Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Cały dzień mi dogo nie działało, myślałam, że oszaleję :angryy:
Ciekawe czy tam cioteczka giselle na zastępstwie wymiziała Maniutka po guzie ;)

Pieniążki za następny miesiąc hotelikowania Maniutka przelane :)[/QUOTE]

Noo pod koniec dnia to i ja zateskniłam za dogo.
Dobranoc Mariano.
Ciotko lika1771 nie wiem jak pomoc :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Gaja nie chodzi,nie zalatwia sie trzeba wyciskac mocz.Jest wdrozone leczenie na 7 dni jezeli nie bedzie poprawy to wozek albo....POTRZEBUJE LEKU O NAZWIE COCORBOXYLASUM-KTO MOZE POMOC?[/QUOTE]
niestety lek ten jest wstrzymany w produkcji u producenta, jeśli ktoś może mieć to jedynie jakieś apteki poza dużymi aglomeracjami:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']niestety lek ten jest wstrzymany w produkcji u producenta, jeśli ktoś może mieć to jedynie jakieś apteki poza dużymi aglomeracjami:([/QUOTE]

Właśnie to samo napisałam w pw i na wątku Gaji...Nie ma opcji, żeby go zdobyć, do 5 aptek już całodobowych dzwoniłam w Krakowie. Ten wet po prostu nie zdaje sobie sprawy, ze lek od lutego jest wycofany z obrotu i potrzebny jest zamiennik, bo jest nie do zdobycia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']W ogóle to chciałam tylko napisać, że już straciłam kompletnie nadzieję...Maniutek ma chyba ze 150 ogłoszeń w necie a telefonów było dokładnie....zero....[/QUOTE]
no no nadzieja umiera ostatnia, psiaki czekaja dużo dłużej, marian to jeszcze szczeniak jesli o to chodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Właśnie to samo napisałam w pw i na wątku Gaji...Nie ma opcji, żeby go zdobyć, do 5 aptek już całodobowych dzwoniłam w Krakowie. Ten wet po prostu nie zdaje sobie sprawy, ze lek od lutego jest wycofany z obrotu i potrzebny jest zamiennik, bo jest nie do zdobycia...[/QUOTE]
tylko niestety nie ma 100% zamiennika cocarboxylazy;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']no no nadzieja umiera ostatnia, psiaki czekaja dużo dłużej, marian to jeszcze szczeniak jesli o to chodzi ;)[/QUOTE]

Ja nawet nie mówię o DS,bo tu cudu potrzeba, ja wiem, że psiaki lata czekają, ale nawet żadnego telefonu z jakimkolwiek pytaniem...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ja nawet nie mówię o DS,bo tu cudu potrzeba, ja wiem, że psiaki lata czekają, ale nawet żadnego telefonu z jakimkolwiek pytaniem...?[/QUOTE]
o tego mojego mirka przez rok nie było zapytania, aż tu nagle jeden telefon i dom na medal ;) da się!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']tylko niestety nie ma 100% zamiennika cocarboxylazy;[/QUOTE]

Wiem, ale przecież ludzie, którzy to przyjmowali też nie zostali bez niczego. Cocarboxylaza to zbitka witamin B skoncentrowana w ampułce, więc zamiennik na pewno się znajdzie.

[quote name='MTD']o tego mojego mirka przez rok nie było zapytania, aż tu nagle jeden telefon i dom na medal ;) da się![/QUOTE]

Miruś, przenieś swoje szczęście na Marianka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']W ogóle to chciałam tylko napisać, że już straciłam kompletnie nadzieję...Maniutek ma chyba ze 150 ogłoszeń w necie a telefonów było dokładnie....zero....[/QUOTE]

u mojego Rudaska też cisza jak makiem zasiał:( młody, mały, zdrowy psiak, ogłoszenia w "Przyjacielu Psie" i zero, nikt nie zapyta nawet:(

a z tą cocarboxylazą to mnie zmartwiłyście, bo mój jamnik ma spondylozę i jak mu się niedowład nóżek tylnych pojawi, to lekarz między innymi lekami i to mu podaje:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']u mojego Rudaska też cisza jak makiem zasiał:( młody, mały, zdrowy psiak, ogłoszenia w "Przyjacielu Psie" i zero, nikt nie zapyta nawet:(

a z tą cocarboxylazą to mnie zmartwiłyście, bo mój jamnik ma spondylozę i jak mu się niedowład nóżek tylnych pojawi, to lekarz między innymi lekami i to mu podaje:([/QUOTE]

Maniek to dziaduszek pokrzywiony, połamany, to weźmie go ktoś tylko z litości, ale Rudaska to już w ogóle nie rozumiem...
Spokojnie, ten lek nie jest wycofany tylko zawieszony w produkcji do 15 sierpnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Maniek to dziaduszek pokrzywiony, połamany, to weźmie go ktoś tylko z litości, ale Rudaska to już w ogóle nie rozumiem...
Spokojnie, ten lek nie jest wycofany tylko zawieszony w produkcji do 15 sierpnia.[/QUOTE]

po pierwsze Maniusia z litości - co to, to nie, ja jakby nie dwa moje ogony to bym Go wzięła, bo skradł moje serce, jest naprawdę piękny i ma mądre oczy i co dla Maniusia bardzo ważne mieszkam na poziomie 0, więc nie musiałby pokonywać schodów;
a po drugie producent już któryś raz przekłada powrót do produkcji, ostatnio mieli wznowić w czerwcu;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']po pierwsze Maniusia z litości - co to, to nie, ja jakby nie dwa moje ogony to bym Go wzięła, bo skradł moje serce, jest naprawdę piękny i ma mądre oczy i co dla Maniusia bardzo ważne mieszkam na poziomie 0, więc nie musiałby pokonywać schodów;
a po drugie producent już któryś raz przekłada powrót do produkcji, ostatnio mieli wznowić w czerwcu;[/QUOTE]

Tutaj na dogo cioteczki nie patrzą czy psiak ładny, czy zdrowy, ale niestety rzeczywistosć jest inna i w większosci ludzie chcą szczeniaczki albo malutkie pieski kanapowe :(
Ale to jest lek przede wszystkim dla ludzi i ludzie, którzy go przyjmowali nie zostali bez niczego. Jest dużo lepszych leków, które zaspokajają brak witaminy B i taki własnie trzeba podać Gaji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']A ten dalej z tymi swoimi smutnymi oczętami ;)
A to gdzie Marianek był na wyprawie, że smyczkę ma ? :D[/QUOTE]
na malym spacerku byl
On chce chodzic na smyczy
wtedy jest z czlowiekiem i to jest radosc dla niego

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/574749_247315978705170_1614569209_n.jpg[/IMG]

Czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie!
*Czy ja mógłbym serce złamać? I te pe...[/QUOTE]*

Monia, co to jest? Czy Ty zrobiłaś kolażyk z Mańka? ;)

[quote name='giselle4']melduje ze lek przyszedl z firmy HANAMA
i juz dzisiaj dostal
Maniek dziekuje:)[/QUOTE]

Bardzo się cieszę. Dziękujemy cioteczko ewakrakow:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']po pierwsze Maniusia z litości - co to, to nie, ja jakby nie dwa moje ogony to bym Go wzięła, bo skradł moje serce, jest naprawdę piękny i ma mądre oczy i co dla Maniusia bardzo ważne mieszkam na poziomie 0, więc nie musiałby pokonywać schodów;
[/QUOTE]


Bo większość ciotek z dogo patrzy sercem :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...