Jump to content
Dogomania

Szczeniaczek mastino ma dom !!!


Inez de Villaro

Recommended Posts

  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem , czemu nie mogłam tutaj dziś wejść z zapisanego na kompie linka...weszłam przez FB, odpowiem na pytania

Pies będzie wydany po kastracji, gdyż nie ufamy nikomu w sprawie kastracji, nawet po zapisaniu tego w umowie- Aniu - patrz historia Lita (pan miał go wykastrować po zabraniu od nas ze schronu i do dzis tego nie zrobił) mimo próśb, pies miał u pana dobrze, więc nie zabieralismy, a czas mijał, mijał, mijał i nic.
Zdarzały sie juz takie sytuacja, nawet po podpisaniu umowy.
Pies pójdzie więc po zabiegu i kropka. Tym bardziej że jest papierowy i ładny...:)
I troche wieści z dt.
Trwa leczenie Leosia, kąpiele powodują , że skóra nie jest już bardzo zaogniona- raczej różowa, ale jeszcze nie blada.
Leoś uczy się życia w stadzie, uczy sie komend i posłuszeństwa. Próbuje wchodzic na głowę Pańciostwu, ale sie nie dają.
Ola mówi, że jest bardzo pojętny i szybko się uczy, ale raczej słucha stanowczego głosu, jednak na pewno nie zbyt stanowczego, bo wtedy sie obraża. Więcej mozna wyegzekewować od niego spokojem niż nerwami.
Ładnie zostaje w domu i śpi wtedy jak zabity, nie niszczy, trochę zawyje i idzie spać.
Jest ciekawy świata, ale stróż z niego żaden...")

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Nie wiem , czemu nie mogłam tutaj dziś wejść z zapisanego na kompie linka...weszłam przez FB,
I troche wieści z dt.
Trwa leczenie Leosia, kąpiele powodują , że skóra nie jest już bardzo zaogniona- raczej różowa, ale jeszcze nie blada.
Leoś uczy się życia w stadzie, uczy sie komend i posłuszeństwa. Próbuje wchodzic na głowę Pańciostwu, ale sie nie dają.
Ola mówi, że jest bardzo pojętny i szybko się uczy, ale raczej słucha stanowczego głosu, jednak na pewno nie zbyt stanowczego, bo wtedy sie obraża. Więcej mozna wyegzekewować od niego spokojem niż nerwami.
Ładnie zostaje w domu i śpi wtedy jak zabity, nie niszczy, trochę zawyje i idzie spać.
Jest ciekawy świata, ale stróż z niego żaden...")[/QUOTE]

Ja też dziś miałam problem z wejściem na forum ale za to jak już udało mi się wejść to byłam mile zaskoczona bo wielkość forum dostosowuje się do telefonu :) dla mnie bomba ;)
Cieszę się, że Maluszek ma się lepiej każdego dnia... ja się w nim zakochałam w ciągu paru godzin podróży z nim do Bydgoszczy ... i strasznie za brzdącem tęsknię :loveu: więc zawsze z niecierpliwością czekam na każdą wieść od Oli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...