Jump to content
Dogomania

XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Szczecin - 23-24.06.2012


FredziaFredzia

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzisiaj też właściwe pogoda ok - chwilkę popadało ale niegroźnie. Fajnie ringi poza stadionem były zrobione - przynajmniej z dogowego punktu widzenia ;)
Minus dla organizatorów za brak jakiegokolwiek oznaczenia dojazdu na wystawę. Ja ze Szczecina nawet też ze zdziwieniem na zamkniętą Wojska Polskiego się nadziałam, a co mieli powiedzieć przyjezdni jadący z nawigacją.... przebudowa nitki wjazdowej, zamknięta Brama Portowa, zamknięta Wojska Polskiego.... nieładnie nieładnie. Nie wiem czy to nie z tego powodu oceny na naszym ringu zaczęły się mocno po 10:30

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']dzisiaj też właściwe pogoda ok - chwilkę popadało ale niegroźnie. Fajnie ringi poza stadionem były zrobione - przynajmniej z dogowego punktu widzenia ;)
Minus dla organizatorów za brak jakiegokolwiek oznaczenia dojazdu na wystawę. Ja ze Szczecina nawet też ze zdziwieniem na zamkniętą Wojska Polskiego się nadziałam, a co mieli powiedzieć przyjezdni jadący z nawigacją.... przebudowa nitki wjazdowej, zamknięta Brama Portowa, zamknięta Wojska Polskiego.... nieładnie nieładnie. Nie wiem czy to nie z tego powodu oceny na naszym ringu zaczęły się mocno po 10:30[/QUOTE]

Zgadzam się! My wczoraj jechaliśmy na wystawę półtorej godziny prawie. Nic nie oznakowane, nawet mieszkańcy Szczecina nie potrafili nam nic konkretnego powiedzieć w sumie.. Wpadliśmy na wystawę koło 11, jakoś się udało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dance_macabre']Nawet autobus kursuje w jedną stronę i to nie z centrum.[/QUOTE]
wow a który niby? :) bo nie kojarzę,żeby tak w Szczecinie było :D wiem tylko,że 80 nie staje na żądanie pod Arkonką w 1 stronę i trzeba pójść kawałek dalej...

[B]tu_ania_tu[/B] na którym odcinku Wojska Polskiego jest zamknięta?

odnośnie błądzenia w Szczecinie to wydaje mi się,że ZK powinno dołączyć mapkę z dojazdem dla wystawców :roll: ja akurat nie miałam z tym problemu,bo mniej więcej wiem gdzie są aktualnie remonty,ale sporo osób błądziło :roll:

Poza tym to mam wrażenie,że jakoś wszyscy szybko się zmywali z tegorocznej wystawy ;) chyba sędziowie szybko oceniali :) ale dobrze,że w końcu zadbano o teren za stadionem :)


[B]wie ktoś jakie rasy na pudle w konkursie Best in Show?[/B]bo musiałam Siostrę na dworzec odwieźć i niestety,ale nie mogłyśmy zostać do końca.

Edited by Marta666
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666']wow a który niby? :) bo nie kojarzę,żeby tak w Szczecinie było :D wiem tylko,że 80 nie staje na żądanie pod Arkonką w 1 stronę i trzeba pójść kawałek dalej...

[/QUOTE]
To może jednak nie. Ale jak czytałam rozkład na internecie to tak zrozumiałam. Rodowita szczeciniannka, choć przyznaje autobusowe wyprawy to nie w tą stronę odbywam.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mEiGIgFaUIA/T-ifF5mlldI/AAAAAAAABQ0/SQf2Vavc8n8/s640/IMG_0050%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG]


A tego psiaka znam! :) To american bully sprowadzony ze Stanów, poznaliśmy go nad jeziorkiem kiedyś :) Cudo, nie pies :) ale nie widziałam go w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...