Jump to content
Dogomania

ARON - w typie nowofundlanda - po cięzkiej walce - nareszcie w NOWYM DOMU -


kapuszek

Recommended Posts

Znamy potrzeby Arona z wątku...oczywiście porozmawiamy z Panią Jolą jeżeli ta adopcja zacznie przybierać konkretne formy.Długo zastanawialiśmy się zanim napisaliśmy cokolwiek na wątku Arona i w pełni jesteśmy świadomi,że był ciężko chory i jeszcze długo będzie potrzebował specjalistycznej karmy i leków.

Link to comment
Share on other sites

Aron we wlasnym stadzie że starsza siostra i brzdacem...
To jest tak piekne, że aż nie chcę myslec,żeby nie zapeszyc..

Osobiscie (jako posiadacz niufa i nieniufa) mysle, że niufowy dom-doswiadczony z psami tej rasy (ich problemami i specyfika) to dla Arona najlepsze co moze być.

Link to comment
Share on other sites

No prosze takie wiesci:loveu:a Jola mi nic wczoraj nie mowila:-(
A kto mialby zrobic wizyte pa.bo ja uczulona jestem?:evil_lol:
Z opisu domek oki.,ale jakby to mialo wygladac logistycznie?Jedzie pati w pol drogi tam zapoznaja sie psy i co,jak sie dogadaja to Aron jedzie do ds,a jak nie:-(to wraca.Dobrze zrozumialam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']No prosze takie wiesci:loveu:a Jola mi nic wczoraj nie mowila:-(
A kto mialby zrobic wizyte pa.bo ja uczulona jestem?:evil_lol:
Z opisu domek oki.,ale jakby to mialo wygladac logistycznie?Jedzie pati w pol drogi tam zapoznaja sie psy i co,jak sie dogadaja to Aron jedzie do ds,a jak nie:-(to wraca.Dobrze zrozumialam?[/QUOTE]

[B]To jest wersja pesymistyczna, której nie zakładamy bo nasza Livia fajnie dogaduje się z innymi psiakami.[/B]
Gdyby jednak psiaki nie znalazły wspólnego języka Aron nie musiałby spędzić w trasie całego dnia (360 km x 2) to jednak rekonwalescent trzeba go oszczędzać.
Przychylamy się do każdej opcji i ... czekamy na wizytę pa - obojętnie czy zrobi ją Pati C czy ktoś inny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka'][B]To jest wersja pesymistyczna, której nie zakładamy bo nasza Livia fajnie dogaduje się z innymi psiakami.[/B]
Gdyby jednak psiaki nie znalazły wspólnego języka Aron nie musiałby spędzić w trasie całego dnia (360 km x 2) to jednak rekonwalescent trzeba go oszczędzać.
Przychylamy się do każdej opcji i ... czekamy na wizytę pa - obojętnie czy zrobi ją Pati C czy ktoś inny :)[/QUOTE]

No to jestem spokojna:lol:Pati wiozla juz od nas haszczanke.
Teraz milestujcie Jole :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Jesteśmy po rozmowie z p. Jolą - wszystko na dobrej drodze :)
Wieczorem będziemy wiedzieć więcej ... ;) Pati C wróci z trasy i uzgodnimy szczegóły łącznie z wizytą pa :)[/QUOTE]
Slyszalam rozmowe:eviltong:to teraz nalezy zyczyc powodzenia Wam i Aronowi.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Proszę o trzymanie kciuków w najbliższą sobotę:) Aron pojedzie z Pati i to Ona zrobi u nas wizytę pa:)...chyba ,że chcecie inaczej to prosimy o szybkie decyzje bo czas zaczynamy odliczać:)hurrraaaaaa!!!!!!!!:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Rozliczam bazarek dla Aronka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228503-zakończony-rozliczam-AVON-dla-Arona-07-07?p=19376222#post19376222[/URL]
kwotę w wysokości 83,44zł przelewam dla Aronka i po otrzymaniu proszę o potwierdzenie na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...