Jump to content
Dogomania

Corso - zbieramy na karmę, weta i szukamy domu :)


Maciek777

Recommended Posts

[quote name='Maciek777']Czy ktoś (zwłaszcza Montana i Prunia) się orientuje czy Corso miał zszywany brzuch zanim trafił do hotelu?
W niedziele się okazało, że wyszły mu jakieś czerwone ślady - jakby coś się babrało po założeniu szwów - tak to mniej więcej wygląda.
W każdym razie weterynarz go widział i przepisał maść.[/QUOTE]

o kurcze ja też nic nie widziałam , bawił się z moją suczką , wywracał , ale śladów po jakiejś interwencji chirurgicznej nie zauważyłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Montana']Nic nie wiem na ten temat.Przy mnie nie kładł się do góry brzuchem,także nawet bym nie zauważyła.Pozdrawiam.[/QUOTE]

[quote name='piescofajnyjest']oj Corso, Corso.....co to sie znowu przypaletalo????????????/[/QUOTE]

[quote name='prunia']o kurcze ja też nic nie widziałam , bawił się z moją suczką , wywracał , ale śladów po jakiejś interwencji chirurgicznej nie zauważyłam[/QUOTE]
U nas często się odwraca do góry łapami, a wiemy o tym od niedzieli. Maść średnio pomaga - może potrzebuje jeszcze trochę czasu... Jednak czy Corso się tym przejmuje?:)

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img407/9733/dsc0182cc.jpg[/IMG] [/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...