Jump to content
Dogomania

ARON - w typie nowofundlanda - po cięzkiej walce - nareszcie w NOWYM DOMU -


kapuszek

Recommended Posts

[quote name='Livka']Jeszcze 3 dni ... :mdleje:

Mam pytanie - czy Aronek boi się burzy albo wystrzałow w stylu tych sylwestrowych ?[/QUOTE]
Nie wiemy.Zostal przygarniety w kwietniu .
Jak to sie mowi"obiad zjedzony,dzien zaliczony"
Prawie czwartek:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak tylko pytam ;) bo nasza Livuś to strachulec.
Kiedyś przesiedziałam z nią ze dwie godziny pod krzakiem, gdzie zamelinowała się po wystrzale petardy, ani kroku nie chciała zrobić - dopiero Nikuś po nas autem przyjechał - wskoczyła jakby skrzydeł dostała :):)
Żeby było "śmieszniej" nie wzięłam ze sobą telefonu ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']2 dni ... :razz:[/QUOTE]

teraz półtora dnia :lol:

przepraszam za off'a ale [COLOR=#ff0000][B]pilnie potrzebna jest buda dla dużego psa (taka jak dla ONka), któremu grozi wywiezienie do schronu w Halinowie[/B][/COLOR] :-( Zgłosił się tymczas ale nie ma dla niego budy - [B]jeżeli nie znajdziemy budy dla niego pojedzie do schronu!!
[/B]kontakt: tel. 501 980 665

Link to comment
Share on other sites

Czy Aron przyjmuje jeszcze ENCORTON ? Gdzieś przeczytałam na początku wątku.
Mogę oddać, zostało mi po chorej jamiczce. Jest 16 tabletek, zjadła tylko 4. Ważność do maja 2014. Na razie tylko tak mogłabym pomóc.
Nie wiem czy jestem w temacie, bo przeczytałam tylko pierwsze str.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xewelaynax']Czy Aron przyjmuje jeszcze ENCORTON ? Gdzieś przeczytałam na początku wątku.
Mogę oddać, zostało mi po chorej jamiczce. Jest 16 tabletek, zjadła tylko 4. Ważność do maja 2014. Na razie tylko tak mogłabym pomóc.[/QUOTE]

Z tego co mi wiadomo Aron już nie potrzebuje tych leków.Może inna psina w potrzebie mogłaby skorzystać.Bardzo dziękujemy za chęć pomocy:)

Edited by Nikus
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Livka i Nikus - gratuluję decyzji
i trzymam kciuki za Aronka i jego aklimatyzację, zapoznanie itd itp :)[/QUOTE]
Nie wiem czy dziękować, czy nie dziękować żeby nie zapeszyć ;)
Nie możemy się doczekać ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzwoniłam do p.Joli, trzeba by jeszcze umówić dokładnie o której w sobotę. Bo on jest na tymczasie, i ludzie część dnia są, a część pracują. Więc p.Jola musi wcześniej wiedzieć czy po szczęściarza jechać i brać do siebie, czy godzinowo wstrzelicie się tak, żeby go z dt odebrać ;)
Trzymam kciuki w sobotę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Właśnie dzwoniłam do p.Joli, trzeba by jeszcze umówić dokładnie o której w sobotę. Bo on jest na tymczasie, i ludzie część dnia są, a część pracują. Więc p.Jola musi wcześniej wiedzieć czy po szczęściarza jechać i brać do siebie, czy godzinowo wstrzelicie się tak, żeby go z dt odebrać ;)
Trzymam kciuki w sobotę![/QUOTE]

Już piszę do Pati- C Ona odbiera psiaka więc musi się dogadać z Panią Jolą:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...