Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

[quote name=':: FiGa ::']Och to rozwiazanie wszelkich moich kwiatkowych problemow :evil_lol: Po ususzeniu kaktusow, protestach storczykow, takie rozwiazanie bedzie najodpowiedniejsze :evil_lol:
A wiesz ze moja ciocia ma w domu kwiatka, ktorgo podlewala i nawet przesadzila raz, a pozniej odwiedzila ja znajoma ktora zna sie na kwiatkach i podeszla do niego ze slowami "kurcze, wyglada jak prawdziwy", a ciocia miala zonka, bo jednak prawdziwy nie byl :evil_lol:


Ptys od najmlodszych lat wychowywany na gentelmana, no to mi sie podoba :evil_lol:

Ludzie z aut powychodzili bo nie wiedzieli co sie dzieje :evil_lol: A wiekszosc klaksony namietnie cisnela :evil_lol: A ja stalam tuz przy pasach i mialam frajde :evil_lol:
Ludzie ktorzy przechodzili razem z nia chcieli pomoc to dostali opieprz, przeciez ona sobie dobrze radzi!!! :grins:[/QUOTE]
Rozwaliłaś mnie tym kwiatkiem Cioci... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


[quote name='betty_labrador']ale fajny spacerek mialy :smile: a co to za collie? twoj? sory jesli nie doczytalam. staruszek widac:smile: ale siersc super :-D[/QUOTE]
To sunia mojej mamy :)
W sumie prawie i moja bo często jest u mnie :)

[quote name='shera9']żegnam.odchodzę z forum.[/QUOTE]
Dlaczego?
No ale pa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']
Musisz przyznać, że z pianą ciekawiej to wygląda :evil_lol:[/QUOTE]

Zdecydowanie lepiej ! :evil_lol:

koniecznie musicie ten numer powtórzyć :evil_lol:

[quote name='shera9']żegnam.odchodzę z forum.[/QUOTE]

Ptysiakowa pożyczyc Ci chusteczkę ?? :evil_lol:



zdjęcia super :multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Zdecydowanie lepiej ! :evil_lol:

koniecznie musicie ten numer powtórzyć :evil_lol:



Ptysiakowa pożyczyc Ci chusteczkę ?? :evil_lol:



zdjęcia super :multi::loveu:[/QUOTE]
Da się zrobić :evil_lol:

Chusteczkę mam wspólną z Tyśką, świeżo prana więc chyba wystarczy :evil_lol:

Dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Strach? Czy ja cie w jakis sposób szantażuję czy coś w tym stylu? Próba uswiadomienia ciebie jak sie obchodzić ze zwierzętami i nauczenie odpowiedzialności nie jest niczym strasznym. Przepraszam cię Ptysiakowa, że piszę to akurat u ciebie, ale juz mi po prostu brak słów na ta dziewczynkę, która na sile szuka sobie problemów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Strach? Czy ja cie w jakis sposób szantażuję czy coś w tym stylu? Próba uswiadomienia ciebie jak sie obchodzić ze zwierzętami i nauczenie odpowiedzialności nie jest niczym strasznym. Przepraszam cię Ptysiakowa, że piszę to akurat u ciebie, ale juz mi po prostu brak słów na ta dziewczynkę, która na sile szuka sobie problemów.[/QUOTE]
Nie masz za co przepraszać ;)
Popieram i Ciebie i phase akurat co do tego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Ok ok, ale i tak nie będę zasmiecac twojego wątku jakimiś kłótniami, bo przecież założyłaś go dla Ptysiaka i to on ma tu byc w końcu gwiazdą:loveu: Dziękuję za wsparcie:lol:[/QUOTE]
No moja kochana gwiazdka tak mocno tu świeci :loveu:, że nawet pomiędzy tymi wszystkimi rozmowami z łatwością można go znaleźć więc się nie przejmuj :evil_lol:
Proszę bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Da się zrobić :evil_lol:

Chusteczkę mam wspólną z Tyśką, świeżo prana więc chyba wystarczy :evil_lol:

Dziękuję :loveu:[/QUOTE]

Super , licze na duzo zdjec z tej akcji :evil_lol:

no ja nie wiem czy taka jedna na was dwie wystarczy w tej sytuacji :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']No w sumie to masz racje, więc może na umocnienie tych słów jakieś fotki będą:cool3:[/QUOTE]
Nie mam nowych fotek w tej chwili :shake: Chyba, że z wczorajszej kolacji Ptyśka i Pańcia :evil_lol:

[quote name='dOgLoV']Super , licze na duzo zdjec z tej akcji :evil_lol:

no ja nie wiem czy taka jedna na was dwie wystarczy w tej sytuacji :eviltong:[/QUOTE]
Tylko jak ja będę lała a Ptyś pilnowała to nie wiem kto zdjęcia pstryknie :roll:

No możliwe, że nie... Tyska się załamie pewnie :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Nie mam nowych fotek w tej chwili :shake: Chyba, że z wczorajszej kolacji Ptyśka i Pańcia :evil_lol:


Tylko jak ja będę lała a Ptyś pilnowała to nie wiem kto zdjęcia pstryknie :roll:

No możliwe, że nie... Tyska się załamie pewnie :shake::evil_lol:[/QUOTE]

Zdjecia kolacyjkowe super , jedno widziałam :evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu:

weźniecie ze sobą Kolke :eviltong:

eeee tam , rekawa użyje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Mogą byc i takie o ile Pancio nie będzie miał nic przeciwko:evil_lol:[/QUOTE]
Jak się nie dowie to mnie nie zabije :evil_lol:

[quote name='dOgLoV']Zdjecia kolacyjkowe super , jedno widziałam :evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu:

weźniecie ze sobą Kolke :eviltong:

eeee tam , rekawa użyje :evil_lol:[/QUOTE]
Wstawiłam bo z Jego bratem akurat rozmawiałam i chciał zobaczyć :evil_lol:

Kolka zwieje znając życie bo to taka dooopa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Jak się nie dowie to mnie nie zabije :evil_lol:


Wstawiłam bo z Jego bratem akurat rozmawiałam i chciał zobaczyć :evil_lol:

Kolka zwieje znając życie bo to taka dooopa :evil_lol:[/QUOTE]

Chyba ze przypadkiem trafi na dogo :evil_lol:

super że wstawiłas bo jest świetne :loveu: wspólna wieczerza :evil_lol:

[quote name=':: FiGa ::']Bosz [B]ona[/B] jest wszedzie :evil_lol:[/QUOTE]

u mnie na szczęście [B]jej[/B] nie ma :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']dzień dobry w deszczową sobotę,buziole zasyłamy:)[/QUOTE]
Buziaki :)
U nas na szczęście nie pada jeszcze :)

[quote name='dOgLoV']Chyba ze przypadkiem trafi na dogo :evil_lol:

super że wstawiłas bo jest świetne :loveu: wspólna wieczerza :evil_lol:



u mnie na szczęście [B]jej[/B] nie ma :multi:[/QUOTE]
To mnie zabije, trudno :evil_lol:

Nie kracz :razz:

Link to comment
Share on other sites

No ok... Kolacja :evil_lol:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-B2-Q9-k121A/UEtP0-yeLwI/AAAAAAAAEYM/eZBfSmVLp-o/s628/IMG_0047.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VpJCLjreuog/UEtP1_xrbNI/AAAAAAAAEYU/arggr3uC6qA/s628/IMG_0048.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GdxX6fyMVYQ/UEtP2YvBl-I/AAAAAAAAEYY/Qt0ZpaUe7XQ/s628/IMG_0053.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5fGIzRNorR4/UEtP3F0En1I/AAAAAAAAEYg/kJZwZeHc_9k/s628/IMG_0055.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fHrV7umLlrc/UEtP4OpXhwI/AAAAAAAAEYs/jEScNM7CKB8/s628/IMG_0056.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...