Jump to content
Dogomania

Corso - zbieramy na karmę, weta i szukamy domu :)


Maciek777

Recommended Posts

[quote name='Montana']Nie rozumiem dlaczego faktury nie są opłacane,skoro psiaki gorzyckie przejęło Happy Garden...[/QUOTE]
Myślałem, że po ich przejęciu, Maja i Corso będą właśnie bezpieczniejsze, a tu niespodzianka:-(

[quote name='Montana']Osobiście mogę jedynie na tyle wspomóc,że opłacę sterylkę Mai ale dopiero w lutym.Corsiakowi opłacę szczepienie.[/QUOTE]
Co one by bez Ciebie zrobiły?:) Życie im ratujesz!
Mówisz o szczepieniu na samą wściekliznę czy na wszystko?
One były jakoś tak szczepione w lutym / marcu...

[quote name='gosiaczek1984']witaj Maćku opiekunie mojego Bambu,podaj jakis nr konta wpłacę 100zł[/QUOTE]
W zasadzie nie wiem kto jest osobą decyzyjną w ich sprawie. Nie wiem czy mam uprawnienia by to pisać, ale DZIĘKUJĘ BAAARDZO:)
Za chwilę wyślę do Ciebie PW z danymi.
Ja chciałem tu pytać czy ktoś się nie złoży ze mną na karmę i chyba już nie muszę pytać:) Od siebie dołożę ok 40 zł i będzie na 15 kg worek karmy Markus Muhle, który wystarczy Corsu (Corsowi?:) ) na 2 miesiące. Zgadzasz się? Mam nadzieję, że fundacja coś za nich wpłaci i będą dalej mogły mieszkać. Nie wiem co tu myśleć:shake:
Maję zaopatrzę też na 2 miesiące w tę samą karmę, ale to już z moich zapasów.

W połowie tygodnia napiszę nowe teksty do ogłoszeń dla Mai i Corsa. Wie może ktoś czy jest gdzieś organizowany bazarek ogłoszeniowy? Może ktoś tego Corsiaka wreszcie dostrzeże bo jak na razie był tylko jeden telefon i to w dodatku nieciekawy:shake:

PS: Tak tu piszemy o Mai, a nie wszyscy wiedzą co to za Maja:) Link:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224891-Maja-zbieramy-na-sterylkę-)[/URL]
Muszę jeszcze odświeżyć nieco jej wątek, ale to już po sterylce, która będzie w środę o 9:00:)

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Myślałem, że po ich przejęciu, Maja i Corso będą właśnie bezpieczniejsze, a tu niespodzianka:-(


Co one by bez Ciebie zrobiły?:) Życie im ratujesz!
Mówisz o szczepieniu na samą wściekliznę czy na wszystko?
One były jakoś tak szczepione w lutym / marcu...


W zasadzie nie wiem kto jest osobą decyzyjną w ich sprawie. Nie wiem czy mam uprawnienia by to pisać, ale DZIĘKUJĘ BAAARDZO:)
Za chwilę wyślę do Ciebie PW z danymi.
Ja chciałem tu pytać czy ktoś się nie złoży ze mną na karmę i chyba już nie muszę pytać:) Od siebie dołożę ok 40 zł i będzie na 15 kg worek karmy Markus Muhle, który wystarczy Corsu (Corsowi?:) ) na 2 miesiące. Zgadzasz się? Mam nadzieję, że fundacja coś za nich wpłaci i będą dalej mogły mieszkać. Nie wiem co tu myśleć:shake:
Maję zaopatrzę też na 2 miesiące w tę samą karmę, ale to już z moich zapasów.

W połowie tygodnia napiszę nowe teksty do ogłoszeń dla Mai i Corsa. Wie może ktoś czy jest gdzieś organizowany bazarek ogłoszeniowy? Może ktoś tego Corsiaka wreszcie dostrzeże bo jak na razie był tylko jeden telefon i to w dodatku nieciekawy:shake:

PS: Tak tu piszemy o Mai, a nie wszyscy wiedzą co to za Maja:) Link:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224891-Maja-zbieramy-na-sterylkę-)[/URL]
Muszę jeszcze odświeżyć nieco jej wątek, ale to już po sterylce, która będzie w środę o 9:00:)[/QUOTE]

Pewnie,że się zgadzam,kasę już przelałam,kup karmę ,żeby miał niniek co jeść,pisz na bieżąco co u niego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Pewnie,że się zgadzam,kasę już przelałam,kup karmę ,żeby miał niniek co jeść,pisz na bieżąco co u niego[/QUOTE]
Teraz tylko czekać aż znajdą się na kącie:)
Pisać będę, a właściwie to teraz kolej na nowe zdjęcie. Pewnie pojutrze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']witaj Maćku opiekunie mojego Bambu,podaj jakis nr konta wpłacę 100zł[/QUOTE]
Pieniądze dotarły! Jeszcze raz bardzo dziękuję:)

Już oficjalnie wiadomo, że dług za hotelowanie Corsa i Mai został dzisiaj spłacony przez opiekującą się nimi Fundację Happy Garden:)
Teraz tylko szybko znaleźć domy i gotowe;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Pieniądze dotarły! Jeszcze raz bardzo dziękuję:)

Już oficjalnie wiadomo, że dług za hotelowanie Corsa i Mai został dzisiaj spłacony przez opiekującą się nimi Fundację Happy Garden:)
Teraz tylko szybko znaleźć domy i gotowe;)[/QUOTE]

Super wiadomość ,trzymam kciuki,żeby szybko pieski znalazły kochające domki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...