Jump to content
Dogomania

XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Szczecin - 23-24.06.2012


FredziaFredzia

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='FredziaFredzia']Samojedów - 11, buldożków - 40. :evil_lol:[/QUOTE]

Im większa konkurencja tym większa radość z wygranej:)



Idę jako widz na tę wystawę, mam pytanie: jak długo trwają zazwyczaj? I o której najlepiej się już pojawić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Im większa konkurencja tym większa radość z wygranej:)



Idę jako widz na tę wystawę, mam pytanie: jak długo trwają zazwyczaj? I o której najlepiej się już pojawić?[/QUOTE]
Zależy na która rasę idziesz i na którym ringu.... Ale ogólnie od 10 sie zacyzna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Zależy na która rasę idziesz i na którym ringu.... Ale ogólnie od 10 sie zacyzna[/QUOTE]


Dzięki za odpowiedź.
Jak/gdzie sprawdzić która rasa będzie pokazywana o danej godzinie?
Czyli na różnych ringach są różne rasy? A jeśli jakiś wystawca ma kilka piesków różnych ras to co wtedy?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']
Jak/gdzie sprawdzić która rasa będzie pokazywana o danej godzinie?
Czyli na różnych ringach są różne rasy? A jeśli jakiś wystawca ma kilka piesków różnych ras to co wtedy?;)[/QUOTE]

W katalogu możesz to sprawdzić - jeśli nie chcesz kupować można podejść do któregoś z wystawców i spytać czy możesz spojrzeć. Tak, na różnych masz różne, ale i na jednym kiedy skończy się jedna rasa wchodzi druga.
Jeżeli ma kilka różnych ras to musi kombinować, chyba że akurat ma inne godziny albo w innych dniach. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patiti']Plan sędziowania
[URL]http://www.szczecin.zkwp.pl/2012_Szczecin_plan.pdf[/URL]
Wykaz wystawców
[URL]http://www.szczecin.zkwp.pl/2012_Szczecin_wykaz.pdf[/URL] :p[/QUOTE]

[quote name='FredziaFredzia']W katalogu możesz to sprawdzić - jeśli nie chcesz kupować można podejść do któregoś z wystawców i spytać czy możesz spojrzeć. Tak, na różnych masz różne, ale i na jednym kiedy skończy się jedna rasa wchodzi druga.
Jeżeli ma kilka różnych ras to musi kombinować, chyba że akurat ma inne godziny albo w innych dniach. ;)[/QUOTE]
Patiti wkleila coś na początek.....;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Patiti

Mnie będzie łatwo poznać po jedynym seterze w sobotę, a w niedziele mhhh...po turkusowo-niebieskim ubrraniu xD:cool1:
Jestem tylko ciekawa jaka pogoda nas przywita w Szczecinie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']poszukuję noclegu w okolicach szczecina 3 osoby i 5 psów

pomoże ktoś ?? od piątku do niedzieli[/QUOTE]
[url]http://meteor-turystyka.pl/noclegi,hostele,szczecin,60.html[/url]
[url]http://www.arbet.szczecin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=54&Itemid=47[/url]

Link to comment
Share on other sites

Hihi my też będziemy pierwszy raz. Tollerów-4 klasa baby-1(my). W rasie w klasie nikt nie będzie lepszy od nas:evil_lol:.
Ktoś mi powie, łatwo znaleźć ringi? Czy każdy wystawca dostaje katalog( bo na tym rogu mam taki krzyżyk). Ja wiem że głupie pytania ale ja kompletnie nic nie wiem.
Omry może się nawet wreszcie spotkamy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']My też będziemy jako widzowie i raczej z psami-widzami :)
Jak tam opłaty za wejście dla widzów stoją? Bo ja nie pamiętam, a rok temu nie byłam z psami.[/QUOTE]

Wydaje mi się, że chyba 10 zł w tamtym roku było wejście.

[quote name='dance_macabre']Hihi my też będziemy pierwszy raz. Tollerów-4 klasa baby-1(my). W rasie w klasie nikt nie będzie lepszy od nas:evil_lol:.
Ktoś mi powie, łatwo znaleźć ringi? Czy każdy wystawca dostaje katalog( bo na tym rogu mam taki krzyżyk). Ja wiem że głupie pytania ale ja kompletnie nic nie wiem.
Omry może się nawet wreszcie spotkamy;)[/QUOTE]

Łatwo znaleźć, każdy jest opisany. Nie masz napisane katalog w rogu? Chyba przy klasie baby nie dostaje się... Ale można kupić. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Wydaje mi się, że chyba 10 zł w tamtym roku było wejście.



Łatwo znaleźć, każdy jest opisany. Nie masz napisane katalog w rogu? Chyba przy klasie baby nie dostaje się... Ale można kupić. ;)[/QUOTE]
no właśnie mam napisane, jest zaznaczone że można oderwać i na napisie "katalog" duży czarny krzyżyk. Trudno trzeba będzie kupić. Wiesz może po ile ok. chodzi?
I tak z ciekawości wstęp wolny jest tylko dnia kiedy pies jest wystawiany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dance_macabre']no właśnie mam napisane, jest zaznaczone że można oderwać i na napisie "katalog" duży czarny krzyżyk. Trudno trzeba będzie kupić. Wiesz może po ile ok. chodzi?
I tak z ciekawości wstęp wolny jest tylko dnia kiedy pies jest wystawiany?[/QUOTE]

Nie wiem, zazwyczaj miałam katalog, raz tylko właśnie w baby nie dostałam i nie kupiłam. Tak, wstęp wolny masz wtedy kiedy wystawiasz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']My też będziemy jako widzowie i raczej z psami-widzami :)
Jak tam opłaty za wejście dla widzów stoją? Bo ja nie pamiętam, a rok temu nie byłam z psami.[/QUOTE] w zeszłym roku były po 9 zł ale nie pamietam czy normalne czy ulgowe ;) bo mam jeden egzemplarz ale bez opisu :)

[quote name='dance_macabre']Hihi my też będziemy pierwszy raz. Tollerów-4 klasa baby-1(my). W rasie w klasie nikt nie będzie lepszy od nas:evil_lol:.
Ktoś mi powie, łatwo znaleźć ringi? Czy każdy wystawca dostaje katalog( bo na tym rogu mam taki krzyżyk). Ja wiem że głupie pytania ale ja kompletnie nic nie wiem.
Omry może się nawet wreszcie spotkamy;)[/QUOTE]
Bodajże masz katalog za free, jeśli wystawiasz psa. Jeśli wystawiasz wiecej to i tak jeden katalog ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...