Jump to content
Dogomania

Szczeniaczki marnują się w schronisku! Wszystkie już szczęśliwe w nowych domach!


Basieńka1997

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jhet']I jak tam maluszki? Wszystkie już mają zaklepane domki?? :)[/QUOTE]

Wszystkie szczeniaczki są już wstępnie zarezerwowane. :) Z tego co się dokładnie orientuję jeden z psiaków jedzie na 100%, u drugiego ma być przeprowadzona wizyta PA, a dwa pozostałe są tylko zaklepane i nie wiadomo do końca co z tego wyjdzie.. ale rodziny podobno bardzo fajne i pozostaje tylko mocno trzymać kciuki za maluszki! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basieńka1997']Wszystkie szczeniaczki są już wstępnie zarezerwowane. :) Z tego co się dokładnie orientuję jeden z psiaków jedzie na 100%, u drugiego ma być przeprowadzona wizyta PA, a dwa pozostałe są tylko zaklepane i nie wiadomo do końca co z tego wyjdzie.. ale rodziny podobno bardzo fajne i pozostaje tylko mocno trzymać kciuki za maluszki! ;)[/QUOTE]

Trzymam kciuki za maluchy!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figanna']super wieści!! a skąd te osoby ?[/QUOTE]

Pierwsi Państwo mieszkają w Kunowie- wioseczce oddalonej o niecały kilometr od naszego schroniska, drudzy są ode mnie i mieszkają w Przeźmierowie pod Poznaniem. Niestety nie wiem skąd są pozostali chętni.. :( Ale wszystkiego dopytam się w piątek w schronisku. :)

Link to comment
Share on other sites

Mam dla Was straszną wiadomość.. Dwa szczeniaczki odeszły za TM.. :( Ich organizm nie poradził sobie z chorobą, która zaczęła się tak niewinnie.. Psiaków nie udało się uratować.. Jeden z nich odszedł sam, drugi został uśpiony.. Pan weterynarz nie chciał mu dokładać cierpienia, ponieważ wiedział, że psiak sobie nie poradzi.. Został tylko jeden piesek i jedna sunia.. One na szczęście są zdrowe..

Link to comment
Share on other sites

o rany, ale szkoda... Biedne maluchy... :(:(:( Ale tak niestety często jest w schroniskach, szkoda, że nie można było zabrać psiaczków wcześniej do jakichś lepszych warunków... Maleństwa :( A te dwa maluchy co zostały, to kiedy do domów jadą? Już chyba po kwarantannie jest..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jhet']o rany, ale szkoda... Biedne maluchy... :(:(:( Ale tak niestety często jest w schroniskach, szkoda, że nie można było zabrać psiaczków wcześniej do jakichś lepszych warunków... Maleństwa :( A te dwa maluchy co zostały, to kiedy do domów jadą? Już chyba po kwarantannie jest..?[/QUOTE]

Tak, w sobotę minęła kwarantanna, ale psiaki do wtorku muszą być jeszcze w schronisku. Biorą jeszcze profilaktyczne szczepienia.
Sama nie wiem skąd się to paskudne chorubsko wzięło.. W naszym schronisku nie ma aż tak strasznych warunków.. Szczeniaczki przebywały w budynku w szczeniakarani ze swobodnym wyjściem na wybieg na dworze.. W porównaniu ze starym schroniskiem mają prawdziwe luksusy.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kocurek']Przybylam i do maluchow....Bardzo mi przykro:(
A domek zrezygnowal?[/QUOTE]

Niestety.. :( Państwo zrezygnowali godzinę przed wizytą PA.. W niedzielę natomiast odezwała się do mnie inna Pani w sprawie szczeniaczka. Podesłałam jej ankietę i na razie czekam na odpowiedź. Miejmy nadzieję, ze tym razem maluszkowi się poszczęści. :)

Link to comment
Share on other sites

Takie słodkie maluchy,naprawdę szkoda:-(.Dawno tu nie zaglądałem.Takie słodkie czarne puszki:shake:
Żeby ten ostatni szczeniaczek miał szczęście,trzymam kciuki:shake:
[QUOTE]Dwa bezimienne szczeniaczki
[*]- biegajcie szczęśliwe za TM..[/QUOTE]-teraz wiem skąd ten podpis,bo banerek nie działa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...