Jump to content
Dogomania

Blind- niewidomy, chudziutki, porzucony ...


dexterka

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Igiełka']melduje się u bidaka :-(

patrzę na zdjęcia i popieram ten psiak nie wygląda na 10 lat no maksymalnie 6

z tymczasem nie mogę pomóc ale z całych sił trzymam kciuki by znalazło się dobre i bezpieczne dla niego miejsce[/QUOTE]

Z daleka od schroniskowych krat...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nat - Mare']Ja się przypominam, potrzebny bazarek? :)[/QUOTE]

Jeśli masz czas to byłabym wdzięczna:)
Póki nie znajdziemy dla niego miejsca , pieniążki można przeznaczyć na badania i odkładać na hotelik:)

A może potrafisz zrobić też baner?

Link to comment
Share on other sites

ok, nie wiem jakie sa wasze zapatrywania na hotele, ale jest jeden naprawde tani hotel u emiś; nasz kanis do niego nie pojechal, wiec moze blind by mogl? moze warto? ten hotel kosztuje 10 zlotych za dzien, plus karma; emiś jest technikiem weterynaryjnym, opatrzyly jej sie wszelkie choroby, wozi psy do lekarza, podaje leki i kroplowki; rozwazcie te mozliwosc; psow u niej jest malo, teren duzy, czesc psow mieszka w domu; hotel nazywa sie raszka, jest blosko was (kolo katowic) i ma watek na dogo;
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28k.-Katowic%29"]http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28k.-Katowic%29[/URL]
nie umiem pomoc inaczej, a ewelinaaa wyslala mi zaproszenie wiec sobie pozwolilam na te sugestie;

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

To i ja się przypomnę, bo mój post chyba zaginął w tym natłoku innych wypowiedzi ;)
[quote name='kamilka91']Jaki jest jego stosunek do innych psów?
Czy jest zaszczepiony, wykastrowany?[/QUOTE]
Muszę to wiedzieć, jeżeli mam szukać mu DT, a tutaj nigdzie nie mogę znaleźć tych informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']To i ja się przypomnę, bo mój post chyba zaginął w tym natłoku innych wypowiedzi ;)

Muszę to wiedzieć, jeżeli mam szukać mu DT, a tutaj nigdzie nie mogę znaleźć tych informacji.[/QUOTE]

o wszystko się dopytam osoby, która zna psa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']ok, nie wiem jakie sa wasze zapatrywania na hotele, ale jest jeden naprawde tani hotel u emiś; nasz kanis do niego nie pojechal, wiec moze blind by mogl? moze warto? ten hotel kosztuje 10 zlotych za dzien, plus karma; emiś jest technikiem weterynaryjnym, opatrzyly jej sie wszelkie choroby, wozi psy do lekarza, podaje leki i kroplowki; rozwazcie te mozliwosc; psow u niej jest malo, teren duzy, czesc psow mieszka w domu; hotel nazywa sie raszka, jest blosko was (kolo katowic) i ma watek na dogo;
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28k.-Katowic%29"]http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28k.-Katowic%29[/URL]
nie umiem pomoc inaczej, a ewelinaaa wyslala mi zaproszenie wiec sobie pozwolilam na te sugestie;[/QUOTE]

bardzo dziękujemy za propozycję:) już odwiedzam wątek tego hoteliku..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']tez sie zapisuje
a skad ta informacja ze ma 10 lat?
wet ogladal jego oczy? nic sie nie da zrobic?[/QUOTE]

Dzięki ,że jesteś:)

wątek założyłam na prośbę Fundacji Fioletowy Pies, ja pieska nie widziałam na oczy także nie wiem skąd akurat taka ocena wieku,w środę będzie u weta, także będziemy mieli dokładniejsze informacje. Dzisiaj wieczorem postaram się dowiedzieć czegoś więcej oraz ściągnąć FF na dogo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...