Jump to content
Dogomania

Moje rude szczęście ze schroniska


ajeczka

Recommended Posts

[quote name='ajeczka']Tak, to mój Rino był ze mną w TV - został celebrytą :evil_lol:[/QUOTE]

Ja wiedziałam, że skądś znam tego psa ale za nic nie mogłam sobie przypomnieć, ale jak powiedzieli Rino to od razu skojarzyłam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Guest Parysek

jakaś obroża antyszczekowa ? :) strzelam, może to głupie bo jesteście gdzieś w lesie/polanie ale tylko to mi przychodzi do głowy :) hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Parysek']jakaś obroża antyszczekowa ? :) strzelam, może to głupie bo jesteście gdzieś w lesie/polanie ale tylko to mi przychodzi do głowy :) hehe[/QUOTE]

To czerwone na szyi naszych piesków to nie jest obroża antyszczekowa, a obroża elektryczna. Szczekać nie szczekają, ale od czasu do czasu próbują coś zeżreć lub upolować. Dzięki temu wynalzkowi mogą luzem biegać po lesie, a i Straż Miejska podobno to akceptuje jako smycz. OE pratycznie nieużywana, raczej jako ozdoba pieseczków na szyi. Co do zasady grzeczne i posłuszne, tylko czasem coś im odwala....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ostatnio praktykuję słomiane wdowieństwo. Mój pies i suczka pod opieką nie zapewniają mi zbyt wielu atrakcji więc zapraszam do towarzystwa Diego od Mapi. Wtedy zaczyna być wesoło. Zabezpieczam meble i szybki w drzwiczkach, rzucam sznurek i mam zabawę ;-) Jest głośno i zabawnie. Psy potrafią tak przez godzinę, potem odpoczywają 30 sekund i zaczynają na nowo ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...