Jump to content
Dogomania

Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.


ihabe

Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z całego serca dziękujemy Iwonce71 za wpłate 110 zł z bazarku dla Bunieczki oraz Radusiowi za wpłate 15 zł :-)

Bunieczka cała i zdrowa, bardzo szczęśliwa używa życia ile się da, bawi sie zabawkami, pieści z innymi psiakami, szczeka i jest skora do zabawy. To cudo pies :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Bunieczko, a gdzie ten stały domek dla Ciebie ?[/QUOTE]

No właśnie, gdzie ten domek ?

[B]Iwonko,[/B] ja wiem że Ty byś każdego tymczasika natychmiast przemianowała na domownika, ale litości...!!!!
Nie pomożesz wtedy już żadnej innej biedzie no bo jak, skoro w każdym kątku po zwierzątku?:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']No właśnie, gdzie ten domek ?

[B]Iwonko,[/B] ja wiem że Ty byś każdego tymczasika natychmiast przemianowała na domownika, ale litości...!!!!
Nie pomożesz wtedy już żadnej innej biedzie no bo jak, skoro w każdym kątku po zwierzątku?:hmmmm:[/QUOTE]

no ja wiem:-) jestem do dupci tymczasowym domkiem:-) Ja je wszystkie tak bardzo kocham, a że każde jest inne to jeszcze bardziej:-) Bunia jest cudowna, ona takie daje buziaki, tak wspaniale zaczepia do zabawy i jest taka malutka:-)
Trzeba jej wykupić pakiet i zrobie tablicę :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']no ja wiem:-) jestem do dupci tymczasowym domkiem:-) Ja je wszystkie tak bardzo kocham, a że każde jest inne to jeszcze bardziej:-) Bunia jest cudowna, ona takie daje buziaki, tak wspaniale zaczepia do zabawy i jest taka malutka:-)
Trzeba jej wykupić pakiet i zrobie tablicę :-([/QUOTE]

[B]Jesteś wspaniałym tymczasowym domkiem [/B]:)
[B]Bunia pewnie myśli, że to jest właśnie Jej wymarzony stały domek.....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']no ja wiem:-) jestem do dupci tymczasowym domkiem:-) Ja je wszystkie tak bardzo kocham, a że każde jest inne to jeszcze bardziej:-) Bunia jest cudowna, ona takie daje buziaki, tak wspaniale zaczepia do zabawy i jest taka malutka:-)
Trzeba jej wykupić pakiet i zrobie tablicę :-([/QUOTE]

Kolejna cioteczka z ogromnym serduchem:)

Link to comment
Share on other sites

Bunieczka bardzo polubiła nasze łóżko:-) tak pieknie sie w nim wykłada ale niestety jak przychodzi Pańcio to musi iść do siebie, ona tak strasznie chrapie, że mąż nie wytrzymuje a poza tym powiedział, ze dwa psy dyżurne w łóżku to w zupełności dla niego wystarcza:-) sa to Colinek i scooby:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Aż się uśmiechnąłem, nasza Saruśka jak jest zmęczona to chrapie tak, że chyba cały blok słyszy:evil_lol:[/QUOTE]

wczoraj jak sobie leżałam wieczorkiem w sypialni otoczona psiakami w tym i Bunieczką to tak chrapała, ze nie mogłam sie skupić na czytaniu:-) co chwilka ją przekładałam na inną pozycję ale nic to, wreszcie przykryłam ja kołdrą i troche sie uciszyła:-) Spanie pod kołdrą całkowicie przykryta w zupełności jej nie przeszkadza:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...