Jump to content
Dogomania

Uzhgorod 2xCACIB - Ukraina, 18-19.08.2012 r.


pawelg

Recommended Posts

[quote name='Adamant']Mój mąż jechał samochodem rejestrowanym na mnie, mamy różne adresy w dokumentach i nikt go się nie czepiał :p[/QUOTE]

Oooo to miał szczęście...

Znam ludzi których zawrócili z tego powodu...
Znajoma w zeszłym roku miała upoważnienie notarialne na kierowanie samochodem nie będącym jej własnością. Tu bym nie ryzykował ,że w danym momencie ktoś na to nie zwróci uwagi:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='krzysio']Oooo to miał szczęście...

Znam ludzi których zawrócili z tego powodu...
Znajoma w zeszłym roku miała upoważnienie notarialne na kierowanie samochodem nie będącym jej własnością. Tu bym nie ryzykował ,że w danym momencie ktoś na to nie zwróci uwagi:shake:[/QUOTE]

I tak ostatecznie jedziemy ze znajomymi ich samochodem, więc właściciel będzie obecny.
Ale dobrze nastawić się na różne ewentualności.

Link to comment
Share on other sites

18.08.2012 Międzynarodowa Wystawa Psów FCI-CACIB ZHEMCHUZHINA KARPAT-2012
18.08.2012 Specjalna Wystawa Psów Myśliwskich "Złoty Bażant 2012"
19.08.2012 Międzynarodowa Wystawa Psów FCI-CACIB Zakarpatie-2012
19.08.2012 Klubowa Wystawa Pudli w Użgorodzie

[COLOR=#b22222][B]Online registration[/B][/COLOR] [url]http://www.uzhgorod-dog.org/[/url]
FCI-CACIB International Dog Show in Uzhgorod double FCI-CACIB 18-19 of August 2012
18.08.2012 FCI-CACIB ZHEMCHUZHINA KARPAT-2012
18.08.2012 Special show of the hunting breeds CAC UA Zolotoj fazan-2012
19.08.2012 FCI-CACIB ZAKARPATIE-2012
19.08.2012 Poodle Club Show, Carpathian Golden Vine-2012

Transcarpathia maps, hotels, Judge List, payment details, Letter of guarantee, online registration
[url]http://uzhgorod-dog.org/index.php?id=213[/url]

[I]Place of the exhibithions: Bozdosh park[/I] (Slovyanskaya enb.)

Payment and fees(Foreign exhibitors)
first registration period - 05.11.2011-05.03.2012
second term of the registration - 06.03.2012- 27.07.2012

AWARDING OF THE TITLES IN UKRAINE simplified rules
[url]http://uzhgorod-dog.org/index.php?id=213[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nowe zasady przyznawania Championa Ukrainy dla psów żyjących w Polsce, którzy
posiadają tytuł Młodzieżowego Championa Polski i
Championa Polski (umowa zawarta w maju 2011)

Młodzieżowy Champion Polski jaki otrzymał 1x JCAC na wystawie międzynarodowej na
Ukrainie może ubiegać się o tytuł Młodzieżowego Championa Ukrainy.

Champion Polski po otrzymaniu 1xCAC na wystawie międzynarodowej na Ukrainie może
ubiegać się o tytuł Championa Ukrainy.

[url]http://www.uzhgorod-dog.org/index.php?id=213[/url]

Rules for receiving simplified to obtain the AWARDING OF THE TITLES Champion of Ukraine
(with the countries that signed the contract "on the mutual recognition of titles")

New conditions of obtaining of a title the Champion of Ukraine and Junior Champion of Ukraine for foreign citizens 2011

[B][COLOR=#0000ff]R.CAC + R.CACIB (derived from one show) = 1 CAC !!
[/COLOR][/B]
With the citizens of member countries of FCI, with whom a contract "on the mutual recognition of titles" (countries: Belarus,Bulgaria,Georgia,Cyprus, Latvia, Lithuania, Moldova, [B]Poland[/B], Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Slovenia, Montenegro, Finland, Czech Republic, Estonia), these rules apply:

Awarding of the JUNIOR CHAMPION OF UKRAINE title If your dog has the title of Junior Champion certificate of their country 1xJCAC - must be received at the FCI-CACIB Dog Shows in Ukraine (Uzhgorod) in junior class.

Awarding of the CHAMPION OF UKRAINE title If your dog has the title of Champion certificate of their country 1xCAC - must be received at the FCI-CACIB Dog Shows in Ukraine (Uzhgorod) in following classes: intermedia, open, working, champion.

Awarding of the VETERAN CHAMPION OF UKRAINE title If your dog has the title of Veteran Champion certificate of their country 1x 1st - Excellent - must be received at the FCI-CACIB Dog Shows in Ukraine (Uzhgorod) in veteran class.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Temat tej wystawy jest już założony:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226254-Uzhgorod-2xCACIB-Ukraina-18-19-08-2012-r[/URL][/QUOTE]

Tak, jest temat wystawy, ale tam nema oficialnej informacie, które są wymagane dla wystawców, tytułi championa Ukraini,sędzia,hotel, i, miejsce wystawy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Organizatorzy zachowali sie super. Napisalem do nich e-maila, ze musza mi zagwarantowac, ze sedziowie zapoznaja sie ze standardem mojej rasy (nihon teria). W koncu place, to wymagam. Wyslalem im wzorzec, etc.

Oczywiscie, dostalem odpowiedz, ze wzorzec zostal juz wyslany do sedziow, ze powiadomili ich, ze przyjezdza taka rasa, etc. A jak bedzie problem, to mam ich szukac na wystawie, pomoga mi go rozwiazac.

Takze, my bedziemy na pewno na dwoch CACIBach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Oj, jest link do wystawy, a tam jest info, które skopiowałeś tutaj :) nie ma sensu zakładać kilku podobnych wątków, skoro można pisać w jednym miejscu :) Zainetersowani wszyscy wiedzą ;)[/QUOTE]

Статистика зарегистрированных пород на 26 июня 2012 - Statistics of registered breeds in the dog shows on the 26.06.2012
[url]http://uzhgorod-dog.org/index.php?id=66[/url]
В тех породах где нули,это значит ,что данные породы не представлены ни в кобелях ни в суках!

Link to comment
Share on other sites

A ja w tej statystyce nie mogę znaleźć nawet swojej rasy...
Czy można płacić na miejscu? Numerki odbiera się na wystawie czy przysyłają? Przepraszam za takie głupie pytania, ale na Ukrainie nigdy nie byłam. ;)
Aha i czy jak ktoś był rok temu, to widział jakieś bracco?

Link to comment
Share on other sites

My nie wysyłaliśmy listu gwarancyjnego . Napisałem maila ,że bedę płacił na miejscu.
Płaciliśmy na wystawie i nie było z tym żadnego problemu.
Były za to wielkie kolejki w sekretariacie.Były również osoby które zapłaciły i musiały to zrobić ponownie bo nie było ich na wykazie bankowym jako " zapłacone".
Miejsce wystawy w parku/lasku/zacienione ringi. Nawierzchnia nie odpowiadała osobom z rasami ozdobnymi ale rozłożono wykładzinę i dali radę.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, a jak to w końcu jest z tym badaniem przeciwciał? Mój wet twierdzi że nie trzeba ale wczoraj powiatowy powiedział mi że na wjazd do unii trzeba i coraz bardziej tego pilnują. Może ktoś kto jeździ w miarę dużo powiedziałby czy to w ogóle sprawdzają?

Link to comment
Share on other sites

Też napisałam na wszelki wypadek maila. A ta nawierzchnia rozumiem że jest równa, ewentualne problemy to trawa, tak? ;-) Jeśli jest dużo cienia, to dla nas zapowiada się bardzo dobra wystawa, bo gdy za bardzo przygrzewa nie ma mowy o dobrym pokazaniu się. A w końcu w tej statystyce znalazłam bracco, tylko że pisze, że żaden pies nie jest zgłoszony. To dość dziwne, bo przysyłali mi kilka potwierdzeń mailowo.

Edited by Banshee.
Link to comment
Share on other sites

To kiepsko, nawet nie opłaca nam się kąpać psa przed wystawą, bo i tak wróci szary.
A co jeśli chciałabym zgłosić psa na trzy wystawy? Bo zgłosiłam na dwa CACIBy, mogę np. dodać jeszcze jedno zgłoszenie, na krajówkę psów myśliwskich? Czy da się wtedy wyrobić czasowo? Chyba to by było dość trudne zadanie. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...