Jump to content
Dogomania

Kopniaki, często brak jedzenia...takie było ich życie. Teraz proszą o pomoc.


Juldan

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Akrum']tak, jutro po południu.

już pisałam, ale potem siadło dogo - paczuszka wieso już od Ciebie dotarła :)
ślicznie dziękujemy :)[/QUOTE]
o kurcze o paczuszce juz zapomnialam :), mam nadzieje ze cos sie przyda....

Link to comment
Share on other sites

Nutusia, proszę podaj mi przybliżoną cenę sterylki aborcyjnej u Twoich wetów?
bo muszę podać na wątku akcji sterylizacji, bo zgodę już mamy, tylko cenę muszę jeszcze podać dla ścisłości :)

ale fatalna pogoda dzisiaj. Pada od wczoraj.
Bardzo, bardzo się cieszę, że oba psiaki opuszczają dziś przytuliskowy kojec.

Link to comment
Share on other sites

Postaram się urobić Doktora na 200 zł. Kubraczek posterylkowy mam, więc nie trzeba doliczać. W razie czego będziemy żebrać o dopłatę, ale mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Jutro się upewnię i dam znać.
U nas też leje od wczoraj. Moje ogony zostały w domu i mam nadzieję, że jak wrócę zdążę posprzątać pobojowisko, zanim Dziewczyny przyjadą ;) Sunia to niemal klonik mojej tymczasowiczki Słomki - była u mnie tylko tydzień, bo się jedna Pani zakochała i nie było przebacz!;) Na dogo się zarejestrowała potem i jest tu z nami :)
No szkoda rozdzielać małżeństwo, ale niestety u mnie król haremu, czyli Lesio, żadnej męskiej konkurencji nie zniesie :(

Link to comment
Share on other sites

ruda już opuściła bramy przytuliska i wyruszyła w drogę do Poznania.

niestety obroża, którą jej dałam, jest za duża :roll: ale mam nadzieję, że dziewczyny dorobią dziurki, w końcu to parciana obróżka jest :)

biedny Drobcio na kilka godzin został teraz sam w kojcu...
ale około 16 stej po niego jadę z imperatorem.

Link to comment
Share on other sites

Nutusia, a możesz jeszcze podać namiary na lecznicę??
bo do zgłoszenia musi być cena i lecznica :)


Mam wieści od Penny z drogi, że mała bardzo zestresowana i bardzo się ślini.
Bidulka, pewnie się boi, że spotka ją znów coś złego...
Nie wie, że jedzie po lepsze życie.

Link to comment
Share on other sites

ruda już pewnie przekazana i zaraz wyruszy w drogę do Nutusi :)

a.. Nutusiu-odsypałam w torbę dla rudej karmę Josera Fitness, bo nie miałam w całości małej paczki, tylko wielką 15 kg.
mam nadzieję, że będzie jej smakowała. Może z jogurtem albo białym serkiem będziesz jej mieszała, gdyby nie chciała samej suchej jeść.

ja już w pracy siedzę jak na szpilkach, bo do Drobcia już mi spieszno :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']czy umieja chodzic na smyczy?
czy sa socjalne ?[/QUOTE]

Tego się pewnie niebawem dowiemy ;)

Biedna Malusia... A może się ślini, bo ma chorobę lokomocyjną? Dostała rano jeść?

Namiar na lecznicę:
[URL="http://baza-firm.com.pl/weterynaria/nowy-dw%C3%B3r-mazowiecki/lecznica-weterynaryjna-mastif/pl/124003.html"][h=2]Lecznica Weterynaryjna MASTIF[/h][/URL]
[COLOR=grey]adres:[/COLOR]
ul. Paderewskiego 26
05-100 [URL="http://www.baza-firm.com.pl/firmy/Nowy%20Dw%C3%B3r%20Mazowiecki/"]Nowy Dwór Mazowiecki[/URL]

Zabieg przeprowadzi dr Traczyk

Link to comment
Share on other sites

Dostałam sms od Penny, że ruda już przekazana i wyruszyła w dalszą podróż :)
Podczas drogi do Poznania była bardzo grzeczna. Śliniła się pewnie ze stresu, Pyrdka też miała kiedyś taką tymczasowiczkę, każda podróż samochodem powodowała u Lorki ślinotok. Z czasem było coraz lepiej.

Rano nie dostała jeść, wczoraj powiadomiłam opiekuna psiaków, by nie karmił rudej ani Drobcia.

Hm... swoją drogą, ciekawe jakie imie nadasz rudej Nutusiu :)

Zaraz Ci podeślę PW z danymi, na jakie ma być wystawiona faktura, a potem gdzie będziesz ją musiała wysłać.

Link to comment
Share on other sites

Psina w samochodzie była bardzo grzeczna. Stresowała się jazdą i przez to strasznie się śliniła, dopiero przed Poznaniem ustąpiło jej to.
Obróżka oczywiście była za duża :) , ale jakoś wykombinowałam, że dało się ją zmniejszyć i pasowała idealnie do jej chudej szyi.
Sunia jest prześliczna i taka drobniutka - na zdjęciach (jak zwykle) nie widać tego.

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Inne psy/Ruda sunia/001.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu my też mieliśmy klona naszej rudej nazwałam ją Tinką, była u mnie na tymczasie, szybko znalazła swój domek, tuż przed świętami grudniowymi.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218912-Tinka-szcze%C5%9Bciara-ju%C5%BC-w-cudownym-DS-%29[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wiem,że Ruda już u Nutusi. Czekamy na wieści.
Drobcio już po zabiegu. Usunięty ząbek i kamień. Wiek oceniony na 10- 11 lat.Właśnie wraca z Akrum i Imperatorem.Nockę spędzi u Joasi właścicielki hoteliku w domu, a rano pojedzie do hoteliku. Więcej napisze Aga jak wróci do domu.

Link to comment
Share on other sites

Oprócz tego co napisała Pyrdka to Drobek ma powiększone serducho i lekką arytmię, ale póki co trzeba go obserwować, skóra która była bardzo brzydka na szczęście okazała się być taka przez alergie, mały ma jeszcze suche oko i stwardnienie rogówki. Kręgosłup jak na jego wiek w bardzo dobrej kondycji, dzisiaj chodził elegancko
Był bardzo dzielny, pomimo zastrzyków i innych badań pchał się do wszystkich na kolana, a najbardziej do Pani doktor która go tak maltretowała :D

Jak coś pominąłem to Akrum dopisze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...