Jump to content
Dogomania

Kopniaki, często brak jedzenia...takie było ich życie. Teraz proszą o pomoc.


Juldan

Recommended Posts

Wczorajszy dzień - to jeden z tych fajniejszych dni :)

Najpierw zabraliśmy Igiełkę z przytuliska, potem ruszyliśmy w podróż do Stonki :)

A tam na miejscu zastaliśmy na powitanie Dropiszonka :) jeeeej... jak on wypiękniał, nabrał masy, a jaki radosny i pełen energii :evil_lol:
Kochany, śliczny i zadbany :)

Zresztą wszystkie psiaki wpatrzone w Stonkę i TZ jak w obrazek :)
Wszystkie szczęśliwe, zadbane i zadowolone :)
Aż miło było patrzeć na te mordeczki :)

Szczególnie zafascynował nas Czesiek - cudowny psiaki :)

Śliwka - jej, gdybym mogła, zabrałabym ją ze sobą :)

Bardzo u Was miło Aniu, dziękujemy że mogliśmy sobie trochę posiedzieć, wypocząć i się zrelaksować :)
cudowne miejsce i Wy super :)

Nie dziwie się, że Dropek nie chce się do swojego domku jakoś wybrać ;)
dobrze mu u Was i tyle :)

A.... mój TZ gdzieś u Was zgubił zapleczke od obiektywu aparatu. Gdybyście czasem gdzieś znaleźli, to daj mi Aniu znać :)
Chociaż pewnie któryś z psiaków już sobie zrobił z tego gryzaka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][B]rozliczenie od 07 do 13.08.2012 r.[/B][/SIZE]

[SIZE=4]basiaaap - 200 zł

ślicznie kochana ciociu dziękujemy :loveu::loveu::loveu:[/SIZE]

[IMG]https://encrypted-tbn3.google.com/images?q=tbn:ANd9GcS2CnqZ1k078u6OQm3vJqfT3Q-c4H8HNS_kK_QPuBxzGtFetlgZxw[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Na konto Dropka wpłynęły pieniążki:

Juldan ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-Zako%C5%84czony-rozliczam"]bazarek[/URL]) - 79 zł

ślicznie dziękujemy :)

[/SIZE][IMG]https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTBBDwwaHZzn2xbe3UNVamyXtrsCBvL33Iq5MwE6WRYQ67pbb8VSg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dropcio jak na "derektora" przystało ustawia wszystkich, jak czegoś chce to przewraca oczami i robi sie taki biedny że hej, jak czegoś nie pozwalam to stroi fochy. odwraca sie do mnie tyłem i tylko rzuca spojrzenie w stylu "zobaczysz że pożałujesz" i dalej przewraca oczami. Dropik troszkę podstępny jest, tak sobie leży, leży i niby śpi, jak Tofik koło niego przebiegnie albo wskoczy na tapczan to tylko widzę jak wodzi za nim oczami i Tofik drugi raz koło niego przechodzi to on juz jest gotowy, jak taki krokodyl atakuje po cichu, i to nie tak zeby sie z Tofkiem pogryźć tylko tak żeby złapać go za tyłek albo za cokolwiek, Tofik zadziwiny co go kłapneło a ta małpa Dropek jak anioł na boczku leży i oczka zamknięte, no niewinność w czystej postaci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nio... ale o rządzeniu to bym w tym tekście raczej nie wspominała ;)[/QUOTE]

Ale to nie jest jakies strasznie negatywne, u nas jest duzo psów w domu i nakrecają sie wzajemnie, te które poszły do adopcji to w nowych domach aniołki :) Grzeczne kochane i wpatrzone w swoich opiekunów. Dropek jest naprawde fajnym chłopakiem. Te wszystkie zachowania które są u nas są spowodowane tłokiem, to wszystko jest do opanowania :) Dropcio bardzo chętnie zamieszka z innym psaikiem, bardzo lubi mojego Sosa, jak Soso czuła sie lepiej to łazili za soba krok w krok i cały czas sie całowali.

Link to comment
Share on other sites

W sprawie Dropka niestety telefon milczy, chociaż ogólnie w wakacje kilka psów i kociaka wydaliśmy do adopcji :)

przy okazji zapraszam wszystkich na mój kolejny [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231049-LETNI-BAZAREK-MISZ-MASZ-do-03-09-12-g-23-00?p=19555874#post19555874"][SIZE=4][B]LETNI BAZAREK MISZ-MASZ[/B][/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dropik dzisiaj zaczął sobie wylizywać brzuszek, sprawdziłam co on tak tam dziamie przy tym siurku a tam w pachwinie guz :( Jako że Dropik non stop leży na plecach i wystawia brzuch do głaskania nie mogłam go wcześniej nie zauważyć, musiał się pojawić wczoraj, dziwne jest to, że ma nieregularny kształt, przeraziłam się. Dzisiaj będzie wet po kotkę do sterylki to od razu mu to pokażę. Pierwszy raz sie z czyms takim spotkałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...