Jump to content
Dogomania

Czarny Masaj w NOWYM DOMU!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='AtaO']Masajku, Ty łobuzie, co ja tu czytam....tyle strachu Ciocia się najadła....nieładnie:nono:[/QUOTE]

Masajek potrzebuje dużo ruchu, nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że mógłby uprawiać freesbie (jakkolwiek się to pisze:))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Avilia']Asiu wrzuć tu zdjęcia Masajka,te które dodałaś na FB-są super:)[/QUOTE] postaram się, ale nie umiem tego robić, to z kokardką nie wiem jak, ale udało mi się tu umieścić; wiem, że poszłam na skróty, bo na fb łatwo zdjęcia się zamieszcza, ale będę próbować, może dzięki temu się nauczę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']
ładne zdjęcia chętnie zobaczymy - do ogłoszeń wrzucimy ;)[/QUOTE]

no właśnie trudno Mu zrobić ładne zdjęcia, a szczególnie jak jestem sama, bo On jest żywym sreberkiem, i co śmieszne, ucieka przed aparatem, jak ma jakąś fajną minkę, pozycję, i ja albo mój mąż próbujemy mu cyknąć fotkę (mimo, że mamy aparat w gotowości, ale zawsze jak ustawia ostrość to jakiś dźwięk wydaje), już Masjunia, się chowa, albo zarzuci uszka do przodu, a najczęściej się odwraca; ale mamy kolegę, który robi ładne zdjęcia, i jesteśmy wstępnie umówieni, żeby się spotkać na sesję z Masajem, tylko musimy terminy dograć;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']a Masajek na 20 - go lipca jest umówiony na kaaaaaaaastrację;[/QUOTE]
Ojej to będzie Masajek - Bezjajek;)
Wstydziłabym się, takie głupoty wypisywać:oops::oops::oops::oops:
Ale się zrymowało:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Asiu nie mogłam wczoraj odebrać telefonu.Coś się stało?Jak Masajek?[/QUOTE]
dzwoniłam, choć wiem, że Ty w każdej chwili możesz być nie dostępna, ale spanikowałam, dzwonił jakiś buc niby w sprawie adopcji Masaja, nie wiem skąd miał mój nr, upierał się, że z wrocławskiej gazety, że niby przy fundacji, a ja nigdy nie podawałam do siebie nr tel., ponieważ nie umiem przeprowadzać takich rozmów, a poza tym nie ogłaszałam żadnego psa w gazecie na wrocław, a już na pewno nic nie mam wspólnego z fundacją. Koniec końców z Lobarią udało nam się pana wyczuć, krętacz jakiś, mam nadzieję, że nikt mu żadnego psa nie wyda, choć to pewnie moje czcze marzenia. Najbardziej niepokoi mnie ten nr tel. skąd go wziął????
A Masajunia, jak wybiegany to grzeczny, jak nie to Go roznosi, wskakuje na Vinciego niby do uszu, a tak naprawdę, chyba chce Go zdominować, i może Mu się wydaje, że Mu się uda:) ale nic bardziej mylnego. Jak zostaje sam, to ujada, a tak głośno, że jak idę z drugiej strony bloku to słyszę, z tym, że muszę przyzwyczajać Go do zostawania samemu, bo choć bym chciała, to rzadko zdarza się dom, gdzie cały czas ktoś w nim jest. Jak wróciłam dziś, to Pani sprzątająca, już z daleka mówi, że piesio się uspokoił:) Cóż jeszcze mogę powiedzieć, Masaj świetnie podróżuje samochodem, często z nim jeżdżę i nic Mu się nie dzieje (kiedyś miałam sunie i miała chorobę lokomocyjną). W przyszłym tygodniu chcę się umówić na tę sesję, żeby Mu ładne zdjęcia porobić. Jak mi się uda to powrzucam tu jakieś zdjęcia te co są na fb, ale nie obiecuję, muszę znów znaleźć dobrą instrukcję.

Link to comment
Share on other sites

Masajek :))))))))))))))))))))))))) Jakiś Ty śliczny :)))))))))))))))

Do twarzy Ci na panelach :cool3:

Na Czarnych Kwiatkach nie trzeba podawać nazwiska, podaje się sam numer, nie cały (ochrona danych osobowych) i opisuje sytuację - przede wszystkim skąd był gościu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...