to trzeba Dorotę poprosić, nie mam FB. Na forum astów wrzuciłam ale na cud bym nie liczyła, amstaffów jak mrówków :shake:
Każda forma promocji potrzebna, im więcej osób zajrzy tym lepiej może ktoś będzie miał miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']No właśnie nie wiem, bo kiedyś był pies przyjęty i miał normalnie wpisane, że znajda ze Sławkowa[/QUOTE]

nie mogę znaleźć w necie informacji z kim oni mają teraz umowę, znalazłam tylko, że w 2011 jeszcze był olkusz [url]http://www.slawkow.pl/pl/1268/53364/STRAZ_MIEJSKA_INFORMUJE.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie mogę znaleźć w necie informacji z kim oni mają teraz umowę, znalazłam tylko, że w 2011 jeszcze był olkusz [URL]http://www.slawkow.pl/pl/1268/53364/STRAZ_MIEJSKA_INFORMUJE.html[/URL][/QUOTE]

No to dziwne : O
W 2011 na pewno przyjechał do nas jakiś pies ze Sławkowa. Jutro spytam (jak dotrę do schroniska) czy przyjęli by jakiegoś psa stamtąd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']No właśnie nie wiem, bo kiedyś był pies przyjęty i miał normalnie wpisane, że znajda ze Sławkowa[/QUOTE]


Tak, tylko wtedy ktoś kontaktował się z Majchrzakiem i to było odgórnie ustalone, możliwe że Sławków zapłacił schronisku za pobyt psów jakąś określoną kwotę i dlatego schronisko sie zgodziło je przyjąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Sławków nie ma umowy z Sosnowcem raczej - kiedyś mieli z Pałką z Olkusza więc same wiecie... lepiej tym psom na ulicy...
ze Sławkowa są w Sosnowcu dwie suczki ale nie wiem jak ci ludzie to zrobili - chyba musieli okłamać, że znaleźli je w sosnowcu[/QUOTE]

no a nie można tak zrobic okłamac dla dobra psa psów !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ClaudiaAnna']obawiam się że psy ze sławkowa nadal mogą trafiać do olkusza tzn są "wyłapywane" przez pałke...
wiadomo coś jaki jest stosunek suki do innych psów ?

Kurde co tu zrobić... :([/QUOTE]
mi również tak się wydaje. :roll:

biedne psiaki, trzeba je jak najszybciej uwolnić od tych drani! tylko znowu jak to zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']no a nie można tak zrobic okłamac dla dobra psa psów !!!!![/QUOTE]

Co ty, jeśli Sławków to już nie rejon to o podrzucaniu nawet nie ma co myśleć.
Tak jak pisała Dorota nie mamy miejsc na psy z miasta. ostatnio przyjechał amstaff znaleziony w Sosnowcu i cudem go przyjęli, bo boks jeden na kw był wolny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...