Jump to content
Dogomania

Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...


caryca26

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Przyznaje bez bicia ,że zaniedbałam trochę wątek bo muszę na CITO wysłać Bazyla do szkoleniowca.
Jak by ktoś pomógł z rozsyłaniem wątku Górniczka to byłoby super.

Kolejny bazar dla Bazylka :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gadżety-i-bibeloty-do-zakupów-nie-trać-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00[/url]

Im szybciej uda mi się z Bazylkiem tym szybciej będę miała więcej czasu na rozsyłanie wątku Górniczka.
A póki co staruszek dostał ode mnie parówy:)

Edited by caryca26
Link to comment
Share on other sites

U kikou jest taniej więc łatwiej uzbierać. Cioteczka kikou napisała mi na pw , że wzięłaby dziadka praktycznie po kosztach za 300 zł. Ma już naszego Binga/Bronisława i wzruszył ją los Górnika. Pisała , że wzięłaby go na jesieni ale wtedy jeszcze wogóle nie miał środków finansowych , już do niej napisałam pw czy mogłaby go wziąść wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

tak dokładnie to powiedziałam, [B]ze jeśli by cos nie wypaliło do zimy z innymi miejscami [/B]dla chłopaka to awaryjnie też mogłabym go wziąć żeby na zime z tymi kulawymi nózkami nie został w schronisku... Zeby nie było że chce sie gdzies wcinać w parade!

jesli chodzi o czas to moze przyjechać w kazdej chwili, zwłaszcza że ostatnio odszedł jeden stareńkki, duzy piesek u nas...

A zyjemy sobie tak, że zazwyczaj wszystkie piesie biegaja razem i moga wchodzic i wychodzic swobodnie do domu, praktycznie całe stadko biegnie tam gdzie akurat jestesmy i cos robimy, wszędzie na parterze domku mamy dużo koszyczków i piesie na noc zajmująkażdy swój koszyk, natomiast mamy trzy boksy dla najniegrzeczniejszych chłopaków i zwłaszcza kiedy musimy gdzies wyjsc dzielimy pieski "tematycznie" żeby nie wpadły na pomysł zeby jakiegos kolege podszczypnąć... tak że prosze sobie nie wyobrażać, że Górniczek będzie jedynym pieskiem na salonach... Nasz domek jest bardzo skromny, a z uwagi na fakt że pieski mogą po nim swobodnie biegać, nie jest wypielegnowanym mieszkankiem, wyglada dość paskudnie, stale mamy osisiane, podrapane, pogryzione meble, sprzety i sciany, zadeptana podłoge itd.. no ale cos za coś. Koniecznie zachęcam do odwiedzin - zeby potem nie było! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']tak dokładnie to powiedziałam, [B]ze jeśli by cos nie wypaliło do zimy z innymi miejscami [/B]dla chłopaka to awaryjnie też mogłabym go wziąć żeby na zime z tymi kulawymi nózkami nie został w schronisku... Zeby nie było że chce sie gdzies wcinać w parade!

jesli chodzi o czas to moze przyjechać w kazdej chwili, zwłaszcza że ostatnio odszedł jeden stareńkki, duzy piesek u nas...

A zyjemy sobie tak, że zazwyczaj wszystkie piesie biegaja razem i moga wchodzic i wychodzic swobodnie do domu, praktycznie całe stadko biegnie tam gdzie akurat jestesmy i cos robimy, wszędzie na parterze domku mamy dużo koszyczków i piesie na noc zajmująkażdy swój koszyk, natomiast mamy trzy boksy dla najniegrzeczniejszych chłopaków i zwłaszcza kiedy musimy gdzies wyjsc dzielimy pieski "tematycznie" żeby nie wpadły na pomysł zeby jakiegos kolege podszczypnąć... tak że prosze sobie nie wyobrażać, że Górniczek będzie jedynym pieskiem na salonach... Nasz domek jest bardzo skromny, a z uwagi na fakt że pieski mogą po nim swobodnie biegać, nie jest wypielegnowanym mieszkankiem, wyglada dość paskudnie, stale mamy osisiane, podrapane, pogryzione meble, sprzety i sciany, zadeptana podłoge itd.. no ale cos za coś. Koniecznie zachęcam do odwiedzin - zeby potem nie było! ;)[/QUOTE]

Kochana najważniejsze , że pieski są u Ciebie zadbane i szczęśliwe co widać po naszym Bronisławie. Jesteś kochana wielka ,że ulitowałaś się nad Górniczkiem. W takim razie usuwam Twoją deklarację z pierwszego postu bo skoro ma jechać do Ciebie to logiczne:) Jestem naprawdę spokojna o Górnika jak będzie u Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...