Jump to content
Dogomania

Szkolenie Zwiąkowe w W-wie 27 marca 04


lucyper

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Minimalistycznego piecha masz :) tzn ?!?! napisz cos wiecej :)

Moja Tekilka ma 6 miesiecy jest latajaca burza ktora rowniez jest namolna wiec pewnie dadza sobie rade, i teraz ma okre ze jak sie bawi to ma cos ze sluchem :) nic nieslyszy i nic niewidzi hihi :)

a szkolonko tak tak Cave Canem wybieram sie tam od marca i interesuje mnie Sadyba, zaczne pewnie od tej grupy juniorow bo Teki bedzie miala 7 miesiecy.

Link to comment
Share on other sites

AGI,

Jakby to powiedziec ... hmmmm ... ;) Moj pies to 2 kg zwierza, ukrytego w futrze i temperamencie terriera ... oczywiscie yorkshira.

Do Cave Canem chodzilysmy z Majka na poziom przedszkolny. Teraz Maja ma 11 miesiecy, wiec pewnie pojdzie do starszakow. Tez myslalam o Sadybie, ale poki co musze jakos pogodzic treningi agility z PT.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

O rany to Ty masz to malenstwo takie slodziutkie :)

Ja mam bokserke ktora rosnie jak na drozdzach :) ale mysle z mila checia by sie pobawila z mniejszym psiaczkiem ktorego pewnie i tak wszedzie jest pelno nio nie ?!??! :)

A mozesz mi napisac cos nt Cave Canem ,czy warto jak wygladaly zajecia itd ?!?!

Link to comment
Share on other sites

AGI,

Zajecia w CC sa bardzo ok. Dla mnie i dla mojego ruchliwego wtedy szczeniaka, najwazniejsze bylo to aby zajecia nie trwaly wiecej niz godzinke. Szkolenie oferowana przez ZK, trwalo az 4 godziny w jednym dniu. Ja wiem, ze szkoleniowcy zwiazkowi organizowali czeste przerwy, ale dla mojego psiaka skupienie uwagi na tak dlugi czas bylo niemozliwe. Wybralam wiec CC, gdzie zajecia trwaja po godzice, a poza tym Sadyba jest blizej niz Bemowo ;).

Teraz, gdy moj pies jest starszy spokojnie nawet 4 godziny by wytrzymal.

Szkoleniowiec czyli Beata, jest bardzo mila osobka i na pewno wie jak przeprowadzic psa i wlasciciela przez trudy PT ;)

Byc moze spotkamy sie w CC. A kiedy dokladnie zaczynasz kurs?

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Wind

wiec ja planuje 28 lub 29 lutego pojechac tam na Sadybe rekreacyjnie tak zeby zobaczyc jak to wszystko wyglada, i dogadac sie z ta Pania Beatka

a zajecia z Tekilka chcialabym zaczac od marca jak sie da to nawet od 1 weekendu marca czyli od 6!

Musze sie wziac za psiaka bo taka rozbrykana jest ze ho ho, pomimo licznych prob chodzenia przy nodze ciagnie jak szalona :), niedlugo bedzie ciezsza ode mnie to jak ja dam sobie rade :)

no i jak sie bawi z psiakami to gluchote ma tez zaawansowana :)

wiec mam nadzieje ze takie szkolonko zarowno jej jak i mi pomoze w dogadaniu :)

Link to comment
Share on other sites

AGI,

My zaczniemy od kwietnia. Przynajmniej tak teraz ustalilam z P. Beata. Dla mojego psa wazne aby bylo wystarczajaco cieplo. Gdy jest zimno i mokro to Majka nawet waruj nie zrobi jak trzeba ;)

A co do Twojego psa to na pewno poskromisz jego charakterek. Jedna z pierwszych komend w przedszkolu jest "do mnie". Komenda suuuper i zarowno wlasciciele jak i piechy ja uwielbiaja. Pokrzykuje sie wesolo "do mnie, do mnie" klepiac sie jednoczenie po brzuszku, a psy migiem przybiegaja, bo wiedza ze zaraz bedzie nagrodka z kielbachy ... mniammmm :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

AGI,

Nadal tak jest. Na poczatku balam sie troche, ze grupa ma zbyt wysoki poziom i Majka sobie nie poradzi. Ale wcale tak nie jest. Poprostu kazdy ma wykonac dane cwiczenie. A w jakim to tempie zrobi to sprawa indywidulna. Dlatego "nowe" psiaki cwicza wolniej i nikomu to nie przeszkadza, pomimo ze pozostale psy maja juz np. inne zadanie.

Bardzo szybko poziomy sie wyrownuja i wszstko jest ok. Wazne jednak aby z psem cwiczyc w domu.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Sylwia,

Wy tez :o :o :o O rany ... nie wiedzialam :-? My z Kabat tych przy ostatnim przystanku Metra. A Wy???

Qrcze - fajnie ! :-)

pozdrawiam,

Sorki-nie zauważyłam wcześniej.

Do wakacji mieszkałam koło ostatniego przystanku metra-na Wańkowicza,teraz trochę nas wywiało-koło Geant'a :D -na Makolągwy.

Czyli teoretycznie Imielin-ale do metra to mamy kawał drogi :-?

Link to comment
Share on other sites

AGI,

Potwierdzam słowa Wind, szkolenie w Cave Canem jest bardzo OK. Mozna dołączać naprawdę w każdym momencie - poziom jest dostosowany do każdego psa indywidualnie, w grupie przedszkolnej jest ok. 10 osobo-psów. Chodziliśmy do jednej grupy z Majką i Wind, ale niestety przerwaliśmy, bo wyprowadziliśmy się pod Warszawę i mamy trochę daleko nad jeziorko Czerniakowskie (mieszkamy w okolicach Jabłonny). I tak jak pisała Wind - ćwiczenia w domku bardzo ważne, bo my odpuściliśmy troszkę i Chip dostał wtórnego analfabetyzmu i selektywnej głuchoty. Więc na szkolenie musimy wrócić, ale chyba już nie do przedszkola bo Chip ma 9 miesięcy więc wg mnie do przedszkola za stary. Zastanawiamy się nad szkoleniem w ZK od marca - Bemowo jest bliżej nas, ale te środy - nie damy rady zdążyć, ja pracuję do 17:00. Czy ktoś wie jak to jest z tymi srodami - Mokka dowiedziałaś się czegoś na swoich szkoleniach ?

Link to comment
Share on other sites

Tak jak zawsze - zajęcia będą się odbywały również w środy.

Chip, w zeszłym roku środowe zajęcia zaczynały się od godz. 18, a jak się ktoś spóźnił, to przecież żaden problem. Niektórzy programowo opuszczają środy właśnie ze względu na pracę. W naszej grupie w środy rzadko kiedy pojawiała się połowa piesków. Zawsze tak jest i świat się od tego nie kończy. :D

Link to comment
Share on other sites

Chip,

ja też bedę zawsze opuszczała albo środy albo soboty ze względu na pracę (3x w tygodniu po 12 godzin). Poprostu inaczej się nie da. Ale nadrobimy w domku na pewno będzie O.K.

Tak jak pisze Mokka: świat się od tego nie zawali :P

Do zobaczenia w marcu :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

Chip,

Ojejku, alez dawno Cie tu nie widzialam.

Z Twego postu wynika, ze piecho nabral indywidulanego charakterku :-) Czy wciaz zjada Ci sosnowe meble???

My zrezygowalysmy ze szkolenia w CC poniewaz nadeszly mrozy, ktore niestety nie sa tolerowane przez Majke. Dlatego zajelysmy sie agility, a od kwietnia wracamy na PT.

Pozdrowienia dla Was i dla czarnego lobuza :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...