Jump to content
Dogomania

Welka ida 20-22.07.2012 cac,cacib


Quirk

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poratujcie!
Chcę w poniedzialek wyslac zgloszenie (oczywiscie na ostatnia chwile), a nie mam danych do przelewu ani formularza! Coś mi nie łączy stronka wystawy :angryy: czy ktoś może mnie poratować i podesłać wzór formularza oraz niezbędne dane do wysłania pieniędzy i zgłoszenia?
Proooooooooooszę!!! Będę dozgonnie wdzięczna!! :placz:

mój mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, ja też właśnie na ostatnią chwilę się zabieram za to zgłoszenie i się łapię za głowę, że jutro na pocztę trzeba się przespacerować, a dzień taki zapełniony... :roll:I teraz wielkie pytanie - kto się wybiera tylko na niedzielę i miałby miejsce dla jednej osoby z małym psem (spaniel tybetański - w transporterku) za dorzuceniem się do kosztów paliwa??? Mieszkam w RZESZOWIE, czyli dla wielu osób jest to po drodze na trasie, można się jakoś umówić w jakimś miejscu, żeby specjalnie nie tracić na mnie czasu i nie kluczyć po mieście, ja się :) Proszę o info na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Poratujcie!Chcę w poniedzialek wyslac zgloszenie (oczywiscie na ostatnia chwile), a nie mam danych do przelewu ani formularza! Coś mi nie łączy stronka wystawy :angryy: czy ktoś może mnie poratować i podesłać wzór formularza oraz niezbędne dane do wysłania pieniędzy i zgłoszenia?Proooooooooooszę!!! Będę dozgonnie wdzięczna!! :placz:mój mail: [email][email protected][/email][/QUOTE]Adres:Zväz športovej kynológie Slovenskej republikyMedený Hámor 7974 01 Banská BystricaSlovenskoNR KONTA:Všeobecná úverová banka, Mlynské Nivy 1, BratislavaNázov účtu: ZŠK Dog Festivalč.účtu:295 641 6253 / 0200IBAN CODE: SK29 0200 0000 0029 5641 6253SWIFT CODE / BIC: SUBA SK BX

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PerlaRoztocza']A wie ktoś czy przyjmują opłaty na wystawie?[/QUOTE] Na ich stronie w zakładce o płatnościach widnieje nałówek:[QUOTE]NEUHRADENÉ PRIHLÁŠKY NEBUDÚ PRIJATÉ![/QUOTE]Czyli jeśli się nie zapłaci w terminie, to odrzucają zgłoszenie. My już dziś wysłaliśmy całośc pocztą :) Także jedziemy na 100% :)

Link to comment
Share on other sites

Widzieliście, że na stronie jest podana stawka już zatwierdzonych zgłoszeń? Napisane, że będzie aktualizowana.
[URL]http://www.dogfestival.sk/index.htm[/URL]

Dokładnie tutaj:
CAC: [URL]http://www.dogfestival.sk/velka-ida-cac-obsadenie.pdf[/URL]
CACIB: [URL]http://www.dogfestival.sk/velka-ida-cacib-obsadenie.pdf[/URL]
właściciele: [URL]http://www.dogfestival.sk/Velka-ida-vystavovatelia.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

My na liście jesteśmy :) Yupiii
W tym roku jakoś tłoku w swetrach nie widzę :) ale martwić się nie będę biorę rudego i kropeczkę :)
Jeśli ktoś nie ma transportu na sobotę zapraszam, startuję z Krakowa bladym świtem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='McDzik'][B]mychaaaaa[/B] jesteście na liście? Bo my się zgłaszaliśmy wtedy co wy i nas dalej nie ma....[/QUOTE]

nas też jeszcze nie ma... naszej znajomej, która zgłaszała w tym samym czasie swoją malamutkę też na liście nie ma. Wierzę, że będziemy na koniec w ostatecznym spisie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']nas też jeszcze nie ma... naszej znajomej, która zgłaszała w tym samym czasie swoją malamutkę też na liście nie ma. Wierzę, że będziemy na koniec w ostatecznym spisie :eviltong:[/QUOTE]a to się trochę uspokoiłam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...