Jump to content
Dogomania

wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wczoraj pierwszy raz się zalogowałam gdyż poszukiwałam informacji natematpoznania
niektóre Panie napewnojuż znam chodżby z widzenia od 04 tego roku wystawiam swojego pupilka najpierw miało to być 3 razy a teraz styl życia
Nie bralam udziału w żadnych dyskusjach o pudlach
A teraz dziekuje za ciepłe i przychylne przyjcie mnie przez hodowle które już znam i przez przemiłe PANIE których nie znam Z imienia

co do WYSTAWY KLUBOWEJ ii pudli trochę obawiałam się jej ale było super prawdziwie rodzinna atmosfera i wspaniały piknik
Na pożegnanie zapowiedziałam że na drugi rok przyjadę z mężem i z zamlącznikiem myślę że będzie miło
Jeszcze raz pozdrawiam i całuję :placz: :placz: :placz: :placz: :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bizab witam:bye:,my w przyszłym roku planujemy na wystawę klubową stawić się w pełnym komplecie.

Popatrzyłam na ten plan sędziowania i odetchnęłam z ulgą, że Mafinkę bierze druga (znaczy pierwsza;)) mama, ale chyba sędziowanie nałoży się i nie będę mogła obejrzeć jak się prezentują:placz: , chociaż z drugiej strony myślę, że to może i lepiej :cool3: bo nerwy by mnie zjadły, a tak za jednym niemalże zamachem będzie z głowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bizab']może ktos ma pomysł ja sie ubrać bo przecież jest to impreza raz na 48 lat w polsce no i jest problem
nie tylko w co ale jakie buty i w jakich kolorach to jest problem by sie nie zbłażnić[/quote]
Do puchatego psa,to najbardziej pasuje cos moherowego ;) :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

IraKa ale pamiętaj do tego moherowego bereciku KONIECZNIE kwiatuszek:evil_lol:. Padłby czy by nie padł, ale efekt murowany, sędzia nie mógłby oczu oderwać od Ciebie:cool3: :eviltong: :lol:, a wiesz liczy się zawsze pierwsze wrażenie:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:smhair2: :megagrin:
Macie coraz to lepsze pomysły . Strach pomyśleć co będzie dalej:-o
A może należy zrobić z tego nasz znak rozpoznawczy;) :shocked!:
Jak myślicie , jakie byłyby reakcje: takie :stupid: czy takie :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

IraKa nie wiem czy konkurencję da się w ten sposób wykurzyć, bo pewnie będzie tak zakręcona że nawet nie spojrzy na Ciebie:evil_lol:. Natomiast myślę, że jak wkroczysz w takim ubranku to sędzia wzroku nie będzie mógł oderwać od Ciebie i w ten sposób konkurencja samoistnie zostanie wykoszona:lol: :lol: :lol:.

Link to comment
Share on other sites

To prawda,że oglądając czy wystawiając nie widzisz wystawców tylko psy,kiedyś Dunka poczęstowała z łokcia {celowo} Martę ,nikt nie widział,oglądałyśmy później nagranie,też nie,wreszcie Marta mówi,oglądajcie wystawców,wtedy zobaczyłyśmy zachowanie dunki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...