Jump to content
Dogomania

Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!


Joanna K.

Recommended Posts

[quote name='Joanna K.']Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Mąż na Mnie mówi...aferzystka :D[/QUOTE]
Chyba trafne okreslenie przez meza :evil_lol: ale mam jeszcze jedno pytanie: jak dlugo istnieje to schronisko i jak dlugo sprawuje rzady ta pozal sie Boze aktywistka TOZu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje'] mam jeszcze jedno pytanie: jak dlugo istnieje to schronisko i jak dlugo sprawuje rzady ta pozal sie Boze aktywistka TOZu[/QUOTE]

tu masz stronkę tego spa [URL]http://www.schronisko.rii.pl/[/URL]

TOZ wygrał konkurs na prowadzenie tego miejsca. CYT. "[SIZE=2]Od 01.01.2011 r. do 31.12.2013 w drodze konkursu Schronisko zostało przekazane do prowadzenia Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami Zarząd Okręgu w Szczecinie z siedzibą Kiczarowo 29 Stargard Szczeciński."[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][COLOR=#000000][FONT=Arial]Znajoma napisała krótki artykuł do lokalnej gazety,dodała równiez zdjęcia które zrobiłam.Artykuł dotyczy schroniska w Stargardzie Szcz.
[/FONT][/COLOR][URL]http://www.mmstargard.pl/[/URL] może jutro się ukaże, tu wrzucę treść.
[COLOR=#000000][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR] Wczoraj koleżanka odwiedziła schronisko dla zwierząt w Kiczarowie w celu uzyskania informacji dotyczących konkretnego psa i to co tam zobaczyła, przyprawiło ją niemal o zawał. Psy mieszkają tam w okropnych warunkach, wszędzie wkoło jest woda.
"To co zobaczyłam na własne oczy Mnie przeraziło. Psy w swoich boksach stoją po kostki w wodzie. Nie mają jak się położyć.
Są całe przemoczone !!! Wstyd.
Przecież to schronisko w Stargardzie jest pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami !!! " - wypowiedź koleżanki po powrocie ze schroniska.
Schronisko na swojej stronie ma wymienionych sponsorów, jest to kilka lokalnych firm.
Organizowane są zbiórki na jego rzecz. Pytanie więc co się dzieje z tymi pieniędzmi?
Jak TOZ może pozwolić, by psy mieszkały w takich warunkach?
Przecież działa dla ich dobra, więc dlaczego nikt się tym nie interesuje?


ciekawa jestem komentarzy....


[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']tu masz stronkę tego spa [URL]http://www.schronisko.rii.pl/[/URL]

TOZ wygrał konkurs na prowadzenie tego miejsca. CYT. "[SIZE=2]Od 01.01.2011 r. do 31.12.2013 w drodze konkursu Schronisko zostało przekazane do prowadzenia Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami Zarząd Okręgu w Szczecinie z siedzibą Kiczarowo 29 Stargard Szczeciński."[/SIZE][/QUOTE]

Zobaczcie jaka tam śliczna "aktualna" galeria z 2009 roku, tylko psów niewiele widać, pięknie i domowo...

Link to comment
Share on other sites

Ja bym to podała do gazety ogólnopolskiej i do TV też ogólnopolskiej.
Sorki ale jestem w szoku :shake:
Towarzystwo Ochrony Zwierząt - śmiech normalnie :-(
A może zainteresuje się tym TOZ w Warszawie. No jakieś kierownictwo nad Szczecińskim musi chyba być ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Ja bym to podała do gazety ogólnopolskiej i do TV też ogólnopolskiej.
Sorki ale jestem w szoku :shake:
Towarzystwo Ochrony Zwierząt - śmiech normalnie :-(
A może zainteresuje się tym TOZ w Warszawie. No jakieś kierownictwo nad Szczecińskim musi chyba być ?[/QUOTE]
Kochana Ty nie zartuj, ryba zawsze psuje sie od glowy.
Juz od dluzszego czasu TOZ ma nowa nazwe towarzystwo wzajemnej adoracji.
Proponuje wyslac zdjecia do TVN uwaga, z mala uwaga, moze podjela by sie tego mariamc, ma doswiadczenie juz w tej materii.

Link to comment
Share on other sites

Koszmar. A na pytanie czy sterylizują wszystkie suki dostałam odpowiedź, że to zależy...
mają tak, że w danym miesiącu sterylizują np. 15 suk. więc nie wszystkie psiaki idą do adopcji wysterylizowane.
Nie wiem ile psiaków jest przyjmowanych, ile jest adopcji. Nie mam pojęcia.
Wiem, że schronisko ma 3 lekarzy.

Link to comment
Share on other sites

To ja jestem autorką artykułu...
Mam bliziutko do tego schroniska, zawsze wydawało mi się, że warunki są tram bardzo dobre, to nie jest stare schronisko, zostało przeniesione ze Stargardu do małej wioski podstargardzkiej. Wiem, że mają kilku sponsorów, to lokalne firmy... Naprawdę jestem w szoku po obejrzeniu zdjęć Asi :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Kochana Ty nie zartuj, ryba zawsze psuje sie od glowy.
Juz od dluzszego czasu TOZ ma nowa nazwe towarzystwo wzajemnej adoracji.
Proponuje wyslac zdjecia do TVN uwaga, z mala uwaga, moze podjela by sie tego mariamc, ma doswiadczenie juz w tej materii.[/QUOTE]

Nie żartuję. Trzeba zrobić z tym porządek. Za dużo tych towarzystw wzajemnej adoracji i udawania że się pomaga psom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lidia509']To ja jestem autorką artykułu...
Mam bliziutko do tego schroniska, zawsze wydawało mi się, że warunki są tram bardzo dobre, to nie jest stare schronisko, zostało przeniesione ze Stargardu do małej wioski podstargardzkiej. Wiem, że mają kilku sponsorów, to lokalne firmy... Naprawdę jestem w szoku po obejrzeniu zdjęć Asi :([/QUOTE]
Przeniesione do wioski ? Żartujesz chyba. To "schronisko" jest w szczerym polu.!
Ja byłam w tej wiosce, Kiczarowo to jest w całkiem innym miejscu. Błędne dane podają.
Schronisko jest przy szosie w szczerym polu !

Lidka, musisz tam pojechać...zobaczyć to na własne oczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna K.']Przeniesione do wioski ? Żartujesz chyba. To "schronisko" jest w szczerym polu.!
Ja byłam w tej wiosce, Kiczarowo to jest w całkiem innym miejscu. Błędne dane podają.
Schronisko jest przy szosie w szczerym polu ![/QUOTE]
No to jak dla mnie już nieco się rozjaśniło... Też to, dlaczego tak mało ludzi tam zagląda. Gdyby było w lepiej dostępnym miejscu, to i adopcji byłoby więcej, wiele z tych psów siedzi tam od kilku lat :( Poza tym ta godna pożałowania strona... Ponad 200 psów w schronie, a na stronie zamieszczono 30-40 parę?? Kurde, teraz pomyślałam, bo mogłam jeszcze coś dopisać, ale już edytować nie mogę:( Mam nadzieję, że ten artykuł się ukarze... Jutro od rana będę sprawdzać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna K.']Wszystko możliwe ;)[/QUOTE]
Jakbys się wybierała, to daj mi znać, to dojadę.
A tymczasem chciałam rzec, że napisałam też do Dziennika Stargardzkiego ;) Wysłałąm im mailem Asiu, Twoje zdjęcia, zobaczymy co z tym zrobią. Na GG coś Ci wysłałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']A teraz powróćmy do szukania domu dla Cookiego ;-) chociażby DT[/QUOTE]
Dziękuję Jolu za pilnowanie porządku na wątku Cookiego :)
To 2 strona wątku biszkopta a My nadal o całym schronisku tu debatujemy.

Zastanawiam się czy Cookie by dogadał się z Moim Rafikiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Cioteczki kochane, pomóżcie nam znaleźć DT albo hotelik dla tego labka :placz: plisss[/QUOTE]

Jeśli jeszcze nic nie macie to mogę załatwić miejsce w fajnym hoteliku za 300zł już z karmą. Mam tam nasze 3 psiaki.W razie czego podaję nr tel 660737137

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']napisze tylko tyle ze jest DT dla Cookiego. jutro prawdopodobnie zostanie zabrany z tego strasznego miejsca. wiecej napisze Joanna K. wieczorkiem ;)[/QUOTE]

:loveu::multi::multi: kolejna szybka akcja :-) brawo dziewczyny

[B]Joasiu :loveu:[/B]

Edited by jolam
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...