Jump to content
Dogomania

8 miesięczny owczarek niemiecki się na mnie rzuca i gryzie - Pomocy !!!


Atomek

Recommended Posts

[LEFT][COLOR=#57595A][FONT=Trebuchet MS]Witam [/FONT][/COLOR][COLOR=#57595A][FONT=Trebuchet MS]Mam 8 miesięcznego owczarka niemieckiego , kupiłem go jak miał 10 tygodni z hodowli, z metryka- pies przejawia duży poziom agresji od jakiegoś miesiąca atakuje znienacka i gryzie/[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#57595A][FONT=Trebuchet MS]Czasami jak go głaszcze to nagle zaczyna warczeć ze aż ciarki przebiegają po plecach , ostatnio tak mi pocharatal rękę ze aż zlamalem na nim kij od grabi tak go okładałem aż padł na ziemie - takie rady czytałem u jakiegoś hodowcy ON - by zdominować psa i pokazać kto tu rządzi/[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#57595A][FONT=Trebuchet MS]Czy w razie dalszych aktów agresji bić go tylko już grubszym kijem czy raczej go uśpić ?? (byłoby szkoda dalem za niego 1500 zł)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#57595A][FONT=Trebuchet MS]Pozdrawiam[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Bicie psa to jest najglupsza metoda.Musi byc jakis powod ze ten pies zaczyna gryzc.Dlaczego nie poszukasz pomocy u fachowca ktory szkoli psy.Biciem doprowadzisz tylko do tego ze pies nie bedzie mial do ciebie zaufania i wtedy nic nie pomoze.Moze ten pies jest chory i dlatego tak reaguje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomek'][LEFT][COLOR=#57595A][FONT=Trebuchet MS]Witam [/FONT][/COLOR][COLOR=#57595A][FONT=Trebuchet MS]Mam 8 miesięcznego owczarka niemieckiego , kupiłem go jak miał 10 tygodni z hodowli, z metryka- pies przejawia duży poziom agresji od jakiegoś miesiąca atakuje znienacka i gryzie/[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#57595A][FONT=Trebuchet MS]Czasami jak go głaszcze to nagle zaczyna warczeć ze aż ciarki przebiegają po plecach , ostatnio tak mi pocharatal rękę ze aż zlamalem na nim kij od grabi tak go okładałem aż padł na ziemie - takie rady czytałem u jakiegoś hodowcy ON - by zdominować psa i pokazać kto tu rządzi/[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#57595A][FONT=Trebuchet MS]Czy w razie dalszych aktów agresji bić go tylko już grubszym kijem czy raczej go uśpić ?? (byłoby szkoda dalem za niego 1500 zł)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#57595A][FONT=Trebuchet MS]Pozdrawiam[/FONT][/COLOR][/LEFT]
[/QUOTE]

A matka Cie biła? I udało jej się zdominować ? Może i tak , ale co z tego skoro wychowała debila...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...