Jump to content
Dogomania

XLV Tatrzańska Wystawa Psów Rasowych 05.08.2012


Monalisa4

Recommended Posts

Ceny i obsada sędziowska zrobiła swoje widze -590 psów na całej wystawie !!! Tak piękne tereny w Zakopanym nie potrafiły przyciągnąć wystawców. I nie pomogły ciągłe zmiany obsady sędziowskiej :) To Oddział Będzin zapraszając sędziów z zagranicy zebrał 1000 wystawców !!!

Link to comment
Share on other sites

Nie porównujmy Zakopanego do Będzina ;) My chyba tez jedziemy tam ostatni raz ! Bo nie podoba mi się to co robią

Za MP 50 zł nie powiem ze tanio.Nie ma żadnej info o ilości osób ;( dzwoniąc do Od, tez info nie otrzymały,tylko tyle ze Grupy młodszej nie będzie ! jest dziewczyna która ma przyjechać z Gdyni i chcialaby wiedziec czy waro jej jechać na drugi koniec Polski.

Link to comment
Share on other sites

Zakopane zawsze ma takie stawki - w 2009 roku było 508 psów, a w 2010 było 600 pare :)
Ceny porażające, obsada co roku nijaka - nie ma się co dziwić. Sama zgłosiłam tylko jednego dorosłego psa - przez brak żniżek dla interów.
Zakopane samo sobie szkodzi - ponieważ teren jest duży, mogliby pomieścić sporo psów, gdyby były zniżki sporo hodowców wystawiłoby swoje intery, którym do niczego ta wystawa nie jest potrzebna - a zwiedzający mieliby co podziwiać. Inna sprawa, że mimo dużego terenu ringi co roku są mikroskopijne i wystawcy sami je powiększają ;) Ciekawe jak będzie w tym roku :D Gdybym nie miała debiutującego baby i nie mogła się oprzeć pokusie wystawienia go, to bym wcale nie przyjechała - w niedziele pchać się trasą z Zakopanego! Aż mi się słabo robi na myśl o powrocie z wystawy ;)

Link to comment
Share on other sites

Na stronie podali 2 ośrodki, w których mozna było zarezerwować nocleg. Niestety bałagan był taki, że raz miałam zarezerowane 2 pokoje 4 osobowe, na następny dzień już tylko 1 pokój, potem żadnego ........a dziś się okazało, że jednak mam 2 pokoje 4 osobowe. A w międzyczasie klępnełam gdzieś inny nocleg :roll:
Tak więc mam wolne 2 miejsca noclegowe po 35 zł. na terenie wystawy jakby ktoś chciał.
Wiadomośc pod tel. 535 080907

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję wszystkim :))

My wróciliśmy z tym po co pojechaliśmy czyli:
Dzi( WILDEST GEORGETTE BURNT MUFFINS z BasiSfory) dosk1 ZwMł i BOB Junior :))

Niestety organizacja tej wystawy skutecznie popsuła mi humor...
Nie można było fundować nagród... Tzn można było ale... trzeba było za to dodatkowo płacić! Jakaś paranoja...
Pani na naszym ringu kompletnie nie orientowała się o co w tym wszystkim chodzi więc sędzia musiał jej wszystko tłumaczyć... Nawet pokazywał w którą stronę ustawić pudełko z kartami, żeby było wygodniej... A wystarczyło zrobić 15 minutowe spotkanie przed wystawą i wyjaśnić wszystkim sekretarzom o co chodzi albo dać ściągawki na ring...
Same ringi małe mimo, że miejsca bardzo dużo...
Znalazłam tylko 4 toalety, po 2 na płeć... Nie dziwi więc, że ludzie chodzili się załatwiać do lasu...
Jednak to jeszcze nic, na łopatki rozłożyły mnie finały... Pomijam opóźnienia bo to może się zdarzyć najlepszym ale... nie można było wejść na ring żeby zrobić zdjęcia psom na pudle... Pan ochroniarz tak się zirytował moim pytaniem czy mogę wejść, że gdybym poprosiła o organizatora to pewnie prędzej by mnie wywalił z terenu wystawy... Masakra...
Po tej wystawie dochodzę do wniosku, że oddział Zakopane organizuje wystawy tylko dla siebie, wystawcy to zbędny dodatek... Ciekawa jestem jak im wyjdzie międzynarodówka skoro przy małej krajowej jest tyle niedociągnięć...

Link to comment
Share on other sites

fakt ringi malutkie dla większych psów a łazienki porażka 20 min stałąm w kolejce do toalety na szczęście już było po ocenie gdybym poszła przed podejrzewam że bym nie zdążyła na ocenę psa, przynajmniej wynik zadowalający KUPIDO Andrax gold,CWC,BOS,BOB ale ciężko jest mi sobie wyobrazić międzynarodówkę w przyszłym roku

Edited by lilix4
Link to comment
Share on other sites

My CWC Zwycięzca Zw Rasy!

Organizacja godna pożałowania ;( jeden wielki bałagan ! organizatorzy bardzo nie mili ;( Na MP tylko trzy lokaty na pudle! gdy zapytałam dlaczego,odpowiedz dostałam bo tak nam się podoba !! tak powinno być !
Nagrody śmiechu warte!! sędzia na ringu zastanawiał sie co to jest ;)ni to medal nie placek ;)))

Na takie wystawy naprawdę szkoda czasu i pieniędzy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...