Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=darkorange]Ja też będę w sobotę w Katowicach:d[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A co do płatności to było 10 zł./dobę za osobę[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]pies bezpłatnie[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Mam wiadomosc od Payooka (ma problemy z zalogowaniem sie) otoz podejmie sie organizacji zlotu lecz musi dowiedziec paru rzeczy zanim przystapi do organizacji;)[/quote]


[COLOR=DarkGreen][B]No zanim pay sie pojawi i dowie sie paru rzeczy pewnie minie sporo czasu. Tak wiec niech sie nie spieszy:cool1:
W między czasie zapytałam pewna osobe, czy w razie braku organizatora podejmie sie tej sprawy. Osoba mi odpowiedziała i jest chetna.
Tak więc Efra podjęłą sie organizacji. Na dniach ma dzownic do ośrodka i pytac o rezerwacje.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Podoba mi sie bardzo projekt koszulki;) ;)

Komar a Ty w tym roku jedziesz powchodzic do dziurek??:evil_lol: :evil_lol:[/quote]

No mnie niestety nbie ma na liscie osob bedacych na zlocie i sie niestety nie pojawie w tym roku:( ale nie placzcie tak bardzo bo powodz bedzie:diabloti:

no chyba że spadnie meteoryt na norwegie to pojade:D o ile Morsko przetrwa po upadku meteorytu;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też chciałabym sie zapisać ja będę miała jednego lub 2 psy, własnie nie wiem jeszcze... ale to chyba nie ma znaczenia ile psów wezme? tzn. czy jednego czy 2?? jśli ma to poźniej powiem dokładnie ile ich będzie jak coś. hmmmm jeśli okaże się, ze Marta pojedzie z tz'em to ja sobie skombinuje 2 osobowy namiot dla mnie i Cerbera. Jeśli jednak pojadę z Martą to ona mi uzyczy kawałek swojego namiotu.

Link to comment
Share on other sites

No weź wogóle mam nerwy bo jakiś "życzliwy" na mnie kabluje! Ale jak się dowiem kto to to go zniszcze i ubarwię jego nudne życie :D
Matinka-z babcią na zlot:D:D:D
Uprzedzam lojalnie bede uchlewał się do nie przytomności wymiotował itp. Babcia bedzie zachwycona :D

Link to comment
Share on other sites

ja też, ja też sie nie mogę doczekać spotkania:multi: :multi: :multi: to będzie pierwsza taka większa balanga i zarazem wypad w ciągu tego roku. Mam nadzieję, ze będzie udany....


[quote name='bigos']Projekt koszulki:cool3:

Co Wy na to kochani?

[IMG]http://img372.imageshack.us/img372/3333/dogomaniazlotmilosnikowxc3.png[/IMG]


i nick na ramieniu;

[IMG]http://img379.imageshack.us/img379/5332/nicknaramieprzykladsd2.th.png[/IMG][/quote]

nie no projekt jest cool nic dodać nic ująć... sama bym lepiej nie wymyśliła :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...