Jump to content
Dogomania

Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='mardela']Witam serdecznie.
Chcielibyśmy bardzo mocno podziękowaćraz jeszcze za ogromną pomoc przy jego adopcji. Mogą być Państwo z siebiedumni! Tak jak napisałam już do Pani Basi jestem pełna podziwu dla Was iogromnie wdzięczna. Tylko mam jedno małe pytanko. Czemu nikt nie zapytał nas okoszty podróży!? Proponowałam, mówiłam Pani Beato że chcemy zrobić większyprzelew niż pieniążki za odbiór Trufiego z punktu. Dlaczego są Państwo tak skromni?Szczerze mówiąc w tej chwili wszystkie pieniążki idą na Trufla a żyjemy raczejskromnie. Ale obiecuję że jak tylko odłożymy pieniążki zrobimy przelew kolejny.Za transport żeby nie było wątpliwości. Nie wiem czy uda nam się to jeszcze wtym miesiącu.. Weterynarz niestety troszkę sobie liczy i nie wiem czy od razu udanam się pokryć całość, ale spokojnie poradzimy sobie. Uważam to za naszobowiązek. A i tak jest to niewiele w porównaniu z tym czego Państwo dokonująkażdego dnia.
Pozdrawiamy bardzo gorąco i dziękujemy za najpiękniejszydar.
Marta i Łukasz
PS. Trufelek wczoraj leżał z nami na balkonie wieczorem.Robiło się chłodno i padał deszcz. Jak zrobiło mu się zimno od podłogi toposzedł po swój kocyk i misia, po czym położył się na tym kocyku i zaczął przytulaćPuchatka. To naprawdę mądra i towarzyska bestia. :D[/QUOTE]
Jak miło tu Panią widzieć.. Proszę z nami zostać i czasem pokibicować innym psiakom , które nie miały tyle szczęścia co Trufelek i ciągle szukają domków.
Oczywiście towarzysko:) Będzie nam niezmiernie miło:)
Chyba założymy jakieś Towarzystwo Przyjaciół i Posiadaczy Psiaków z Punktu:)
Tak się cieszę szczęściem Trufelka i tak żałuję,że Imbirek nie zdążył...:(
Oj chyba mam dzisiaj za dużo łez...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Załóżmy [B]TPPPP[/B] - [B]Towatrzystwo Posiadaczy i Przyjaciół Pszczyńskich Psiaków ;)

mardela -[/B] ten dżentelmen z mojego avatarka -[B] Blunio[/B] - został w ostatniej chwili uratowany z punktu w Pszczynie przed wywozem do mordowni w Mysowicach - też się tu zalogowalam po adopcji z ogłoszeń ... i zostałam, aby pomagać innym bidom z punktu[B].[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Załóżmy [B]TPPPP[/B] - [B]Towatrzystwo Posiadaczy i Przyjaciół Pszczyńskich Psiaków ;)

mardela -[/B] ten dżentelmen z mojego avatarka -[B] Blunio[/B] - został w ostatniej chwili uratowany z punktu w Pszczynie przed wywozem do mordowni w Mysowicach - też się tu zalogowalam po adopcji z ogłoszeń ... i zostałam, aby pomagać innym bidom z punktu[B].[/B][/QUOTE]
[B]No Ciotki - to zakładamy TPPPP :)
[/B]Ja mam z puktu Pączka, właśnie mi mała zaraza ożarła obcas w ulubionych butach;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]No Ciotki - to zakładamy TPPPP :)
[/B]Ja mam z puktu Pączka, właśnie mi mała zaraza ożarła obcas w ulubionych butach;););)[/QUOTE]

CZŁONKINE I CZŁONKOWIE

1. Członkini od zawsze na miejscu - [B]Klaudus
[/B]2. Członkini na miejscu z przerwą - [B]Avilia
[/B]3[B]. ewu
[/B]4[B]. Lobaria
5. Ata0
6. rents
7. mardela
[/B]
czekamy na następnych :)

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

Pieski z punktu piękne.
Ewu nie martw się buty to tylko buty, nam Trufi dzisiaj zniszczył nowiutki kaganiec. Hmm.. Inaczej tak bardzo chciał go zdjąć że urwał się pasek miejscu szycia. Idę jutro spróbuję zareklamować. :) Ciężko się go uczy chodzenia w tym kagańcu a niestety jest to konieczne... Mimo że kupiliśmy taki delikatny, z materiału.. Ale nie chce Truf go nosić.. A nam kończą się pomysły jak go nauczyć bez stresu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']CZŁONKINE I CZŁONKOWIE

1. Członkini od zawsze na miejscu - [B]Klaudus
[/B]2. Członkini na miejscu z przerwą - [B]Avilia
[/B]3[B]. ewu
[/B]4[B]. Lobaria
[/B]
czekamy na następnych :)[/QUOTE]

A o nas cioteczko to zapomniałaś - my też mamy ukochanego naszego Samusia od Klaudii.
Proszę nas dopisać i to migiem :):razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']A o nas cioteczko to zapomniałaś - my też mamy ukochanego naszego Samusia od Klaudii.
Proszę nas dopisać i to migiem :):razz:[/QUOTE]

Czekałam, aż się zgłosicie...
Zakładam więc nowy wątek - TPPPP, w pierszym poście będę uzupełniać członków:oops:
Jak założę / pewnie jutro / dam linki na wszystkich pszczyńskich wątkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mardela']Pieski z punktu piękne.
Ewu nie martw się buty to tylko buty, nam Trufi dzisiaj zniszczył nowiutki kaganiec. Hmm.. Inaczej tak bardzo chciał go zdjąć że urwał się pasek miejscu szycia. Idę jutro spróbuję zareklamować. :) Ciężko się go uczy chodzenia w tym kagańcu a niestety jest to konieczne... Mimo że kupiliśmy taki delikatny, z materiału.. Ale nie chce Truf go nosić.. A nam kończą się pomysły jak go nauczyć bez stresu..[/QUOTE]
Ja się śmieję a nie martwię:) Lista kryminalna Pączka jest długa- nawet zaliczył dwa morderstwa i jedno usiłowanie...
Kradzieże, rozboje i dewastacje to już normalka:) Ale i tak kocham go nad życie(resztę sfory też:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Czekałam, aż się zgłosicie...
Zakładam więc nowy wątek - TPPPP, w pierszym poście będę uzupełniać członków:oops:
Jak założę / pewnie jutro / dam linki na wszystkich pszczyńskich wątkach.[/QUOTE]
Ale fajnie:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Sprzedałam trochę ciuszków, które dostałam od jednej Pani na pszczyniaki. Zebrałam 230 zł.[/B]:)
Lobario wyślę Ci i będzie taka skarbonka TPPP- na nagłe potrzeby:) Czyli już mamy budżet 230zł, może jeszcze coś opchnę a resztą pobazarkujemy. Niestety na bazarku hula wiatr.... :( Wyprzedaże w sklepach.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Sprzedałam trochę ciuszków, które dostałam od jednej Pani na pszczyniaki. Zebrałam 230 zł.[/B]:)
Lobario wyślę Ci i będzie taka skarbonka TPPP- na nagłe potrzeby:) Czyli już mamy budżet 230zł, może jeszcze coś opchnę a resztą pobazarkujemy. Niestety na bazarku hula wiatr.... :( Wyprzedaże w sklepach.......[/QUOTE]

Super, napisz w tytule, że na Pszczyniaki... Jest [B]200 zł [/B]od Krystyny, czyli [B]shiiny, [/B]będą pieniazki na łatanie dziur u różnych psiaków , na obroże i szelki itp najpotrzebniejsze potrzeby :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Super, napisz w tytule, że na Pszczyniaki... Jest [B]200 zł [/B]od Krystyny, czyli [B]shiiny, [/B]będą pieniazki na łatanie dziur u różnych psiaków , na obroże i szelki itp najpotrzebniejsze potrzeby :)[/QUOTE]
Napiszę, może jeszcze coś sprzedam, jest chętna na bluzeczkę za 15 zł....:razz:

Link to comment
Share on other sites

ależ mi głupio, bo nie wiedziałam, że Trufelek ma własny wątek na dogo, a o kochanym domku dla tego przystojniaka dowiedziałam się z fb i tam zadowoliłam się jednym zdjęciem z ds, a tu takie ładne fotki tej zadowolonej mordki; cieszę się Trufelkowym szczęściem i oby nam się worek z dobrymi domkami rozwiązał, bo potrzeba jest duuuuuuuża dla pszczyniaków i dla innych bidek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ja się do Towarzystwa narazie nie mogę zapisać, bo psiaka z Punktu nie mam :(

Ale ale, mam rzeczy na bazarek od sąsiadki i zrobię bazarek dla Pszczyniaków :) będzie na wykup psiaków, transporty, itd. :)[/QUOTE]

Głuptas jesteś / sorki / to Klub Posiadaczy i [B]Przyjaciół [/B]Pszczyńskich Psiaków :)
A Ty jesteś przyjacielem i to sprawdzonym, niezawodnym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Głuptas jesteś / sorki / to Klub Posiadaczy i [B]Przyjaciół [/B]Pszczyńskich Psiaków :)
A Ty jesteś przyjacielem i to sprawdzonym, niezawodnym :)[/QUOTE]

Hyhy :) To ja się piszę do Klubu całą sobą :) Może zrobimy jeszcze coś takiego jak stałe deklaracje na Klub ?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lobaria']głuptas jesteś / sorki / to klub posiadaczy i [B]przyjaciół [/B]pszczyńskich psiaków :)
a ty jesteś przyjacielem i to sprawdzonym, niezawodnym :)[/quote]
[B]Popieram!!!!!!!![/B]:Rose::Rose::Rose::calus::calus::calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...