Jump to content
Dogomania

XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) 5-6.05.2012 ŁÓDŹ


izabela.szczepaniak

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przede wszystkim, oby nie padało. Ja mam tak przykre doświadczenie z deszczem podczas wystawy 2 albo 3 lata temu w Łodzi, że nawet nie chcę mysleć o tym...
Padał deszcze od rana. Trawa śliska.... Ja się tak nieszczęśliwie przewróciłam, że na pół roku bylam wyeliminowana z biegania, bo.... nastąpiło pęknięcie rzepki kolanowej. Ból jak jasna ch...a, kupa forsy wydana na leczenie w prywatnych przychodniach, bo w rejonie4 to najwczesniej pani w rejestracji mogła mnie zapisać na... listopad (a zdarzenie miało miejsce w maju!).... Kolano juz nigdy nie bedzie takie samo, zdrowe i bez bólu. Trzeba było nauczyc się z tym zyc i....polubic ból;)

Tak więc Wszystkim zyczę.... pogody!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

będę z moim burkiem jako widz i fotoamator na agi.
tez zycze powidzenia i ladnej pogody. jesli bedzie padalo to w sytuacji dramatycznej polecam mejsce kolo toalet i slepu. jest tam miejsce zeby w razie czego sie schowac i wysuszyc psy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']Czy ktoś mógłby doradzić jak najprościej dojechać ze stadionu na dworzec Łódź Widzew ?:p[/QUOTE]

rozumiem ze komunikacja miejscka?
jesli tak to najlepiej najpierw autobusem 87 a pozniej przesiasc sie w 85 zaraz wklejee link do do mapki

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']rozumiem ze komunikacja miejscka?
jesli tak to najlepiej najpierw autobusem 87 a pozniej przesiasc sie w 85 zaraz wklejee link do do mapki[/QUOTE]
Tak,komunikacja miejska.
Bede wdzięczna za mapkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']Tak,komunikacja miejska.
Bede wdzięczna za mapkę :)[/QUOTE]

proszę
[U][url]http://maps.google.com/maps?saddr=Stadion+Start&daddr=Dworzec+Łódź+Widzew+(0358)&ttype=now&sll=51.762528%2C19.454727&lci=transit&f=d&dirflg=r&search=Szukaj+połączeń[/url][/U]

lub
[URL="http://maps.google.com/maps?saddr=Stadion+Start&daddr=Dworzec+Łódź+Widzew+(0358)&ttype=now&sll=51.762528%2C19.454727&lci=transit&f=d&dirflg=r&search=Szukaj+połączeń"]http://maps.google.com/maps?saddr=Stadion+Start&daddr=Dworzec+Łódź+Widzew+(0358)&ttype=now&sll=51.762528%2C19.454727&lci=transit&f=d&dirflg=r&search=Szukaj+połączeń[/URL]

po lewej stronie możesz zobaczyć inne możliwości,m zależy też o której godzinie będziesz jechać i kiedy wszystko możesz sobie w ustawieniach zmienić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...