Jump to content
Dogomania

Moja Mirra oraz inne zdjęcia :)


Ada_Mirra

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada_Mirra']no to żółw! :) dlatego cieszę się że do przyszlej szkoly (juz po wakacjach omnomnom) idę z 5 osobami (na 180 w pierwszych klasach) z byłej klasy i z ani jedną z byłej nie pójde do przyszłej :multi:[/QUOTE]
Eh, ja jeszcze muszę rok z nimi wytrzymać. Mam nadzieję, że dam radę ;) hehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']dasz dasz ja wytrzymałam (a myślałam że już nie..) a jednak żyje :)[/QUOTE]

Ja się z nimi męczę już 5 lat. I naprawdę żałuję, że poszłam do gimnazjum, do którego poszłam... A miałam iść do drugiego. Ale ech, pocieszam się (w 6kl. było to samo, a potem na moje nieszczęście trafiłam do klasy z moją dawną klasą :/ całą :/), że to tylko jeszcze rok :P.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Słoneczne dobry wieczór :)

Przebrnęłam :D

Ale ślicznie Mirra się prezentuje :loveu:
Bardzo ładna masz fryzurkę i kolorek :)[/QUOTE]

słoneczne ;o no to zazdroszcze :D dobry wieczór :loveu:

prosimy o częstsze zaglądnie bo ugrzęźniesz za niedługo :P

Dziękuję :loveu: i za mnie i za Mirciaka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']słoneczne ;o no to zazdroszcze :D dobry wieczór :loveu:

prosimy o częstsze zaglądnie bo ugrzęźniesz za niedługo :P

Dziękuję :loveu: i za mnie i za Mirciaka ;)[/QUOTE]
Ostatnio nie miałam głowy do niczego...
Ale dzielnie nadrabiam :D

A u Was nie ma słoneczka ? :>
Tu jest cudnie. Nie za gorąco, słonecznie aż się chce spacerować :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']A u Was nie ma słoneczka ? :>
Tu jest cudnie. Nie za gorąco, słonecznie aż się chce spacerować :loveu:[/QUOTE]


będę płakać :( nie u mnie słoneczka nie ma.. i raczej chłodnawo a tak bym poszła na spacer dłuuugi albo rolki ofc z psem.. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie ;)

Co do milusiej wymiany zdan z osoba "bardzo w temacie" to nie przejmuj sie :diabloti: Tacy ludzie sa zbyt prosci, ich myslenie zbyt waskie, a mozdzki zbyt ciasne by to pojac :diabloti:
Widzisz ja tez mam dobrze porobione w glowce jesli chodzi o psy, a mimo to mam fajnego faceta (choc w Twoim wieku tez mnie ten temat nie krecil :evil_lol:), a na takich "znajomych" jak ten z rozmowy z Toba mam wyje**ne :diabloti: Zawsze w takich momentach mowie "pozwol ze sama bede decydowac o tym co lubie a co nie" ;)

Link to comment
Share on other sites

No to ja doceniam swoich znajomych, bo z reguły podoba im się to, że robię coś "innego" jak dla nich. To jeżeli chodzi o tych, z którymi mam najwięcej styczności.
No ale znajdą się też osoby, które z zazdrości lub sama nie wiem czego, będą robiły wszystko, żeby mnie czy psa obrazić, no ale - bywa, nie moja wina, że im coś w życiu nie wychodzi.
A co do tej wymiany zdań - olej, sama wybieraj co chcesz robić, a czego nie. Lepiej mieć psa i być tą dziwną, niż być z byle kim, serio ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Witajcie ;)

Co do milusiej wymiany zdan z osoba "bardzo w temacie" to nie przejmuj sie :diabloti: Tacy ludzie sa zbyt prosci, ich myslenie zbyt waskie, a mozdzki zbyt ciasne by to pojac :diabloti:
Widzisz ja tez mam dobrze porobione w glowce jesli chodzi o psy, a mimo to mam fajnego faceta (choc w Twoim wieku tez mnie ten temat nie krecil :evil_lol:), a na takich "znajomych" jak ten z rozmowy z Toba mam wyje**ne :diabloti: Zawsze w takich momentach mowie "pozwol ze sama bede decydowac o tym co lubie a co nie" ;)[/QUOTE]

[quote name='Fantowa']No to ja doceniam swoich znajomych, bo z reguły podoba im się to, że robię coś "innego" jak dla nich. To jeżeli chodzi o tych, z którymi mam najwięcej styczności.
No ale znajdą się też osoby, które z zazdrości lub sama nie wiem czego, będą robiły wszystko, żeby mnie czy psa obrazić, no ale - bywa, nie moja wina, że im coś w życiu nie wychodzi.
A co do tej wymiany zdań - olej, sama wybieraj co chcesz robić, a czego nie. Lepiej mieć psa i być tą dziwną, niż być z byle kim, serio ;)[/QUOTE]

[quote name='Molowe']u mnie znajomi nie mają z tym żadnego problemu w większości przypadków Oo olej i nie przejmuj się tym pozostawmy głupich z ich własną głupotą jeżeli nie potrafią tego zrozumieć to ich sprawa nie warto się przejmować :)[/QUOTE]


dziękuję :loveu:

wiem żeby się nie przejmowac ale jak już jest ktorys raz z rzędu taka rozmowa to nie jest to miłe fff..:shake:

jutro obiecuje Wam zdjęcia a za tydzien w niedziele wystawa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']No w końcu to też bullek. :loveu: Mogą, jak najbardziej! :)
Pozdrawiamy cieplutko.:)[/QUOTE]

hihi ;) pozdrawiam również ;D

[quote name='Ptysiak']A tak w ogóle to.....
gdzie nowe zdjęcia ? :mad:[/QUOTE]

zaraz skończe pomagać mamie w cieście (sernik z ciastem kruchym czekoladowym xD) i biorę aparat i robię :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...