Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

[quote name='MTD']cholercia, to nie bład sklepu tylko nasz, glupie baby jestesmy i tyle.
w poniedzialek najwczesniej zamowimy tzn dojdzie przelew wiec na srode pewnie dopiero by były :([/QUOTE]

no głupie, żadna się nie zorientowała a trzy szukały najtańszej opcji
no teraz to już przepadło

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

na ochotnika zamówię i zasponsoruję tabletki[B][SIZE=2] Arthro Dol [/SIZE][/B][SIZE=2]dla Mańka, [/SIZE]Michelle podaj mi adres do was do wysyłki na pw, koło wtorku, środy by były

a co do tych błędnych to nie wiem, może na bazarku je sprzedać żeby pieniążki odzyskać? albo może któraś ciotka chce kupić [B]Arthroscan na stawy[/B]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki damy radę, jutro jadę do weta i proszę o te tabletki,a jeśli tych nie będzie to inne przeciwbólowe by chlopak nie cierpial
Zadecydujcie co mam zrobić z tymi tabletkami Arthroscan, bo Maniek ma ich jeszcze jakieś 3/4 opakowania, a dawkowanie jest po 1 dziennie więc spokojnie na 1,5 m-ca jest zabezpieczony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Cioteczki jest maly problem, otrzymalam dzisiaj tabletki dla Maniutka tylko że Arthroscan na stawy a nie przeciwbólowe Arthro Dol,co robimy?
Ja jutro mogę podjechać do weta i zakupić kilka tabletek przeciwbólowych dopóki, jeśli jest taka możliwośc, nie wymienimy tych na stawy na przeciwbólowe[/QUOTE]

Cholercia, ale jesteśmy niepociumane wszystkie po kolei :/ Chyba z MTD nie zauważyłyśmy błędu, bo jak Maniek był u Monii, to mu właśnie Atrhro Scan zamawiałyśmy, a nie wiedziałam, że on bierze podobny z nazwy lek :/ Michelle, jak możesz, to weź tych kilka tabletek od weta, a już widziałam, że ewakrakow zamówiła.

[quote name='ewakrakow']na ochotnika zamówię i zasponsoruję tabletki[B][SIZE=2] Arthro Dol [/SIZE][/B][SIZE=2]dla Mańka, [/SIZE]Michelle podaj mi adres do was do wysyłki na pw, koło wtorku, środy by były

a co do tych błędnych to nie wiem, może na bazarku je sprzedać żeby pieniążki odzyskać? albo może któraś ciotka chce kupić [B]Arthroscan na stawy[/B][/QUOTE]

Ewuniu, podaj mi numer konta, ja Ci oddam za te tabletki, bo to ja nie zauważyłam błędu, a ten Arthro Scan trzeba będzie po prostu spróbować sprzedać....Napiszę na dogo (szukałam właśnie gdzie i nie mam pojęcia...), a jak się nie uda to spróbuję na allegro.

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']
a ten Arthro Scan trzeba będzie po prostu spróbować sprzedać....Napiszę na dogo (szukałam właśnie gdzie i nie mam pojęcia...), a jak się nie uda to spróbuję na allegro.[/QUOTE]
Paula, o ile dobrze zrozumiałam, to ten lek też Maniek bierze i za 1,5 miesiąca i tak trzeba będzie go zamówić, to nie lepiej już zostawić, ten czas naprawdę szybko zleci, a tak trzeba będzie znów płacić za przesyłkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Paula, o ile dobrze zrozumiałam, to ten lek też Maniek bierze i za 1,5 miesiąca i tak trzeba będzie go zamówić, to nie lepiej już zostawić, ten czas naprawdę szybko zleci, a tak trzeba będzie znów płacić za przesyłkę?[/QUOTE]

Tylko, że Maniutek na początku sierpnia prawdopodobnie pójdzie na operację i wtedy nie będzie już CHYBA potrzebny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']To może dopiero wtedy ew. sprzedać, kiedy już będzie pewne, że nie jest potrzebny?[/QUOTE]

Ok, to się wstrzymajmy póki co z tą sprzedażą, macie rację, żeby się potem nie okazało, że jednak ten lek będzie potrzebny i trzeba będzie ponownie zamawiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Tylko, że Maniutek na początku sierpnia prawdopodobnie pójdzie na operację i wtedy nie będzie już CHYBA potrzebny[/QUOTE]
[COLOR=#000000]Paula, ten lek co został zakupiony, jeśli dobrze doczytałam to na stawy, to mimo operacji łapki nie sądzę, żeby nie musiał ich brać, bo z jego biedną przeszłością, pewnie stawy w tym wieku nie są w najlepszej kondycji. Ale oczywiście nie jestem tego pewna. Wiem tylko, że wiele psów do końca życia bierze leki na stawy.[/COLOR]

[COLOR=#000000]A jeszcze a propo operacji, to czy skarbonka "skarpeta" nie wspomogłaby jakąś kwotą Mańka, bo z tego co gdzieś czytałam to pomagają starszym psiakom, a Maniuś jest starszakiem. Tylko nie wiem, gdzie to się załatwia?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab'][COLOR=#000000]Paula, ten lek co został zakupiony, jeśli dobrze doczytałam to na stawy, to mimo operacji łapki nie sądzę, żeby nie musiał ich brać, bo z jego biedną przeszłością, pewnie stawy w tym wieku nie są w najlepszej kondycji. Ale oczywiście nie jestem tego pewna. Wiem tylko, że wiele psów do końca życia bierze leki na stawy.[/COLOR]

[COLOR=#000000]A jeszcze a propo operacji, to czy skarbonka "skarpeta" nie wspomogłaby jakąś kwotą Mańka, bo z tego co gdzieś czytałam to pomagają starszym psiakom, a Maniuś jest starszakiem. Tylko nie wiem, gdzie to się załatwia?[/COLOR][/QUOTE]

Ja też dlatego tak piszę w ciemno, nie wiem czy zostawiać ten lek czy sprzedawać, bo się kompletnie na tym nie znam :/

Jest skarpeta im.Talcott ( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie[/URL] ) i Kundelkowa Skarbonka ( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21[/URL] ), one obejmują Maniutka, już tam zresztą na samym początku, kiedy finanse nie wyglądały zbyt kolorowo, a trzeba było Maniutka przetransportować do Wrocławia prosiłyśmy o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Paula może napisz do Selengi - ona robi takie cegiełkowe allegra. Nie wiem czy znajdzie czas żeby zrobić dla Maniusia ale może da jakieś wskazówki...[/QUOTE]

Napisałam przed chwilką i będę czekała na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że mam fajny pomysł na bazarek cegiełkowy dla Maniucha, choć nie wiem, na ile się uda...

Potrzebuję jednak wsparcia grafika - przygotowania czterech obrazków-cegiełek (wielkości banerka do sygnaturki, najlepiej w postaci medalu, czyli okrągłych, albo prostokątnych z zaokrąglonymi brzegami) z podobizną Maniusia (tą roześmianą z plakatu z muszką), imieniem Maniusia, rokiem 2012 oraz następującymi dystansami:
1) sprint - 200 m
2) średni dystans - 1,5 km
3) długi dystans - 10 km
4) maraton - 42 km 195 m

Jeśli ciotka-grafik mnie wspomoże, będę mogła uruchomić bazarek w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, przed chwilką byłam karmić koty, które mieszkają u mnie na osiedlu. Wszystkie już wysterylizowałam, a tam siedzi...maleńki kociak:crazyeye: Jest bardzo malutki, nie wiem czy ma miesiąc....Nie wiem skąd się tam wziął....Duże koty go biły, więc od razu oczywiście go złapałam i do domu...W ogóle się mnie nie boi, aktualnie śpi wtulony we mnie na łóżku. Ale nie ma opcji, żeby u mnie został, jutro koło południa wraca Bandzior...Pomóżcie mi proszę szukać jakiegoś DT.

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg210/scaled.php?server=210&filename=kociakp.jpg&res=landing[/IMG]**

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg694/scaled.php?server=694&filename=kociak2.jpg&res=landing[/IMG]
*
*



[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg821/scaled.php?server=821&filename=kociak5.jpg&res=landing[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']pierwsze co to zrób ogłoszenia na gumtree np, koty chyba mają wzięcie, szczególnie takie malizny[/QUOTE]*

Taka malizna na pewno szybciutko znajdzie domek, ale prawdopodobieństwo, że takowy się znajdzie do jutra do południa jest niewielkie, dlatego póki co muszę mu czegoś szukać, jakiegoś DT. Poza tym zanim się go gdziekolwiek odda, trzeba go doprowadzić do porządku, no i sprawdzić domek. Napisałam jeszcze na miau.

Link to comment
Share on other sites

Ewuniu, podaj mi numer konta, ja Ci oddam za te tabletki, bo to ja nie zauważyłam błędu, a ten Arthro Scan trzeba będzie po prostu spróbować sprzedać....Napiszę na dogo (szukałam właśnie gdzie i nie mam pojęcia...), a jak się nie uda to spróbuję na allegro.[/QUOTE]

te tabletki to prezent dla Mańka, nie oddawaj mi pieniążków
pamiętaj, że od jutra mogę być rzadziej, ale duchem wspieram:)

oj cały czas coś się dzieje u Ciebie, mam nadzieję że kicia domek znajdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewakrakow'] te tabletki to prezent dla Mańka, nie oddawaj mi pieniążków
pamiętaj, że od jutra mogę być rzadziej, ale duchem wspieram:)

*oj cały czas coś się dzieje u Ciebie, mam nadzieję że kicia domek znajdzie[/QUOTE]*

Dziękujemy pięknie w takim razie:loveu: *
Trzymam kciuki, powodzenia. I wracaj szybko pochwalić się małym bąbelkiem!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']rozglaszam kicie w takim razie gdzie sie da[/QUOTE]
Ja go dałam na miau i założyłam mu tu wątek. Mam DT od środy. Jak żaden DT inny się nie znajdzie albo nikt go nie przetrzyma te 3 dni, to będzie siedział zamknięty u mnie w pokoju przez ten czas i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Sądzę, że mam fajny pomysł na bazarek cegiełkowy dla Maniucha, choć nie wiem, na ile się uda...

Potrzebuję jednak wsparcia grafika - przygotowania czterech obrazków-cegiełek (wielkości banerka do sygnaturki, najlepiej w postaci medalu, czyli okrągłych, albo prostokątnych z zaokrąglonymi brzegami) z podobizną Maniusia (tą roześmianą z plakatu z muszką), imieniem Maniusia, rokiem 2012 oraz następującymi dystansami:
1) sprint - 200 m
2) średni dystans - 1,5 km
3) długi dystans - 10 km
4) maraton - 42 km 195 m

Jeśli ciotka-grafik mnie wspomoże, będę mogła uruchomić bazarek w przyszłym tygodniu.[/QUOTE]

do grafika mi daleko ale mogę spróbować ale to już jutro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...